ελληνική μουσική
    662 online   ·  210.857 μέλη

    Τι ζητάει μια γυναίκα..?

    johnny8
    28.09.2007, 15:13
    αν θελετε τη γνωμη μου ...οι γυναικες θελουν να τους δειχνετε ο ενδιαφερον σας, να μπορειτε να τις ακουτε και ...........Μα τι λεω?πολυ σοφα το χουν πει οι παλιοι.Αβυσσος το μυαλο της γυναικας
    johnny8
    28.09.2007, 15:13
    αν θελετε τη γνωμη μου ...οι γυναικες θελουν να τους δειχνετε ο ενδιαφερον σας, να μπορειτε να τις ακουτε και ...........Μα τι λεω?πολυ σοφα το χουν πει οι παλιοι.Αβυσσος το μυαλο της γυναικας
    Stroumfita456
    28.09.2007, 21:13
    Παράθεση:

    Το μέλος stella145 στις 28-09-2007 στις 14:37 έγραψε...

    Το θέμα αγαπητέ oneirofermene δεν είναι τι ζητά μια γυναίκα και ειδικότερα οι γυναίκες που πλησιάζεις και σε πλησιάζουν, αλλά εσύ αν ξέρεις να τις ακούς..........



    Στελλιτσα μου,δεν ειναι να σε ακουν οι αντρες το θεμα ειναι να σου δειχνουν τον πραγματικο τους εαυτο...ολα τα αλλα δεν εχουν σημασια κουκλα μου...!!!
    rompa
    29.09.2007, 00:30
    Αγάπη , Φροντίδα , το "Προδέρμ" δεν κρίνεται απαραίτητο ...
    johnny8
    29.09.2007, 20:24
    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 22-09-2007 στις 19:34 έγραψε...

    Και...δεν ειναι πραγματα οι γυναικες που εχουν ενα κουμπι με ON OFF...Λιγο σεβασμος δεν βλαπτει

    Εισαι σωστος και μπραβο σου που το βλεπεις ετσι
    bleedrose
    04.10.2007, 23:44
    Πέρα από τα κλασικά "ενδιαφέρον", "κατανόηση", κλπ, κλπ.... Θεωρώ απίστευτο το σετάκι "αυτοκίνητο- τρέντυ ρουχαλάκια- κι εγώ δεν ξέρω τι άλλο" που ζητάνε κάποιες ψυχές....!
    Witchking
    05.10.2007, 00:23
    Η γυναίκα ζητάει έναν ιππότη, ευγενικό, δίκαιο, όμορφο, συζητήσιμο, διαλακτικό, χαρούμενο, ευτυχισμένο, πρωτοποριακό, έξυπνο, σοφό, εν σώματι κούκλο και άτριχο, με πράσινα ματια και πολλά μαλλιά, εύγλωτο και ρήτορα αλλα συγκαταβατικό, ήσυχο, προστατευτικό, ευαίσθητο και με πολλά ενδιαφέροντα άντρα.

    Αλλά... ακόμα και να τα βρεί ολαυτά σε κάποιον θα αναζητήσει το κάτι διαφορετικό απο περιέργεια...

    Δηλαδή, κοντό, χοντρο, καραφλο, με κοιλιά τριχωτό και άξεστο παληκάρι.

    Προς θεού δε θέλω να δημιουργήσω πρεξηγήσεις, άλλωστε κι εγώ χοντρό και τριχωτό παληκάρι ειμαι!!!

    Να είστε όλοι καλά!



    Uncry these tears, I cried so many nights

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Witchking στις 05-10-2007 00:25 ]


    marakiasteraki
    23.01.2009, 23:09

    Το θέμα είναι να ταιριάξεις με το άτομο που έχεις απέναντι σου και αν ταιριάξεις και βρεις κοινά σημεία όλα είναι εύκολα...Τώρα...Το αν θα κυλήσει κάτι γρήγορα ή αργά εξαρτάται από πολλά πράγματα...Τα οποία δε μπορούν να προσδιοριστούν το ίδιο εύκολα καθώς έχουν να κάνουν με το χρονικό διάστημα που γνωρίζεις κάποιος, με την εμπιστοσύνη που σου εμπνέει, κτλ...


    okanenas
    24.01.2009, 00:42

    Κοροΐδο Wink {#emotions_dlg.lol}


    GAGA
    24.01.2009, 03:52

    Ζητούν ενα πλάσμα που θα συνδυαζει την τρυφεροτητα και τη γλυκητητα με την πυγμη την δυναμη και την αποφασιτικότητα...

    Εναν ανεξηγητο συνδυασμό "σκληρών" και "μαλακων" στοιχείων σε μια αγνωστη αναλογία και με έναν τρόπο που αλλλάζει διαρκώς...


    marakiasteraki
    24.01.2009, 16:27

    Παράθεση:

    Το μέλος GAGA στις 24-01-2009 στις 03:52 έγραψε...

    Ζητούν ενα πλάσμα που θα συνδυαζει την τρυφεροτητα και τη γλυκητητα με την πυγμη την δυναμη και την αποφασιτικότητα...

    Εναν ανεξηγητο συνδυασμό "σκληρών" και "μαλακων" στοιχείων σε μια αγνωστη αναλογία και με έναν τρόπο που αλλλάζει διαρκώς...



    Έγραψες!!!!!!!!!! {#emotions_dlg.thumbup}


    kamelia8
    25.01.2009, 17:23

    Να αντιστρέψω την ερώτηση....

    Ένας άντρας τι ζητάει;

     

    Αυτό είναι διαφορετικό σε κάθε άνθρωπο, αλλά νομίζω ότι γενικά κάθε γυναίκα ζητάει σίγουρα την ασφάλεια.


    montechristos-ole
    27.01.2009, 11:00

    Παιδια μια γυναικα θελει αυτα που της λειπουν και επισης θελει να δωσει.Αν βρεθεις την καταλληλη στιγμη στο καταλληλο μερος,μπορεις να γινεις ευτυχισμενος.Θα της δωσεις αυτα που της λειπουν,και θα σου δωσει αυτα που λειπουν σε σενα....Καπως ετσι μια σχεση εχει πετυχει.Καμια γυναικα δεν ειναι ιδια με την αλλη.Οπως και κανενας αντρας.Οποτε δυο ανθρωποι μπορουν απλα να ταιριαξουν αλληλοπροσφεροντας.Ετσι νομιζω...


    JohnieAnto
    05.02.2009, 13:09

    θέλει πολύ προσπάθεια να καταλάβει ένας άντρας τι θέλουν οι γυναίκες.... αφού σε πολλές περιπτώσεις δεν ξέρουν και οι ίδιες. Ακόμα όμως και στην περίπτωση που νομίζεις οτι το έχεις πιάσει το νόημα, τότε πέφτεις πάλι απο τα σύνεφα γιατί εκείνη τη δεδομένη στιγμή έχουν αποφασίσει οτι θέλουν κάτι άλλο.....

    Γι'αυτό τον λόγο δεν το ψάχνεις καθόλου, απλά κοιτάς να ξέρεις πρώτα απ' όλα τι θές εσύ και αφού το βρείς τότε τα πράγματα θα είναι πιό απλά !


    konvoulis
    21.02.2009, 19:53

    Να παει ταξιδι σε ενα εξωτικο νησι και να εχει ηρεμια!!!


    tzelaki
    22.02.2009, 08:25

    Λοιπον, σαν γυναικα που ειμαι, θελω εναν γλυκο και τρυφερο αντρα που θα μου παρεχει προστασια και θα σβηνει καθε φοβο και γκρινια μου στο λεπτο!!!!


    -----------------
    Η ζωή έχει χρώμα! Βρες το δικό σου!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : tzelaki στις 22-02-2009 08:26 ]


    konvoulis
    22.02.2009, 13:39

    Να μην εχει φασαρια και να τα εχει ολα ετοιμα!!!