ελληνική μουσική
    665 online   ·  210.827 μέλη

    Ανανέωση της ενότητας Οι Άνθρωποι του MusicHeaven

    jorge
    18.04.2023, 11:36

    Πλέον εμφανίζουμε μέλη που έχουν ή είχαν αυξημένη συμμετοχή, ενώ πριν τα κριτήρια ήταν διαφορετικά.

    https://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=About&p=team


    freddieKrueger
    18.04.2023, 15:07

    StavManR που εισαι τυπάρα μου;

    Εξαιρετικός συμφορουμίτης...

    Είχε λόγο με επιχειρηματα.

    Η ΚΙΤ ΚΑΤ ισως το μελος με τον υψηλότερο δείκτη ευφυιας-απολαμβανα τους γριφους που εθετε η ελυνε...

    Η Sillia εξαιρετικη ραδιοφωνικη παραγωγος με τις κουκουτσοιστοριες της...ειχα συμμετεχει στην εκπομπη της με αλλα μελη και το ειχα απολαυσει πραγματικα...

    ο Cross...μα τι υπεροχος συγγραφεας γεματος χρωμα και συναισθημα στο λογο του!

    Οι μεγάλοι εκλιπόντες Αλβέρτος και η Ευαγγελια Σακελλαρίου...η παρουσια σας μου λειπει!

    ....Κι εννοειται φυσικα οι μεγαλοι παρόντες του ΣΗΜΕΡΑ:ο διαχειριστής μας φιλτατος  Jorge που ξαναδωσε πνοη στο καλυτερο Ελληνικό μουσικό site,ο εξαιρετικος CHE με τις φοβερές συνεντεύξεις,βιογραφίες,και κείμενα που ανεβάζει,ο γλυκύτατος δάσκαλος μουσικής  Stefanos604,ο μεγαλος σε γνωσεις πανω στη ροκ μουσικη και οχι μονο Ορφεας,ο ταλαντουχος συνθετης Κος Σακης Κουρουπος...

    Νοιώθω πλουσιότερος μέσα από τους διαλόγους μου μαζί τους...

    Από τις συμφωνίες και διαφωνίες μας...

    Τιμή μου που υπάρχω σε αυτό τον όμορφο χώρο ο οποίος έχει υπάρξει για μένα σταθερή αξία στη ζωή μου από το μακρινό πλεον 2008!

    [ τροποποιήθηκε από τον/την freddieKrueger, 20-04-2023 15:30 ]


    sillia
    20.04.2023, 17:46

    Νοσταλγώ εκείνες τις υπέροχες ημέρες ! Μακάρι να μπορούσα να γύριζα τον χρόνο πίσω και να το ξαναζούσα μαζί σας !

    [ τροποποιήθηκε από τον/την sillia, 07-05-2023 12:49 ]


    STEFANOS604
    22.04.2023, 05:53

    Μέλος από το 2011 χωρις ουτε μια μέρα αποχής! Με συμφωνίες και διαφωνίες και κυρίως αρνητικά σχόλια! Νοσταλγώ όμως κι εγώ εκείνες τις υπέροχες ημέρες, γιατί τουλάχιστον είχα πολλά σχόλια που σήμερα δυστυχώς αρκούνται σ' ένα Like! Μεταξύ των πολλών φίλων θα ήθελα να αναφέρω ειδικά τον SVEN, Frieddicrueger, CHE, Μπιλικα...


    sven
    23.04.2023, 14:33
    ,,,συμφωνώ, καλέ μου Στέφανε! Για αυτούς, κυρίως, τους λόγους κι εγώ δεν αισθάνομαι την παλιά εκείνη λαχτάρα να αναρτήσω κάτι, να σχολιάσω, να διαφωνήσω χωρίς, όμως, προσωπικές επιθέσεις και αντιπαραθέσεις. Εσύ είσαι, πάντως ένας ξεχωριστός άνθρωπος και μέλος, γενναιόδωρος, καλοπροαίρετος και ανεκτικός. Εγώ πάντως, συχνά σε φέρνω στο νου, εκτός από τους παραπάνω λόγους και εξαιτίας του ότι επισκέπτομαι αρκετά συχνά τον τόπο καταγωγής σου, την πανέμορφη Αρναία, γιατί έχω έναν καλό φίλο γιατρό που το εξοχικό του είναι εκεί και με καλεί συχνά να τον επισκεφθώ. Πολλές ευχές και από Μαριάνθη.
    SakisKouroupos
    28.04.2023, 14:09
    Η ψυχή μου είναι και θα είναι πάντα μαζί σας όπως τις παλιές εκείνες εποχές. Οι συνθήκες όμως δουλειάς στο εξωτερικό, θέματα υγείας αλλά και αλλαγές στο Μ.Η που δεν τις γνωρίζω πλέον, μας απομάκρυναν. Υγεία και πάλι υγεία σε όλους τους παλιούς φίλους αλλά και στους νέους. Μακάρι να κάναμε κάποια συνάντηση όπως παλιά και να ξαναβρεθούμε. Πολλά φιλιά σε όλους.....
    -Sadahzinia-
    28.04.2023, 14:51
    Ok..προσπαθώ με όλες μου τις δυνάμεις να αποφύγω το νοσταλγικό mood, να μην προσπαθήσω να επιδιώξω κάποια αναβίωση θρυλικών εποχών (ήμασταν άλλοι και όχι απλά -πολύ-πιο νέοι) και έρχεται αυτό το post, με ονόματα πολύ αγαπημένα-κάποια- και το κάνει λίγο δύσκολο.