ελληνική μουσική
    678 online   ·  210.857 μέλη

    Αρχίζουν τα σχολεία...άντε πάλι

    demi11
    21.09.2007, 17:02
    Παράθεση:

    Το μέλος lianameladaki στις 17-09-2007 στις 22:44 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος esta στις 15-09-2007 στις 16:27 έγραψε...

    Έχουν ξεφύγει μερικοί,έτσι?!!!!δηλαδή εμείς είμαστε παράδεισος!Πάντως σε θέματα όπως του καπνίσματος (αν και εγώ είμαι φανατικά εναντίον του)πιστεύω πως όσο περισσότερο το απαγορεύουν τόσο περισσότερο θα γίνεται!


    στο δικο μου σχολειο συμβαινει και το αλλο απιστευτο...ολοι πηγαινουν στο πισω μερος του σχολειου,χωρις να καπνιζουν!μιλαμε το προαυλιο ειναι τελειως αδειο!μονο κανα δυο παρεες που ειναι πσαρωμενες!παντως,γενικα με το 8εμα του καπνισματος οι καθηγητες μας ειναι πολυ χαλαροι..μονο τρακα που δεν κανουν!περσυ μονο,επεσε μια 2ημερη σε μια κοπελα που καπνιζε μεσα στο κτηριο..κατα τα αλλα δεν τους καιγεται καρφακι..



    κ στο δικό μου σχολείο στο πίσω μέρος γίνεται χαμός...δεν μπορείς να περάσεις!!! Το γελοίο σημείο της ιστορίας είναι ότι το πίσω μέρος του σχολείου είναι στην oπτική γωνία των καθηγητών...Αν κάποιος θέλει να δει ποιοι παραβαίνουν τους κανονισμούς και καπνίζουν το μόνο που έχει να κάνει είναι να κοιτάξει από ένα παραθυρο...Έχω πιάσει άπειρες φορές τον θρησκευτικό να κατασκοπεύει απο τον πρώτο όροφο...LOL...
    Morpheus91
    26.09.2007, 15:12
    Σημερα ειχαμε το πρώτο 7ωρο ... Φρίκη
    Και συνέβει και κάτι που με φρίκαρε περισσοτερο ...
    Το οτι καπνίζουν πολλοι στο σχολειο το έχω πλεον
    αποδεχθει απο το γυμνάσιο και οσο δεν με ενόχλουν
    δεν τους ενοχλώ ...

    Αλλα να φέρει μαθητής ουίσκι στο σχολειο και να γινει τυφλα
    τι σας λέει ??? Μήπως , λέω μηπως, έχουμε ξεφύγει λιγάκι ???
    Ηρθε ο καλός σου με το ουισκι και δεν φτάνει που ήπιε αυτός (πάει 2α λυκείου) και έγινε τουμπανο έδωσε κ σε ένα παιδι που πηγαινε 2α Γυμνασιου ... και έγινε και εκείνο τουμπανο
    punkster
    26.09.2007, 15:21
    Στο δικο μου σχολειο, ακομα δεν αρχισαμε καλα καλα τα μαθηματα και εσκασε τηλεφωνημα για βομβα!!!!

    Μονο που οι μ****** που ειχαν την φαεινη ιδεα δεν πηραν τηλεφωνο στην αστυνομια της Πευκης, αλλα πηραν στα κεντρικα γραφεια της αστυνομιας, στην Αλεξανδρας!!!!!!!!!
    Και εγινε ψιλοχαμος..........!!!! Εσκασαν ενα σωρο μπατσοι με περιπολικα, κατι τυποι του Δημου.........μονο το STAR ελλειπε!!!!

    Και το αποκορυφωμα??????
    ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΑΜΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΧΑΣΑΜΕ!!!!!!

    www.myspace.com/xamenakormiaxk

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : punkster στις 26-09-2007 15:22 ]


    antonispanou
    27.09.2007, 13:36
    den to pistevw akoma den arxisame kala kala kai exoume grapsei kiolas 3 test mesa se 3 meres. liwwwnnwwww!!!!
    Morpheus91
    27.09.2007, 14:22
    Εμεις μεχρι τωρα εχουμε γράφει ενα τεστ - Διαγνωστικο ... και καλά ...
    Ευτυχώς που λέιπουν οι Φιλολογοι κ κάνουμε κανα κενο ...
    Αλλα σημερα όλοι ειχαν 4ωρα εκτος απο εμάς που είχαμε 7ωρο
    Γιατί δηλαδή εμείς στο πηγάδι κατουρήσαμε ΟΕΟ ???

    seras
    27.09.2007, 16:50
    Χθές άφησα στον καθήγητη να πάει το απουσιολόγιο στο γραφείο στο τέλος της μέρας.Να πω οτι ο συγκεκριμένος καθήγητης ξέχασε να μας φέρει το πρόγραμμα της άλλης μέρας..τελικά αυτός ξέχασε να πάει το απουσιολόγιο στο γραφείο.. και το άφησε στα εργαστήρια...τις πρώτες 2 ώρες είχαμε μαζί του και δεν ηρθε..μετα μπήκε ο άλλος καθηγητής και δεν είχαμε τα κλειδιά απο τα εργαστήρια για να πάρουμε το απουσιολόγιο...αυτός ήρθε την 4η ώρα και στο απουσιολόγιο στης ώρες που έπρεπε να γράψουμε το μάθημα έγραψε το ονομά του..υπογραφή έβαλε άλλος καθήγητης και μάθημα μας έκανε άλλος!!Εαν αυτη η κατάσταση δεν λέγεται ΜΠΟΥ***ΛΟ πως λέγεται??
    demi11
    27.09.2007, 20:44
    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 27-09-2007 στις 16:50 έγραψε...

    Εαν αυτη η κατάσταση δεν λέγεται ΜΠΟΥ***ΛΟ πως λέγεται??




    ''Σχολείο στην Ελλάδα'' μπορείς να το πεις.....
    demi11
    27.09.2007, 20:45
    Παράθεση:

    Το μέλος demi11 στις 27-09-2007 στις 20:44 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 27-09-2007 στις 16:50 έγραψε...

    Εαν αυτη η κατάσταση δεν λέγεται ΜΠΟΥ***ΛΟ πως λέγεται??




    ''Σχολείο στην Ελλάδα'' μπορείς να το πεις.....
    Είναι το ίδιο...


    You only live once...with a hundred ways to do a dozen things!why not try it all?...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : demi11 στις 27-09-2007 20:46 ]


    Morpheus91
    02.10.2007, 12:52
    ΕΚΔΡΟΜΗ
    Μόλις γύρισα από την πρώτη μας εκδρομή ...

    Λοιπόν χτες έκαναν έκτακτη συνεύλευση για να αποφασίσουν
    ότι αφού λείπουν οι φιλόλογοι και θα τις χάσουμε που θα τις
    χάσουμε τις ώρες δεν πάμε και την εκδρομή του μήνα να
    ξεμπερδεύουμε ???
    Και πήγαμε ...

    Το κουλό της υπόθεσης είναι ότι ο (χμ...) αξιολάτρευτος
    διευθυντής μας, μας έδωσε υπεύθυνη δήλωση να υπογράψουν
    οι γονείς για να πάμε μια απλή εκδρομή ... Δηλαδή όταν είναι
    να πάμε 4ήμερη τι θα μας δώσει ??? ΕΛΕΟΣ !!!

    Και σήμερα δεν είχε καθισμό ...
    Γύρισε όλο το Καρακόνερο ( το κεντρο άθλησης της Ρόδου που
    πήγαμε εκδρομή ) και έκανε περιπολίες ...
    Σκάσαμε πάντως εδώ με τόση ζέστη ...

    ΕΛΕΟΣ ... Αυριο έχω 6ωρο με 2 κενα ... ( οι φιλόλογοι που λέγαμε ...)
    seras
    02.10.2007, 14:59
    Και εγώ εκδρομή σήμερα...και απο ότι έμαθα και άλλα σχολεία της περιοχής πήγαν...καλή φάση αλλα τον αλλο μήνα πάλι..
    demi11
    02.10.2007, 21:26
    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 02-10-2007 στις 14:59 έγραψε...

    Και εγώ εκδρομή σήμερα...και απο ότι έμαθα και άλλα σχολεία της περιοχής πήγαν...καλή φάση αλλα τον αλλο μήνα πάλι..



    AAAAA...καλά είστε εσεις!!!!!!!!Εμείς ούτε εκδρομή ούτε τπτ...Κανονικά δεν δικαιούμαστε μια εκδρομή το μήνα ή με απατά η μνήμη μου?...Αν δεν με απατά τότε σ αυτό το σχολειο μας κλέβουν κανονικά...
    mmmyrto
    02.10.2007, 21:41
    Παράθεση:

    Το μέλος demi11 στις 02-10-2007 στις 21:26 έγραψε...

    AAAAA...καλά είστε εσεις!!!!!!!!Εμείς ούτε εκδρομή ούτε τπτ...Κανονικά δεν δικαιούμαστε μια εκδρομή το μήνα ή με απατά η μνήμη μου?...Αν δεν με απατά τότε σ αυτό το σχολειο μας κλέβουν κανονικά...



    Μία εκδρομή το μήνα??? εμας μας πάνε 2-3 το χρόνο... ούτε διαλειμματα δεν κάνουμε, έχουμε και μεγαλύτερες ώρες.... τι γίνεται τόσο αδικημένοι είμαστε πια.. Τέλος πάντων...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mmmyrto στις 02-10-2007 21:46 ]


    hara16
    02.10.2007, 21:45
    Παράθεση:

    AAAAA...καλά είστε εσεις!!!!!!!!Εμείς ούτε εκδρομή ούτε τπτ...Κανονικά δεν δικαιούμαστε μια εκδρομή το μήνα ή με απατά η μνήμη μου?...Αν δεν με απατά τότε σ αυτό το σχολειο μας κλέβουν κανονικά...



    δικαιουμαστε 5 καθε χρονο κ μια ημερησια,δηλαδη 6..!!!!!
    Κ αν θελει ο/η διευθυντης-τρια μας παει κ καμια χαριστικη

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : hara16 στις 02-10-2007 21:49 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : hara16 στις 02-10-2007 21:50 ]


    punkster
    02.10.2007, 21:57
    Και εμας θα μας πανε εκδρομη την παρασκευη!!!

    Ξερετε που???????
    Σε καποιο Φεστιβαλ Γαλατος και Τυριου!!!!!!!!!!!

    Ελεος!!!!!!
    Ηθελα να ξερα ποιος το σκεφτηκε να παμε εκει!!!!!

    Να πω την αληθεια.......με κολασε λιγακι η ιδεα να παω γιατι μου αρεσουν πολυ τα τυρια, και απ οσο φανταζομαι δεν θα βλεπαμε μονο, αλλα θα τρωγαμε κιολας!!

    Αλλα δεν θα παω! Εχω και καλυτερες δουλειες να κανω! Πφφφ....
    hara16
    02.10.2007, 22:10
    ΑΑΑΑ!! Κ κατι αλλο... Οι εκδρομες ειναι 6 κ οχι 9 γτ,τον Σεπτεμβριο δν μας πανε γτ κ καλα μολις γυρισαμε απο το καλοκαιρι..τον δεκεμβριο δν μας πανε γτ εχουμε 15 μερες διακοπες για τα χριστογεννα κ παλι τον απριλιο επειδη εχουμε πασχα...αρα χανουμε κ 3 εκδρομες.

    Ομως εχουμε κ τις 3ημερες κ 5ημερες!!!
    stroumfakigate7
    03.10.2007, 08:33
    kala arxisan ta sxoleia kai den tin paleuo allo den mporo na sikotho ase.....spastiko einai na prepei na sikothis kata tis 7to proi xali kai na xeis kai kati spastikous pano apo to kefali sou na se zalizoun me tis mpourdes kai na prepei na ton fas stin mapa 6ores px opos xtes ego enan kai mia ora mathimatika
    Stroumfita456
    03.10.2007, 08:55
    Παράθεση:

    Το μέλος stroumfakigate7 στις 03-10-2007 στις 08:33 έγραψε...

    kala arxisan ta sxoleia kai den tin paleuo allo den mporo na sikotho ase.....spastiko einai na prepei na sikothis kata tis 7to proi xali kai na xeis kai kati spastikous pano apo to kefali sou na se zalizoun me tis mpourdes kai na prepei na ton fas stin mapa 6ores px opos xtes ego enan kai mia ora mathimatika



    Ασε με μωρε.....τον ιδιο ηλίθιο....πιο βαρετο ατομο δεν εχω γνωρισει.....ουτε 4 ουτε 5 αλλα 6 ωρες...Ελεος.....μου ερχεται να του σπασω τα μουτρα...ολο μιλαει μιλαει μιλαει και δεν το βουλώνει λιγο....... Ασε που ειναι και νουμερο.......

    Τα ωραιότερα λόγια αγάπης κρύβονται πίσω από τη σιωπή ενός βλέμματος! Ότι δεν ακούγεται δε σημαίνει πως δεν υπάρχει.....


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Stroumfita456 στις 03-10-2007 08:58 ]


    tolaruba
    05.10.2007, 20:37
    Παράθεση:

    Το μέλος demi11 στις 02-10-2007 στις 21:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος seras στις 02-10-2007 στις 14:59 έγραψε...

    Και εγώ εκδρομή σήμερα...και απο ότι έμαθα και άλλα σχολεία της περιοχής πήγαν...καλή φάση αλλα τον αλλο μήνα πάλι..



    AAAAA...καλά είστε εσεις!!!!!!!!Εμείς ούτε εκδρομή ούτε τπτ...Κανονικά δεν δικαιούμαστε μια εκδρομή το μήνα ή με απατά η μνήμη μου?...Αν δεν με απατά τότε σ αυτό το σχολειο μας κλέβουν κανονικά...


    εμας πανε στα σιγουρα καθε μηνα!Πηγαμε ηδη μια με το που μπηκε ο Οκτωβρης και ειναι κανονισμενες αλλες 3 παλι για τον Οκτωβρη.Ετοιμαζουμε και απο τωρα μια μονοημερη για Ναυπλιο και πενταημερη για Κυπρο.
    Χμμ και νομιζω οτι εχουμε σιγουρα 2 τον δεκεμβρη και απο μια στους υπολοιπους μηνες!Εμ αυτα ειναι!Και αν βγαλετε και τις μερες που εχουμε χορωδια,βλεπουμε ταινιες,και εχουμε κενα τοτε...τιποτα
    Conspiratus
    05.10.2007, 22:54
    Και εμεις πηγαμε εκδρομη σημερα....και οπως μαθατε απο την punkster πηγαμε στο Φεστιβαλ Γαλακτος και Τυριου στο Σταδιο Ειρηνης και Φιλιας(ΣΕΦ)!!
    Καλα...το τι τυρι φαγαμε...ολο τρωγαμε...Εγω προσωπικα ηπια και ρακι...χιχιχιχι(ζηλευε Κριστινα)!!!Μερικα παιδια ηπιαν και παραπανω απο ενα-δυο ποτηρακια...οποτε φανταζεστε τα αποτελεσματα!





    punkster
    06.10.2007, 01:18
    Παράθεση:

    Το μέλος Conspiratus στις 05-10-2007 στις 22:54 έγραψε...

    Και εμεις πηγαμε εκδρομη σημερα....και οπως μαθατε απο την punkster πηγαμε στο Φεστιβαλ Γαλακτος και Τυριου στο Σταδιο Ειρηνης και Φιλιας(ΣΕΦ)!!
    Καλα...το τι τυρι φαγαμε...ολο τρωγαμε...Εγω προσωπικα ηπια και ρακι...χιχιχιχι(ζηλευε Κριστινα)!!!Μερικα παιδια ηπιαν και παραπανω απο ενα-δυο ποτηρακια...οποτε φανταζεστε τα αποτελεσματα!









    ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΡΑΚΙ????????????????