ελληνική μουσική
    725 online   ·  210.832 μέλη

    skylos.gr - dailytrips.gr! 2 ΤΥΧΕΡΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΟΥΝ ΔΩΡΕΑΝ ΣΤΟΥΣ RAMMSTEIN!

    daily
    07.07.2013, 12:46

    TO Dailytrips.gr ΣΤΕΛΝΕΙ 2 ΤΥΧΕΡΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ ΤΟΥ Skylos.gr  ΣΤΗΝ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΩΝ Rammstein ΣΤΗΝ SOFIA ΣΤΙΣ 26/7/13 ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΟΥ SOFIA ROCKS FESTIVAL 2013

    Στα πλαίσια του Sofia Rocks Festival 2013, οι Rammstein , θα εμφανιστούν  στις  26/7/13  στο Vasil Levski Stadium στη Sofia!

    Συνεργασία skylos.gr και dailytrips.gr για την συναυλία των Rammstein! 2 τυχεροί επισκέπτες του skylos.gr θα ταξιδέψουν δωρεάν για να παρακολουθήσουν την συναυλία των Rammstein στις 26/7! Απάντησε σε μία ερώτηση σωστά και μπές στην κλήρωση. Δες πληροφορίες εδώ http://www.skylos.gr/index.cfm?q=articles/detail/1330         Η ανακοίνωση των τυχερών θα γίνει στις 15/7.

    Το dailytrips.gr διοργανώνει εκδρομή /μεταφορά στην συναυλία των Rammstein που θα πραγματοποιηθεί στην πόλη Σόφια της γειτονικής Βουλγαρίας. Όσοι επιθυμούν να συμμετέχουν στην εκδρομή αλλά και να προμηθευτούν εισιτήρια από το dailytrips.gr ,πρέπει σύντομα να κατοχυρώσουν και να πληρώσουν τη θέση τους. Η θέση κατοχυρώνεται από τη στιγμή που πραγματοποιείται η πληρωμή. Σε κάθε περίπτωση θα τηρηθεί σειρά προτεραιότητας με βάση την ημερομηνία πληρωμής.

    Το κόστος  μεταφοράς διαμορφώνεται στα 35ευρώ/Άτομο ή 65ευρώ/2 Άτομα και περιλαμβάνει προνόμια και προσφορές από επιχειρήσεις της Θεσσαλονίκης. Για πληρωμές που θα γίνουν ένα (1) μήνα πριν την ημερομηνία της συναυλίας (έως 28/6) το κόστος είναι 30ευρώ/Άτομο.

    Τα εισιτήρια της συναυλίας διαμορφώνονται ως εξής:

    Seated PL2 40€
    Seated PL1 50€
    Standing PL3 45€
    Front of stage PL4 55€

    Η αναχώρηση θα πραγματοποιηθεί στις 09:00 το πρωί (26/07/2013από την Καμάρα (Θεσσαλονίκη) και η επιστροφή θα γίνει στο ίδιο σημείο αμέσως μετά το πέρας της συναυλίας.

    Βασική προϋπόθεση αποτελεί η ύπαρξη διαβατηρίου σε ισχύ ή η ύπαρξη νέας Ευρωπαϊκής ταυτότητας. Εάν υπάρχουν άτομα κάτω των 18 ετών χωρίς συνοδό θα πρέπει να ενημερώσουν διότι θα χρειαστεί να προσκομίσουν υπεύθυνη δήλωση.

    ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ

    1)Θέλω να κάνω δήλωση συμμετοχής...

    2)Θέλω να διαβάσω για τους όρους συμμετοχής...

    3)Θέλω να μάθω τα προνόμια...

    4)Θέλω να δω άλλες συναυλίες...

     www.dailytrips.gr - 6933 377499

                                                   

    [ τροποποιήθηκε από τον/την daily, 07-07-2013 12:48 ]