ελληνική μουσική
    865 online   ·  210.886 μέλη

    Ίδρυση νέου συλλόγου !

    JaNick
    12.07.2007, 21:18
    Και γώ...I'm going to perform some animal tests...Θα βάλω τέστ στην Έφη Θώδη...!!!
    punkster
    12.07.2007, 21:52
    Παράθεση:


    οπως λεει και ο punkster εχουμε ξεφυγει!




    Ωωωω..... Αδερφια μου! Ποσες φορες θα πρεπει να το πω!!

    Το μουστακι ειναι απλως καμουφλαζ!!!

    Πισω απ το γυαλι και την μαλλουρα κρυβεται μια τσαπερδωνα σαν τα κρυα τα νερα!



    Ειμαι θηλυκο πανκστερακι!


    Bruce_Dicki13
    12.07.2007, 22:13
    sorry punkster... !!!!
    punkster
    12.07.2007, 22:50
    It's ok αδερφε μου!
    nicchristie
    13.07.2007, 02:10
    Είχα γράψει μια μεγάλη απάντηση για να δικαιολογήσω τον (πρώην) αρχηγό agapantho και τις πράξεις του αλλά επέλεξα τελικά να τη σβήσω.

    Πιστεύω όμως πως είναι άδικο να κακολογούμε ένα μέλος που δεν έχει πια τη δυνατότητα να υπερασπιστεί τον εαυτό του...

    Κι επειδή συμφωνώ με τη mnk

    Παράθεση:
    Αμα δεν ειναι ο agapanthos εδω, εισαστε και πολυ ξενεroi !!


    προτείνω να ψηφίσουμε νέο αρχηγό!

    Άντε ντε! Κερνάω μπύρα!
    JaNick
    13.07.2007, 11:38
    Χιούμορ κατα τα άλλα...Λοιπόν ο agapanthos δεν έφυγε ποτέ και ούτε μεταβίβασε την αρχηγία στον betatzis...Αν έχω ένα σπίτι και το μεταβιβάσω...στον εαυτό μου, μπορώ να μιλώ για μεταβίβαση??? Ο έχον νούν νοείτω!
    nicchristie
    13.07.2007, 12:36
    Μάλλον προσπέρασα μια σελίδα του τόπικ, γι' αυτό δεν πρόσεξα ότι ο αυτοεξόριστος αρχηγός έστειλε αντικαταστάτη.

    Δίνω κι εγώ τη ψήφο μου στον betatzis (με σκλάβωσε με αυτό το "ύδωρ δροσερόν"! ).


    Υ.Γ. Agapanthe, πολλά χαιρετίσματα στον Fidel!
    nicchristie
    13.07.2007, 13:16
    O betatzis πήγε να βρει τον agapantho...




    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nicchristie στις 13-07-2007 13:17 ]


    twr
    13.07.2007, 13:52
    4/4...nice job...
    JaNick
    13.07.2007, 14:05
    Η απλα C μετα το κλειδί για να μη μας καταλαβαίνουν...

    twr
    13.07.2007, 14:20
    ΧΑΧΑ, καλό!!
    punkster
    13.07.2007, 14:40
    Συντροφοι!!!!!!

    ΞΕΚΛΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ




    ΜΕΙΝΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ!!!!!!!!!!

    ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ??????

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

    ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΣΩΘΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
    nicchristie
    13.07.2007, 22:14
    Παράθεση:

    Το μέλος punkster στις 13-07-2007 στις 14:40 έγραψε...

    Συντροφοι!!!!!!

    ΞΕΚΛΗΡΙΖΟΥΝ ΤΗΝ Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ




    ΜΕΙΝΑΜΕ ΧΩΡΙΣ ΑΡΧΗΓΟΥΣ!!!!!!!!!!

    ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΤΩΡΑ??????

    ΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

    ΕΡΧΕΤΑΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ΤΡΕΞΤΕ ΝΑ ΣΩΘΗΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ



    Μην απελπίζεσαι, συντρόφισσα!
    Κάθε αγώνας έχει απώλειες. Τώρα έφτασε η ώρα να αποδείξουμε ότι είμαστε άξια μέλη της Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α και να τιμήσουμε τον αυτοεξόριστο αρχηγό μας με το κουράγιο και την ακεραιότητα μας!

    Παράθεση:
    Προτεινω για νεο αρχηγο την nicchristie (αγωνιστικο ψευδονημο το "δροσερο νερο")


    Σε ευχαριστώ πολύ, συντρόφισσα, αλλά με εμένα για αρχηγό θα γελάσει και το παρδαλό κατσίκι!

    Προτείνω την mnk για αρχηγό, αφού με απαράμιλλο ηρωισμό υπερασπίστηκε τον agapantho και αποδείκτηκε ικανή να αντιμετωπίσει τους προδότες.

    Υ.Γ. Αυτό το "δροσερό νερό" λέω να το κρατήσω! Εις ανάμνησην του ένδοξου αρχηγού και ιδρυτή της Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α.
    twr
    13.07.2007, 23:49
    1ον) Αναρωτιέμαι τι τύχη μπορεί να χει ένα κίνημα με γυναίκα αρχηγό... Θα μου πεις με τον αγάπανθο καλύτερα ήταν???
    Παρ τον έναν και χτύπα τον άλλον...
    2ον) Ψηφοφορία = τσακωμοί!! Γουστάρω, τώρα θα μαλλιοτραβηχτούν μόνες τους!!
    3ον) Αυτό το ''mnk- ψηφίζω nicchristie'' και ''nicchristie- ψηφίζω mnk'' με διασκέδασε!! Για την ακρίβεια, μου θύμισε κάτι από Ελλάδα-Κύπρο στη Eurovision!!!



    nicchristie
    14.07.2007, 00:15
    Παράθεση:

    1ον) Αναρωτιέμαι τι τύχη μπορεί να χει ένα κίνημα με γυναίκα αρχηγό... Θα μου πεις με τον αγάπανθο καλύτερα ήταν??? Παρ τον έναν και χτύπα τον άλλον...


    Ψήνομαι να ιδρύσω και νέο σύλλογο τώρα! Μου εξηγείς, σε παρακαλώ, σε τι υστερεί μια γυναίκα από έναν άνδρα αρχηγό?

    Παράθεση:

    2ον)Ψηφοφορία = τσακωμοί!! Γουστάρω, τώρα θα μαλλιοτραβηχτούν μόνες τους!!


    Από πού προκύπτει αυτό;

    Παράθεση:

    3ον) Αυτό το ''mnk- ψηφίζω nicchristie'' και ''nicchristie- ψηφίζω mnk'' με διασκέδασε!! Για την ακρίβεια, μου θύμισε κάτι από Ελλάδα-Κύπρο στη Eurovision!!!


    Ονομάζεται αλληλοϋποστήριξη... Και αφού δεν έκρινα τον εαυτό μου κατάλληλο να γίνει αρχηγός πρότεινα τη mnk, όχι από ευγένεια ή επειδή με επέλεξε, αλλά επειδή πιστεύω πως ξεχώρισε σαν μέλος και υπερασπίστηκε σθεναρά τη Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α.


    Τελικά ή μαζοχιστής είσαι ή βγάζεις τα νεύρα σου σε αυτό το τόπικ!
    Αν όχι, τότε απορώ γιατί εξακολουθείς να γράφεις εδώ και να κοροϊδεύεις.
    twr
    14.07.2007, 00:49
    Δεν παραθέτω αυτά που γράφεις γιατί θα βγει τεράστιο το ποστ...
    Γράφω λοιπόν κατευθείαν τις απαντήσεις μου...


    1. Όχι γιατί θα πάρει ώρα και βαριέμαι να γράφω...

    2. Ψάξ το μόνη σου, όλο μασημένη τροφή ζητάς!!

    3. Μη συνεχίζεις, με πήραν τα ζουμιά! Τι αγώνας, τι αυτοθυσία...


    4. Μαζοχιστικές τάσεις δεν έχω παρατηρήσει να χω προς το παρόν (βέβαια, ποτέ δεν ξέρεις)!
    Νεύρα, αραιά και που, αλλά έχω καλύτερους τρόπους να ξεσπάω απ το να γράφω στο φόρουμ!
    Όσο για το τελευταίο, με την απορία θα μείνεις...



    Janick και Dickinson, αδέλφια μου, τα λέμε απο βδομάδα γιατί θα λείψω για ένα διήμερο!!
    UP THE IRONS!!!

    Κάτω η... ά, ναι... η ΓΙΟΥΧΑ!!!
    nicchristie
    14.07.2007, 01:04
    Τελευταίο ποστ για απόψε, κι εγώ βαρέθηκα να γράφω...

    Έχουμε και λέμε:

    Δεν μου εξηγείς γιατί οι γυναίκες δεν έίναι άξιοι αρχηγοί γιατί βαριέσαι να γράφεις...
    Δεν μου λες γιατί οι ψηφοφορίες συνεπάγουν καβγάδες γιατί ζητάω συνέχεια μασημένη τροφή...
    Με αφήνεις με την απορία (δεν θα μπορώ να κοιμηθώ!) και δε μου λες ποιος λόγος σε αναγκάζει να απαντάς συνέχεια σε αυτό το τόπικ...

    Μήπως (μήπως, λέω!) ο λόγος που δεν απαντάς δεν είναι το ότι βαριέσαι να γράφεις αλλά το ότι δεν βρίσκεις απαντήσεις;


    Διευκρινίζω πως όσα γράφω τα γράφω με καλή διάθεση γιατί από την αρχή βρήκα το θέμα αυτό πολύ διασκεδαστικό... Καταλαβαίνω πως δεν σου άρεσε το χιούμορ του agapanthou αλλά πιστεύω πως αντιδράς λίγο έντονα...

    Καλό διήμερο!
    JaNick
    14.07.2007, 11:24
    1ον) Τον twr δεν τον ξέρω προσωπικά...
    2ον) Δεν μας έβαλε κανείς να χαλάσουμε το τοπικ, ουτε ηταν σκοπός μας...Άλλος ηταν ο υπαίτιος για τον ξεπεσμό...(γινομαι γραφικός)
    3ον) Το ποιος χρειάζεται ψυχαναλυτή εδω μέσα...Hard to tell, but it's more than one...Not us...
    4ον) Τον agapantho δεν τον βγάλαμε απο τη μέση γιατι μας ενοχλούσαν αυτα που έλεγε εδω...Με ενόχλησε που μας κοροΐδευε μαζικως και τα 38 χιλιάδες μέλη με αυτον τον τρόπο
    5ον) Γιατι συνεχίζουμε την κοντρα??
    6ον) Θα δηλώσω μέλος της Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α γιατι τώρα που έφυγε ο agapanthos θα παει καλά...Αν ενας σύλλογος δεν περάσει εσωτερική κριση δεν στεριώνει....

    7ον) Πάρτε μια να στανιάρετε γιατι τα νεύρα σας είναι πειραγμένα...
    punkster
    14.07.2007, 12:19
    Ουφφφ συντροφοι...

    Ζαλιστικα πια με ολες αυτες τις λογομαχιες για το ποιος εχει δικιο και ποιος οχι...

    Ειναι πραγματικα αναγκη να τα παιρνουμε παντα ολα στα σοβαρα..??

    Chill out my brothers!

    Εχουμε σκληρο αγωνα μπροστα μας!!

    Ενταξει, ο συντροφος αγαπανθος μπορει πραγματι να εκανε καποιες περιεργες πατεντες και να ελεγε διαφορα, αλλα δεν πιστευω οτι ηταν αναγκη να τα παρουμε τοσο στα σοβαρα ωστε να γινει τοσο μεγαλο θεμα ΜΕΣΑ στο φορουμ...

    Τεσπα, οτι εγινε εγινε!

    Προχωραμε μπροστα!!!

    Και εγω, η πανκστερ-"αστρον λαμπερον", δηλωνω περηφανο μελος της Γ.Ι.Ο.Υ.Χ.Α!!!

    Θα ειμαι παντα εδω να σας στηριζω αδερφια μου!!!

    ΕΒΙΒΑ!!!


    Tren
    14.07.2007, 14:35
    Παρουσα!!!!!