ελληνική μουσική
    266 online   ·  210.907 μέλη

    Πήγε κανείς σε συναυλία του Μ.Χατζηγιάννη φέτος;

    misty
    20.09.2005, 00:15
    H periodeia tou Mixali Xatzigianni feros itan megalis diarkeias, (den sugkrinetai vevaia me tin prwti).
    pige loipon kaneis se kamia sunaulia tou???
    An nai, se poia? topothesia?
    Entupwseis?
    Fotografies?
    Ego eimai polu makria gia na ton dw, gi auto, please, oti mporeite...


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 20-09-2005 00:30 ]
    ageloudaki
    20.09.2005, 14:16
    Αγαπητή misty φέτος ούτε εγώ μπόρεσα να πάω σε καμιά από τις συναυλίες του αν και είμαι τρελή θαυμάστριά του!!!! Αλλά αν ψάχνεις φωτογραφίες του ή κάποια τραγούδια του πιεστό μου και εγώ θα κάνω ότι μπορώ για να σε εξυπηρετώ...
    iris-the-black
    20.09.2005, 15:57
    εγω πηγα φετος 5 σεπτεμβριου στον λυκαββητο αλλα ουτε φωτο ουτε τπτ αλλο...ηθελα να ζησω τη συναυλια οχι να κανω τον παπαρατσι!...
    ZOI
    27.09.2005, 23:47
    πηγα κι εγω στο λυκαβηττο τη δευτερη βραδια αλλα δεν τραβηξα τπτ.αν καποιος θελει υλικο βεβαια εχω παλιοτερο.αχ,αυτη η φωνη στα live ειναι μαγικη...αξεχαστη
    AT
    28.09.2005, 00:28
    Πήγα πριν κάποια χρόνια.... πιάνεται??? ......Αξέχαστη βραδιά.... απόφαση στιγμής... αφού έδωσα μάθημα.... τρελαμένη... παρέα με μια φίλη και από μία μπύρα.... ποδαράτο.... έξω από τα κάγκελα.... και τόσα πιτσιρίκια τριγύρω, που αποφάσισα να μην ξαναπάω σε συναυλία του.... ένιωσα γριά!!!!! .....και το καταφχαριστήθηκα!!!!! χαχαχα..... από τις αξέχαστες στιγμές,,, με το πιο ωραίο ποδαράτο.... και καλή παρέα.... ( Γίτσα, έχεις τάξει συναυλία..... ) .......συγγνώμη που είναι άσχετο με το θέμα σας... αλλά ήθελα να το πω!!!