ελληνική μουσική
    552 online   ·  210.886 μέλη

    Πότε και πού κάνουν συναυλία οι HIM στην Ελλάδα;

    rompa
    29.09.2007, 01:28
    Το παίζουν πολύ συχνά τα τελευταία χρόνια ....Ο Ville έχει κόλλημα με τους Black Sabbath . Νομίζω ότι ήταν πολύ καλό .
    purplebutterfly
    27.01.2008, 22:29
    οντως ηταν πολυ καλη εκτελεση μονο που σε εμας στη θεσσαλονικη ο ville αλλαξε τα λογια και αντι να πει god help me ειπε god fuck me...αυτο δε μου πολυαρεσε αλλα γνωριζω εξαρχης οτι δεν πιστευει σε θρησκεις και τετοια οποτε οκ....ειναι γλυκας ομως!!!και απορω βρε πως αντεχεις να υποστηριζεις τοσο σθεναρα τους ΗΙΜ μας!!!!
    εγω θα ειχα φρικαρει στη θεση σου....αμαν κατι αγορια μονιμως προσπαθουν να μας αποδειξουν βλακειες!!!!
    λες και δεν ξερουμε τι ειναι οι ΗΙΜ τοσο καιρο που τους ακουμε...αυτοι θα μας πουν!

    αν και ειναι πολυ νωρις για να ρωταω εχει κανεις ιδεα ποτε θα ξαναρθουν??σε ενα δυο χρονια?μπα λιγοτερο ε...?
    rompa
    27.01.2008, 22:51
    Δεν έχει ειπωθεί κάτι ακόμα . Όταν μάθω κάτι να είσαι σίγουρη πως θα το βάλω κατευθείαν
    sitzoune81
    28.01.2008, 01:03
    ...χρυσες δουλειες θα κανουν τα εργοστασια γιαουρτιων!
    ειδικα τα βλαχικα πυλινα κεσεδακια με γιαουρτι φευγουν πολυ ωραια απ' τα χερια , κατευθυνομενα στη σκηνη!!!!!!
    rompa
    28.01.2008, 12:31
    Παράθεση:
    ...χρυσες δουλειες θα κανουν τα εργοστασια γιαουρτιων!
    ειδικα τα βλαχικα πυλινα κεσεδακια με γιαουρτι φευγουν πολυ ωραια απ' τα χερια , κατευθυνομενα στη σκηνη!!!!!!


    Δεν πειράζει.... το πολύ πολύ να φτιάξουμε και επιδερμίδα!!Τα γιαούρτι ξέρεις είναι πολύ αναζωογωνητικό
    Rinio524
    29.01.2008, 08:35
    Πο πο!! Γιατί είστε καλέ τόσο κακοί με τους HIM? Άμα δεν σας αρέσουν μην ασχολίστε....
    Nick-the-GreeK
    01.02.2008, 10:29
    Παράθεση:

    Το μέλος purplebutterfly στις 27-01-2008 στις 22:29 έγραψε...

    οντως ηταν πολυ καλη εκτελεση μονο που σε εμας στη θεσσαλονικη ο ville αλλαξε τα λογια και αντι να πει god help me ειπε god fuck me...αυτο δε μου πολυαρεσε αλλα γνωριζω εξαρχης οτι δεν πιστευει σε θρησκεις και τετοια οποτε οκ....ειναι γλυκας ομως!!!και απορω βρε πως αντεχεις να υποστηριζεις τοσο σθεναρα τους ΗΙΜ μας!!!!
    εγω θα ειχα φρικαρει στη θεση σου....αμαν κατι αγορια μονιμως προσπαθουν να μας αποδειξουν βλακειες!!!!
    λες και δεν ξερουμε τι ειναι οι ΗΙΜ τοσο καιρο που τους ακουμε...αυτοι θα μας πουν!

    αν και ειναι πολυ νωρις για να ρωταω εχει κανεις ιδεα ποτε θα ξαναρθουν??σε ενα δυο χρονια?μπα λιγοτερο ε...?


    Μπεμπα το να πιανει στο στομα του ο Ville τον Ozzy το θεωρω τουλαχιστον Ιεροσυλια μιας και αναφερεσαι σε θρησκιες...οι Συναυλια δεν με ενθουσιασαι γιατι πολυ απλα ο Ville εκανε πως δεν ειμασταν εκει..(μας αγνουσε αλλα δεν το λεμε....).Μου φανηκε πως ο Ville εκανε ξετεπατα της μια&μιση ωρας....(ποιο πολυ απολαυσα την υποστιριξη που ειχε πριν βγει απο CD οχι απο group....για την ιστορια η ιποστιρηξη ηταν το Dark side of the moon & τo wish you were here απο Pink floyd......)ξερω τι ειναι οι HIM οπως και οτι δεν μπορουν να βγουν απο μεσα σου....και δεν πρεπει στο κατω κατω γιατι πρεπει να υποστιριζεις αυτο που ακους....γιατι αν δεν μπορεις να εμπιστευτεις τον εαυτο σου για αυτα που σου αρεσουν να ακους πως μπορεις να εμπιστευτεις καποιον αλλο....?

    mariza18
    01.02.2008, 12:45
    Παράθεση:

    Το μέλος Rinio524 στις 29-01-2008 στις 08:35 έγραψε...

    Πο πο!! Γιατί είστε καλέ τόσο κακοί με τους HIM? Άμα δεν σας αρέσουν μην ασχολίστε....



    +1
    Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κατηγορούν ένα συγκρότημα απο τη στιγμή που δεν τους αρέσει.Η λέξη αδιαφορία είναι άγνωστη για σας?Γούστα είναι αυτά ρε παιδιά,απλά μην ασχολείστε άμα δεν αντέχετε τη μουσική τους.
    purplebutterfly
    02.02.2008, 14:19
    οκ θα το εχω υποψη μου nick the greek την επομενη φορα που θα ερθουν οι ΗΙΜ να παω μονη μου γιατι δεν νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο για καποιον να ακουει κατι που δεν του αρεσει επι μιαμιση ωρα...!





    επισυναπτόμενα: _BlueVilleWallpaper.jpg 
    Nick-the-GreeK
    02.02.2008, 21:43
    Παράθεση:

    Το μέλος purplebutterfly στις 02-02-2008 στις 14:19 έγραψε...

    οκ θα το εχω υποψη μου nick the greek την επομενη φορα που θα ερθουν οι ΗΙΜ να παω μονη μου γιατι δεν νομιζω οτι ειναι οτι καλυτερο για καποιον να ακουει κατι που δεν του αρεσει επι μιαμιση ωρα...!








    Ok μωρο απλα πες μου ποτε θα ερθουν να κανονισω να κανω κατι επικοδομιτικο εκεινη τη μερα.....
    Nick-the-GreeK
    02.02.2008, 21:46
    Παράθεση:

    Το μέλος mariza18 στις 01-02-2008 στις 12:45 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Rinio524 στις 29-01-2008 στις 08:35 έγραψε...

    Πο πο!! Γιατί είστε καλέ τόσο κακοί με τους HIM? Άμα δεν σας αρέσουν μην ασχολίστε....



    +1
    Δεν καταλαβαίνω γιατί πρέπει να κατηγορούν ένα συγκρότημα απο τη στιγμή που δεν τους αρέσει.Η λέξη αδιαφορία είναι άγνωστη για σας?Γούστα είναι αυτά ρε παιδιά,απλά μην ασχολείστε άμα δεν αντέχετε τη μουσική τους.


    Γιατη για εμας οι αδιαφορια για το τι ακουγεται ειναι αδιαφορια για ζωη.....και πιστεψε με θα αδιαφορουσα για το τι εκανε ο ville αν ''αδιαφορουσε''(δεν εβαζε στο στομα του) τον ozzy....
    ευχαριστημενη?

    -2
    mariza18
    03.02.2008, 18:46
    ''Γιατη για εμας οι αδιαφορια για το τι ακουγεται ειναι αδιαφορια για ζωη''

    ε?δηλαδή αμα κάποιο είδος μουσικής δεν σου αρέσει,το ακούς για να μη μένεις έξω απο τα πράγματα και να χεις ενδιαφέρον στη ζωή?
    sigillum-diaboli
    05.02.2012, 09:58
    paidia, 1000 sorry p t lew, alla olo m mlkies asxoleiste... 1) oi HIM einai kati parapanw apo gamatoi 2) an dn s aresoun mn m prizeis ta a*&^(#$. apla adiaforise re magga 3)o ville pote dn adiaforise g to koino... apla an exete dei live 9a 3erate oti sxedon panta einai etc logo toy style tou sygkrotimatos TELOS) opws eipe kai i mariza na akous kati gt saresei kai to niw9eis re file... oxi gt 9es na eic mesa sta pragmata