ελληνική μουσική
    291 online   ·  210.815 μέλη

    Demo σε συνέντευξη για ραδιοφωνικό παραγωγό

    Katitsa95
    28.05.2015, 03:31

    Παιδια καλησπέρα... Μια ερώτηση θελω να κανω και σας παρακαλώ αν ξέρετε βοηθήστε με γιατι ψάχνομαι αλλα δεν βρίσκω άκρη...

    λοιπον εχω στείλει βιογραφικό σ έναν ραδιοφωνικό σταθμο και την Παρασκευή εχω ραντεβού για συνέντευξη και να κανω κι ένα Demo... Ετσι μου είπαν...

    η ερώτηση μου απλή... Τι ειναι το demo??? δηλαδη τι θα κανω και τι χρειαζεται να ξέρω πάνω σε αυτο; Κανω ήδη εκπομπή σε ιντερμερικό σταθμο αλλα ντέμο δεν ξέρω τι ειναι... Συγγνώμη αλλα αυτή ειναι η αληθεια!

    οποιαδήποτε συμβουλή σας θα μου φανεί χρήσιμη... Ευχαριστω εκ των προτέρων... 

    [ τροποποιήθηκε από τον/την trelakias, 28-05-2015 12:39 ]


    SakisKouroupos
    28.05.2015, 09:05
    Συμφωνώ απόλυτα με την mingrelia, και συμπληρώνω, αν ο σταθμός δεν είναι ιντερνετικός και μια που σε έχουν καλέσει για συνέντευξη, για καλό και για κακό έχε υπ όψη σου και έναν σπόνσορα..που μάλλον θα σου ζητήσουν !
    Katitsa95
    30.05.2015, 19:52

    Σας ευχαριστω πολυ παιδια! Πολυ χρήσιμες οι συμβουλές σας... 


    IronGirl
    03.06.2015, 16:23

    Θα πω μάλλον τη σκέψη αρκετών που θα διάβασαν αυτό το τοπικ.
    Καλέ μου φίλε/φίλη, κάνεις εκπομπή σε ιντερνετικό ραδιόφωνο, έστειλες βιογραφικό σε σταθμό αλλά παρόλα αυτά δεν ξέρεις τι είναι το demo? Δεν έχω πραγματικά καμία κακή διάθεση απέναντί σου, οπότε να με συγχωράς που λένε και στο χωρίο μου, αλλά μου έκανε εντύπωση.

    Πέραν των όσων λοιπόν σου έγραψαν τα παιδιά παραπάνω μπορείς να μπεις στο google και να γράψεις demo for a radio show 'η κάτι ανάλογο για να πάρεις ιδέες και να δεις περί τίνος πρόκειται.