ελληνική μουσική
    763 online   ·  210.850 μέλη

    Ο κορυφαίος ποδοσφαιριστής του αιώνα

    mariachi
    14.02.2007, 11:44
    Ποιόν θεωρείτε το καλύτερο ποδοσφαιριστή που πέρασε τόσο από τα ελληνικά όσο και από τα διεθνή γήπεδα?
    heartbreak-kid
    14.02.2007, 11:51
    η απάντησι είναι μία...rory166
    Anthos
    14.02.2007, 12:06
    Βασίλης Χ"Παναγής
    Diego Armando Maradona
    alexia-vicky
    14.02.2007, 12:22
    Απ΄τα ελληνικά γήπεδα,αναμφισβήτητα τον Μπέμπη του Ολυμπιακού..

    Απ'τα διεθνή γήπεδα ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΑ -> DAVID BECKHAM
    heartbreak-kid
    14.02.2007, 12:33
    Παράθεση:

    Το μέλος alexia-vicky στις 14-02-2007 στις 12:22 έγραψε...

    Απ΄τα ελληνικά γήπεδα,αναμφισβήτητα τον Μπέμπη του Ολυμπιακού..



    τον έχεις δει?
    angel21
    14.02.2007, 12:46
    Απ΄τα ελληνικά γήπεδα,αναμφισβήτητα τον Μπέμπη του Ολυμπιακού..

    Απ'τα διεθνή γήπεδα ΑΝΑΜΦΙΣΒΗΤΗΤΑ -> DAVID BECKHAM


    Ειπαμε το κορυφαιο ποδοσφαιριστη....Οχι αυτον με τις μεγαλυτερες αποδοχες...
    KAKOFONIKS
    14.02.2007, 12:47
    Εννοείται πως ο Χατζηπαναγής είναι απο τους κορυφαίους στον κόσμο (νομίζω τον είχαν πει και Μαραντόνα της Ευρώπης .Αυτός που ειναι σίγουρα ο καλύτερος είναι ο Μαραντόνα!!!!
    alexia-vicky
    14.02.2007, 12:54
    Ναι kid, τον έχω δει...στη τηλεόραση...

    όσο για το σχόλιο για τις αποδοχές ας μην αρχίσουμε να μετράμε ποιος έχει φάει τα περισσότερα...(angel21)
    angel21
    14.02.2007, 13:02
    Για πες μου ρε alexia-vicky ποιοσ εχει φαει τα περισσοτερα?...Κ ειπαμε ο κορυφαιος ποδοσφαιριστης....Οχι η κορυφαια γλαστρα-ποδοσφαιριστης.....

    mariza18
    14.02.2007, 13:07
    o maradona pisteuw
    alexia-vicky
    14.02.2007, 13:11
    Με τί κριτήρια κρίνεις ΕΣΥ έναν ποδοσφαιριστή γλάστρα ή όχι??? Για να δούμε περισσότερο! Και στο κάτω - κάτω όλοι οι ποδοσφαιριστές πληρώνονται πολλά περισσότερα από έναν καρδιοχειρούργο, ας πούμε!

    Θέλεις να το αναλύσουμε? Αν θεωρείς γλάστρα τον ποδοσφαιριστή που τρέχει 14 χλμ σε κάθε αγώνα (90΄) και θεωρείται μαέστρος παγκοσμίως όσον αφορά την ακρίβεια της σέντρας του, είναι μία (ήταν βασικά) από τις πιο ακριβοπληρωμένες μεταγραφές της Ρεάλ, και έχει πάρει και το βραβείο για τον καλύτερο παίκτη της χρονιάς, και ήταν και αρχηγός επί σειρά ετών μίας Εθνικής που έχει φτιάξει "σχολή" στο Παγκόσμιο Ποδοσφαιρο....

    τότε μπράβο σου!


    Και βασικά, νομίζω πως οι απαντήσεις είναι υποκειμενικές
    heartbreak-kid
    14.02.2007, 14:07
    πρώτον, ο μπεκαμ παίζει πολυ χωρίς την μπάλα, γιαυτό και οι περισσότερες σέντρες που βγάζει είναι με καλές προϋποθέσεις. αυτό αν δεν τον δης μέσα στο γήπεδο δεν μπορείς να το αντιληφθής.
    δεύτερον, καλα ρε αλεξία, τον μπέμπη πότε τον είδες στην τηλεόρασι?
    τουλάχιστον να λέμε από αυτούς που έχουμε δει.
    alexia-vicky
    14.02.2007, 15:17
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 14-02-2007 στις 14:07 έγραψε...

    πρώτον, ο μπεκαμ παίζει πολυ χωρίς την μπάλα, γιαυτό και οι περισσότερες σέντρες που βγάζει είναι με καλές προϋποθέσεις. αυτό αν δεν τον δης μέσα στο γήπεδο δεν μπορείς να το αντιληφθής.
    δεύτερον, καλα ρε αλεξία, τον μπέμπη πότε τον είδες στην τηλεόρασι?
    τουλάχιστον να λέμε από αυτούς που έχουμε δει.



    Εσύ ρε Δημήτρη δεν έχεις δει ποτέ αγώνες από το παρελθόν, σε ντοκιμαντέρ ή αφιερώματα??? Τί να πω??

    Επίσης, τον Μπέκαμ τον έχω δει άπειρες φορές ΜΕΣΑ στο γήπεδο..!!! Τώρα για το ότι παιζει χωρίς την μπάλα, σαφώς....άποψή σου!
    heartbreak-kid
    14.02.2007, 15:21
    κάτσε, στο μοντέρνο ποδόσφαιρο το να παίζης χωρίς την μπάλα θεωρείται καλό! δεν ξέρω αν το έχης ακούσει ποτέ?
    πόσες φορές είναι οι άπειρες?

    επίσης δεν μπορείς να βγάλης άκρη και να εκφέρης άποψι από ντοκιμαντέρ και παλιές φάσεις. κοψοραμμενα στα μέτρα του καθενός είναι!
    alexia-vicky
    14.02.2007, 15:58
    την έχω ακούσει την έκφραση και ξέρω τί σημαίνει, συγγνώμη που σε απογοητεύω! Στο μοντέρνο ποδόσφαιρό πολλά θεωρούνται καλά, και το συγκεκριμένο δεν είναι απαραίτητα κακό, μόνο που ο ρόλος του δεν περιορίζεται σε αυτό και θα έπρεπε να το έχεις καταλάβει αν είχες παρακολουθήσει τα παιχνίδια του στη Μάντσεστερ...

    τώρα.. οι άπειρες φορές, δεν τις έχω μετρήσει..θα κρατάω μπλογκάκι άλλη φορά


    όσο για τα ντοκιμαντέρ...μήπως το παρακάνεις λίγο??
    heartbreak-kid
    14.02.2007, 16:09
    είδες πουθενά την λέξι "περιορίζεται" στα post μου?

    δεν το παρακάνω με τα ντοκιμαντερ. η άποψί μου ειναι!

    P.S: οι απαντήσεις σου είναι σαν βγαλμένες από βιβλία ή site με στατιστική ποδοσφαίρου. π.χ οι απαντήσεις για τον μπέκαμ. δεν υπάρχει ποδοσφαιρική λογική, παρά μόνο τα λεπτά που τρέχει και οι διακρίσεις του. ο γκατούζο να δης κάτι τρεχάλες που ρίχνει στο γήπεδο
    rory166
    14.02.2007, 16:12
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 14-02-2007 στις 11:51 έγραψε...

    η απάντησι είναι μία...rory166




    rory166
    14.02.2007, 16:17
    στο θεμα μας τωρα....

    Χατζηπαναγης...
    alexia-vicky
    14.02.2007, 16:27
    Παράθεση:

    Το μέλος heartbreak-kid στις 14-02-2007 στις 16:09 έγραψε...

    είδες πουθενά την λέξι "περιορίζεται" στα post μου?

    δεν το παρακάνω με τα ντοκιμαντερ. η άποψί μου ειναι!

    P.S: οι απαντήσεις σου είναι σαν βγαλμένες από βιβλία ή site με στατιστική ποδοσφαίρου. π.χ οι απαντήσεις για τον μπέκαμ. δεν υπάρχει ποδοσφαιρική λογική, παρά μόνο τα λεπτά που τρέχει και οι διακρίσεις του. ο γκατούζο να δης κάτι τρεχάλες που ρίχνει στο γήπεδο



    συμφωνώ πως ο Γκατούζο είναι ένας "τρεχαλητός" πίθηκος!
    Ποδοσφαιρική λογική..κάνει καλές σέντρες? ναι. Κάνει όλα τα φάουλ για να μπουν γκολ? ναι
    Τί άλλο θέλεις. δεν καταλαβαίνω που έγκειται η αντίρρησή σου
    heartbreak-kid
    14.02.2007, 16:30
    απλά πράγματα...να παραδεχτής ότι ο θειος μου είναι καλλίτερος