ελληνική μουσική
    684 online   ·  210.857 μέλη

    Ελλάδα έχεις ταλέντο

    GiannisTsimperidis
    04.04.2007, 19:38
    Έστω λοιπόν ότι έχουν βρει τα στοιχεία σας μέσω του MusicHeaven και σας φωνάζουν σε μια οντισιόν για να διαγωνιστείτε στο τραγούδι. Περνάτε και σας φωνάζουν σε μια δεύτερη. Για να μην κουράζω η συμμετοχή σας είναι πλέον γεγονός στο καινούργιο talent show του ΑΝΤ1. Με βάση αυτά που είδατε ή ακούσατε... θα παίρνατε μέρος τελικά ή όχι και για ποιους λόγους;
    gogere17
    04.04.2007, 20:14
    οχι,γιατι δεν υπαρχει σοβαρη επιτροπη(τι ειπα το ατομο)και αμα καποιος εχει ταλεντο θα ακολουθησΕι το ταλεντο του χωρις την εκπομπη.ΕΠΙΣΗς μπορουν να καταστρεψουν καποιον που εχει ταλεντο....αλλα μπορει και να τον πρωοθησουν
    GiannisTsimperidis
    06.04.2007, 19:08
    Άρα ίσως και να άξιζε να το ρισκάρεις γιατι ποτέ δε ξες...

    I'm no alcoholic... I'm a drunk! Alcoholics go to meetings.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : GiannisTsimperidis στις 07-04-2007 16:08 ]


    F_ANGEL
    06.04.2007, 23:34
    Εγώ δε θα έπαιρνα μέρος γιατί είναι ανούσια εκπομπή..Σε fame story ναι θα λάμβανα μέρος..
    vero
    06.04.2007, 23:40
    egw den tha epairna se kanena apo ta dio vlakeieeeeeeeeees
    black_devil
    07.04.2007, 22:15
    Δεν θα έπερνα μέρος στο Ελλάδα έχεις ταλέντο με τίποτα! Και καλός να είσαι στο τέλος θα γελοιοποιηθείς. Και άλλωστε δεν έχει και νόιμα. Πως θα βγάλουν νικητή αφού υπάρχουν άτομα καταπληκτικά σε αυτό που κάνουν (ναι, υπάρχουν και μερικοί τέτοιοι) και πρέπει να συγκριθούν με κάτι εντελώς διαφορετικό?
    Πάντως αν ξαναγίνει So you think you can dance το σκέφτομαι σοβαρά να πάω παρόλου που απεχθάνομαι το Μεταξόπουλο.
    renabill
    16.04.2007, 13:23
    Δε θα πηγαινα γιατι οι κριτές είναι όλοι νούμερα, που κοιταν να σε ξεφτιλίσουν για να δείξουν ότι κάτι είναι.

    jacamar
    16.04.2007, 17:28
    μεγάλο θέμα αυτά τα talent show... δεν είναι μόνο θέμα οτι η επιτροπή απαρτήζετε απο 3 ανθρώπους παντελώς άσχετους με μουσική οι οποίοι θα κρίνουν μόνο την εικόνα σου και όχι ίσως την φωνή σου αλλά και η αρνητική προβολή μέσα απο ένα τέτειο σόου... ασε που θα σου κολλησουν και ταμπελακι "ο πρωην παίκτης στο τάδε".
    δύσκολο είναι να ξεχωρίσεις εκει....
    GiannisTsimperidis
    17.04.2007, 12:41
    Εγώ πάντως το τόλμησα και μπορείτε να με δείτε να διαγωνίζομαι αυτή την Παρασκευή 20/4 στις 22:30 με ένα δικό μου τραγούδι το "Ξαναγύρισε". Όσοι το δείτε θα περιμένω με αγωνία σχόλια σας!!!
    pastella
    17.04.2007, 13:20
    Καλή επιτυχια Γιάννη. Σίγουρα οι 'κριτες' γελοιποιουν καποιυς που πανε να διαγωνιστουν αλλα δεν εχω δει να φερονται με ασχημο τροπο σε καποιον που εχει ταλεντο. Οποτε δεν νομιζω να ακουσες καμια απο τις ατακες του Ψινακη ε?
    melody-music
    17.04.2007, 14:52
    το ελλαδα εχεις ταλεντο ειναι πολυ καλο παιδια! κ δεν μπορω αυτους που θαβουν τον ψινακη! τι εχει ο ψινακης δηλαδη; θα χαλαγε κανεναν να τον αναλαβει ο ψινακης; εχει αναλαβει τοσους κ τοσους κ απο τιποτα τους εκανε σουπερ αστερια! ειναι ο μανατζερ των γνωστοτερων εμπορικων τραγουδιστων. κ στο ελλαδα εχεις ταλεντο πανε κ αλλοι εκτος απο τραγουδιστες. η μαγγηρα ειναι καταπληκτικη! i love maggira!!

    αυτη η εκπομπη ψαχνει να βρει ανθρωπους ιδαιτερους με ιδαιτερες ικανοτητες-δυνατοτητες. ειδα την κοπελα στην αμερικη με το τοξο;; εγω την ειδα. καταπληκτικη! και ο drag-queen που ηρθε στο προηγουμενο επεισοδιο του show φοβερος! κ οπως ειπε η μαγγιρα that is a show! αυτος κανει καριερα στην αμερικη τωρα. δεν ειναι μονο για τραγουδι ειναι για τα παντα αυτη η εκπομπη κ θα γελιοποιηθει καποιος μονο αν ειναι γελιος απο μονος του.

    καλο ειναι να δοκιμαζει κανεις οποιαδηποτε ευκαιρια γιατι ποτε δεν ξερεις ποτε θα ειναι εκεινη η μια η καλη.. αυτη που θελει ο καθενας. κ αν τα ριαλιτι στην εποχη μας ειναι μεσο για να πετυχει κανεις σε αυτο που κανει τοτε ναι. μια υποχωρηση την κανεις. το ελλαδα εχεις ταλεντο ομως δεν ειναι ριαλιτι οπως τα ξερουμε ειναι τυπου καλλιστεια. μια εμφανηση ο καθενας κ μετα ποιος σε θυμαται!!!
    μην παει ομως κανεις σε καμια λαμπιρη να διαμαρτυρηθει αν τον κοψουν...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : melody-music στις 17-04-2007 14:55 ]


    GiannisTsimperidis
    17.04.2007, 16:09
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 17-04-2007 στις 13:20 έγραψε...

    Καλή επιτυχια Γιάννη. Σίγουρα οι 'κριτες' γελοιποιουν καποιυς που πανε να διαγωνιστουν αλλα δεν εχω δει να φερονται με ασχημο τροπο σε καποιον που εχει ταλεντο. Οποτε δεν νομιζω να ακουσες καμια απο τις ατακες του Ψινακη ε?


    Χριστινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Ένας από τους λόγους ξέρεις που έκανα και την musicpage ήταν αυτός! Για να ξέρετε γενικώς περί τίνος πρόκειται!!!
    pastella
    18.04.2007, 01:36
    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisTsimperidis στις 17-04-2007 στις 16:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 17-04-2007 στις 13:20 έγραψε...

    Καλή επιτυχια Γιάννη. Σίγουρα οι 'κριτες' γελοιποιουν καποιυς που πανε να διαγωνιστουν αλλα δεν εχω δει να φερονται με ασχημο τροπο σε καποιον που εχει ταλεντο. Οποτε δεν νομιζω να ακουσες καμια απο τις ατακες του Ψινακη ε?


    Χριστινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Ένας από τους λόγους ξέρεις που έκανα και την musicpage ήταν αυτός! Για να ξέρετε γενικώς περί τίνος πρόκειται!!!



    Θα ακουσω τη δουλεια σου καποια στιγμη. Θα μπορουσες να προτεινεις και μια βραδια να γινει συναντηση μελων του MusicHeaven όπου εμφανιστεις να σε ακουσουμε και live. Πιο πολλη επιτυχια θαχει αυτο παρα η εμφανιση σε μια εκπομπη.

    ΥΓ: Στελλα παρακαλώ, το christine ειναι παραπλανητικό..
    GiannisTsimperidis
    18.04.2007, 01:56
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 18-04-2007 στις 01:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisTsimperidis στις 17-04-2007 στις 16:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 17-04-2007 στις 13:20 έγραψε...

    Καλή επιτυχια Γιάννη. Σίγουρα οι 'κριτες' γελοιποιουν καποιυς που πανε να διαγωνιστουν αλλα δεν εχω δει να φερονται με ασχημο τροπο σε καποιον που εχει ταλεντο. Οποτε δεν νομιζω να ακουσες καμια απο τις ατακες του Ψινακη ε?


    Χριστινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Ένας από τους λόγους ξέρεις που έκανα και την musicpage ήταν αυτός! Για να ξέρετε γενικώς περί τίνος πρόκειται!!!



    Θα ακουσω τη δουλεια σου καποια στιγμη. Θα μπορουσες να προτεινεις και μια βραδια να γινει συναντηση μελων του MusicHeaven όπου εμφανιστεις να σε ακουσουμε και live. Πιο πολλη επιτυχια θαχει αυτο παρα η εμφανιση σε μια εκπομπη.

    ΥΓ: Στελλα παρακαλώ, το christine ειναι παραπλανητικό..


    Και αυτό κανονίζεται... Αν κάναμε αυτή την κουβέντα κανά δυο βδομάδες πριν... Τραγουδάω στο Pomodoro δίπλα στο ParaPoli στη παραλία. Μόνο που είναι χειμερινό και ξανά τώρα από Οκτώβριο... Πάντως για πολύ άμεσα κάτι ετοιμάζεται και θα ενημερώσω!
    redrose84
    18.04.2007, 02:50
    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisTsimperidis στις 18-04-2007 στις 01:56 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 18-04-2007 στις 01:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisTsimperidis στις 17-04-2007 στις 16:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 17-04-2007 στις 13:20 έγραψε...

    Καλή επιτυχια Γιάννη. Σίγουρα οι 'κριτες' γελοιποιουν καποιυς που πανε να διαγωνιστουν αλλα δεν εχω δει να φερονται με ασχημο τροπο σε καποιον που εχει ταλεντο. Οποτε δεν νομιζω να ακουσες καμια απο τις ατακες του Ψινακη ε?


    Χριστινάκι μου σε ευχαριστώ πολύ! Ένας από τους λόγους ξέρεις που έκανα και την musicpage ήταν αυτός! Για να ξέρετε γενικώς περί τίνος πρόκειται!!!



    Θα ακουσω τη δουλεια σου καποια στιγμη. Θα μπορουσες να προτεινεις και μια βραδια να γινει συναντηση μελων του MusicHeaven όπου εμφανιστεις να σε ακουσουμε και live. Πιο πολλη επιτυχια θαχει αυτο παρα η εμφανιση σε μια εκπομπη.

    ΥΓ: Στελλα παρακαλώ, το christine ειναι παραπλανητικό..


    Και αυτό κανονίζεται... Αν κάναμε αυτή την κουβέντα κανά δυο βδομάδες πριν... Τραγουδάω στο Pomodoro δίπλα στο ParaPoli στη παραλία. Μόνο που είναι χειμερινό και ξανά τώρα από Οκτώβριο... Πάντως για πολύ άμεσα κάτι ετοιμάζεται και θα ενημερώσω!


    Ναί Ναί να κανονίσεις ένα live στη Θεσσαλονίκη να έρθουμε να σε δούμε!
    YrIazz
    18.04.2007, 10:10
    Δεν θα επαιρνα μερος σε καμμια εκπομπη τηλεορασης-το θεωρω πολυ υποτιμητικο.

    Ειδικα αυτες που "ψαχνουν" ταλεντα για μενα ειναι κοροϊδια -το μονο που τους νοιαζει ειναι η ακροαματικοτητα.
    GiannisTsimperidis
    18.04.2007, 12:53
    Εσύ redrose84 να αφήσεις κατά μέρος τα πολλά πολλά έξω και να έρθεις Θεσσαλονίκη γιατί έχεις και διαβάσματα!!! Χι Χι Χι Χι Χι Χι!!!!


    redrose84
    18.04.2007, 13:55
    Παράθεση:

    Το μέλος GiannisTsimperidis στις 18-04-2007 στις 12:53 έγραψε...

    Εσύ redrose84 να αφήσεις κατά μέρος τα πολλά πολλά έξω και να έρθεις Θεσσαλονίκη γιατί έχεις και διαβάσματα!!! Χι Χι Χι Χι Χι Χι!!!!




    Μα δεν βγαίνω και πολύ έξω.. Καλά καλά δεν ξαναλέω ψέματα γιατί μεγαλώνει η μυτούλα.. Θα έρθω βρε μόλις αρχίσουμε...
    redrose84
    20.04.2007, 22:57
    Μπράβοοοο! Ήσουν πολύ καλός Γιάννη μου,πραγματικά μπράβο σου!!! Τελικά "έχεις ταλέντο" !
    rouli726
    21.04.2007, 12:51
    προσωπικα,οχι,δε θα πηγαινα.αυτο ομως εχει να κανει με την αποψη του καθενος.δε σημαιενει πως καποιος που παει εχει καποιο προβλημα στο μυαλο!γενικα ειμαι υπερ των ριαλιτυ οταν καποιος εχει να δειξει πραγματικα κατι .ακομη ομως κ αν παει για το ψωνιο του,σε ελευθερη χωρα ζουμε!!!