ελληνική μουσική
    506 online   ·  210.830 μέλη

    Ποιοι έχουν δικαίωμα ψήφου

    gmikas
    17.03.2015, 16:45

    Πώς μπορώ να μάθω εάν δικαιούμαι να ψηφίσω.


    jorge
    17.03.2015, 16:47
    Από το μήνυμα που σας εμφανίζει στη σελίδα ψηφοφορίας, κάτω από το μεγάλο banner του Διαγωνισμού. Τι σας γράφει;
    gmikas
    17.03.2015, 17:37

    Ευχαριστω


    YiannisCH
    18.03.2015, 03:48

    Να ρωτήσω κάτι? Σήμερα ψήφισα τα τραγούδια του πρώτου group. Πάτησα αποθήκευση των επιλογών μου και μετά μου έβγαλε τις μέχρι τώρα βαθμολογίες των τραγουδιών σε κάτι σαν  σε κόκκινο φόντο αν θυμάμαι καλα. Όλα καλά μέχρι εδώ. Λίγο αργότερα που έκανα ανανέωση την σελίδα, μου ξαναδίνει την δυνατότητα να ξαναφηφίσω. Είναι δεκτό αυτό ή υπάρχει καποιο bug στη σελίδα? {#emotions_dlg.confused1}


    vert
    18.03.2015, 04:47

    Παράθεση:

    Το μέλος YiannisCH στις 18.03.2015, 03:48 έγραψε...

    Να ρωτήσω κάτι? Σήμερα ψήφισα τα τραγούδια του πρώτου group. Πάτησα αποθήκευση των επιλογών μου και μετά μου έβγαλε τις μέχρι τώρα βαθμολογίες των τραγουδιών σε κάτι σαν  σε κόκκινο φόντο αν θυμάμαι καλα. Όλα καλά μέχρι εδώ. Λίγο αργότερα που έκανα ανανέωση την σελίδα, μου ξαναδίνει την δυνατότητα να ξαναφηφίσω. Είναι δεκτό αυτό ή υπάρχει καποιο bug στη σελίδα? {#emotions_dlg.confused1}



    Επειδή το πρόσεξα και το τέσταρα κι εγώ... μπορεί μετά να σου δείχνει πάλι το κουμπί της αποθήκευσης ψήφων, αλλά αν το πατήσεις σε ενημερώνει πως έχεις ήδη ψηφίσει στο συγκεκριμμένο γκρουπ και δεν μπορείς να το επαναλάβεις.


    YiannisCH
    18.03.2015, 20:15
    Για να είμαι ειλικρινής δεν ξαναψήφισα και δεν πατησα πάλι αποθήκευση ψήφων μη γίνει καμια πατατιά οπότε μάλλον έχεις δίκιο! Θα το δοκιμάσω κι εγώ! Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όλους!!!