ελληνική μουσική
    458 online   ·  210.823 μέλη

    Εχω την ταπεινή αίσθηση ότι το επίπεδο του site είναι πολύ χαμηλό?

    Dimikouk
    25.09.2016, 15:49

    Μέχρι στιγμής το μόνο που έχω καταλάβει είναι οτι μερικά άτεχνα ψώνια,

    βρίσκονται εδώ χωρίς να εχουν κάτι να πούν πραγματικά. Και αρκετά ψώνια είναι μόνο γλάστρες του φόρουμ?

    Αν κάνω λάθος διορθώστε με, απλά δεν έχω συνομιλήσει για κάτι σημαντικό με καποιο μέλος...

    Για παράδειγμα: κάνω προσφορά αναζητώντας κάποια που να παίζει πλήκτρα και μου απαντάει ''παίζω σε τόσες μπάντες, οπότε τι σε κάνει να πιστεύεις ότι θα έπαιζα στη δική σου?''

    Αυτό το θεωρείτε απάντηση?

    Ειλικρινά τι να πώ...

    Ούτε που απάντησα...


    STEFANOS604
    25.09.2016, 19:35

    Mε την κρίση έχουμε αλλοίωση των προτεραιοτήτων και πάντα την αίσθηση ότι όλοι οι άλλοι φταίνε εκτός από εμάς τους ίδιους και αυτό που κυρίως λείπει είναι η συνεννόηση.

    Όχι όμως να τσουβαλιάζονται όλοι στο ίδιο τσουβάλι και από έναν  δύο να κρίνεται το επίπεδο μιας ιστοσελίδας με εκατοντάδες χιλιάδες μέλη .

    Ευτυχώς που η άποψη σας είναι ταπεινή!!!


    mary_omikron
    27.09.2016, 11:13

    Παράθεση:

    Το μέλος Dimikouk στις 25.09.2016, 15:49 έγραψε...

    Μέχρι στιγμής το μόνο που έχω καταλάβει είναι οτι μερικά άτεχνα ψώνια,

    βρίσκονται εδώ χωρίς να εχουν κάτι να πούν πραγματικά. Και αρκετά ψώνια είναι μόνο γλάστρες του φόρουμ?

    Θα είχε ενδιαφέρον να συστηνόσουν αυτοχαρακτηριζόμενος, για να ενημερωθούμε ποιά έντεχνη ιδιοφυία κατατάσσει χαμηλά το site, ωστε να λάβουμε αναλόγως υπ΄οψιν την κριτική.

    [ τροποποιήθηκε από τον/την mary_omikron, 27-09-2016 11:14 ]


    jorge
    28.09.2016, 21:17
    Για αυτό που θέλεις θα πρέπει να ανοίξεις μια νέα Αγγελία, στη σχετική ενότητα (Μουσικές Αγγελίες) που θα βρεις στο μενού.

    Στα υπόλοιπα που λες, ένα forum έχει χαρακτηριστικά της πραγματικής ζωής, άρα μπορεί να έχει και όσα αναφέρεις, ναι. Στο χέρι όλων μας είναι να προσπαθούμε να ανεβάσουμε το επίπεδο, δημιουργώντας νέα θέματα και απαντώντας σε όσους αναζητούν βοήθεια.
    STEFANOS604
    28.09.2016, 22:53
    +1000
    freddieKrueger
    29.09.2016, 15:16
    Είναι απαράδεκτο το μέλος που σου απάντησε με περισσή έπαρση πως παίζει σε πολλές μπάντες.ΑΠλα τη βαζεις στη θεση της και τελος.Απο εκει και περα καλο θα ηταν να αποφευγονται επικυνδινες γενικευσεις για το επιπεδο του σαιτ.Αποτελει μια μουσικη κοινοτητα με ετερογενεια στα μελη της.Καποιοι θα ειναι καπως καποιοι καπως αλλοιως και ουδεις τελειος.