ελληνική μουσική
    550 online   ·  210.907 μέλη

    sillia On Air:Μηνυματα!

    Spirtoulis
    19.07.2008, 22:13

    Φεγγάρι από τον κήπο σου τα γιασεμιά σου κόψε
    Και στείλε του τα αγκαλιά γιατί γιορτάζει απόψε

    Δημήτρη χρόνια σου πολλάααααα και καλάαααα


    demtsek
    20.07.2008, 01:02

    Για τις ευχές σας, φίλες καλές και αγαπημένες Emmanuella & Spirtoulis σας ευχαριστώ και σας ευχαριστώ τόσο πολύ σαν τη χαρά που μου δώσατε !!!!!!Δημήτρης ή demtsek.


    mellia
    20.07.2008, 23:51

    Καλέ τι έγινε εδώ???? Λίγες μέρες έλειψα και συνέβησαν όλα αυτά?

    Κατ' αρχήν: γεννέθλια διαβάζω!!! Σιλλιάκι μου είχες γεννέθλεια???? ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑ κοριτσάκι μου!!!!!!SmileSmileSmile

    Demtsek κι εσύ γεννέθλια???? Χρόνια σου ΠολλάααααααααααSmileSmileSmile

    Αλκυόνη τι ωραία επιγραφή είναι αυτή?????

    Σας άρεσε και η ιστοριούλα μου???? χιχιχι το καπελάκι μου Σίλλια γρήγορα πριν φύγω διακοπές!!!!!

    Δυστυχώς κουκουτσάκια μου έπρεπε να λείψω εκτός Αθήνας και έχασα όλα αυτά τα ωραία!!!
    Επίσης δυστυχώς ο υπολογιστής μου τα έπαιξε και δεν ξέρω αν θα προλάβω να τον φτιάξω μέχρι την Τετάρτη (γράφω από δανεικό ΗΥ καινούριου μέλος του ΜΗ το οποίο έχω πρόθεση να προσηλυτίσω στο κουκουτσοχώρι μας, δηλαδή για εμάς δουλεύω βρε!!!). Ελπίζω να τα έχω φτίαξει όλα σύντομα!!!! Σας φιλώ γλυκά γλυκά στα κουκουτσο-μαγουλάκια σας!Smile

     


    mellia
    20.07.2008, 23:55

    ΥΓ: μέχρι την τελευταία μου προηγούμενη σύνδεση, εκτός από εμένα αγνοούσατε και τα ίχνη του cross....έχουμε κανένα νέο για τον πρόεδρο????


    sillia
    21.07.2008, 04:20

    Mάλλον θέλει για λίγο να είναι μακρυά απο τα φώτα της δημοσιότητας{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}





    επισυναπτόμενα: zikos2.jpg 
    Agaph4you
    22.07.2008, 00:01

    Βρε βρε !! Και αναρωτιόμουν κι εγώ ! Τι είναι όλα αυτα ({#emotions_dlg.confused1}) περί κουκουτσιών, κουκουτσοχωρίου, κου-κου-τσαου...και όλα αυτά που λέγατε τέλοσπάντων !{#emotions_dlg.helpsmilie}

    Επιτέλους κατάλαβα !!!!! {#emotions_dlg.clap}

    Καλά λέω εγώ ότι είστε τρελοπαρείτσα ( με την καλή έννοια φυσικά !! ) {#emotions_dlg.lol}

    Και φυσικά, σιγά μην έλειπε το θεότρελο ( με την κακή έννοια εδώ ! {#emotions_dlg.whistling} ) Κουκούτσι-Εμμανουέλα-Βερίκοκο !! Χαχαχαχαχαχααααά !! {#emotions_dlg.lol}

    Πάντως έχετε πολύ γέλιο...! {#emotions_dlg.lol} Δυστυχώς...τις ώρες που παίζεις Σίλλια ( και τις 2...πρωί-βράδυ ) μου είναι πολύ δύσκολο να σε παρακολουθώ !!! {#emotions_dlg.sad}

    Μα πέτυχες και εσύ τις 2 στιγμές της μέρας που κοιμάμαι ήσυχα ήσυχα !! {#emotions_dlg.blink}{#emotions_dlg.whistling}

    Χαχαχα !! Καλά να περνάτε ! Όποτε μπορώ να περνώ μια βόλτα να χαζεύω τα μικροχαζοθεοτρελοκουκουτσάκια !!!!!!! {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol} 


    CROSS
    22.07.2008, 11:07

    Παράθεση:

    Το μέλος mellia στις 20-07-2008 στις 23:55 έγραψε...

    ΥΓ: μέχρι την τελευταία μου προηγούμενη σύνδεση, εκτός από εμένα αγνοούσατε και τα ίχνη του cross....έχουμε κανένα νέο για τον πρόεδρο????



    {#emotions_dlg.sad}Είχα πέσει θύμα απαγωγής γι'αυτό αγνοούσατε τα ίχνη μου...αλλά κατάφερα να ξεφύγω

    Ένα πράγμα έχω να πώ:ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΑ ΠΟΛΥΜΠΡΙΖΑ!!!!!!!ΠΡΟΚΑΛΟΥΝ ΒΡΑΧΥΚΥΚΛΩΜΑ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΕΣ ΠΑΝΕ ''ΔΙΑΚΟΠΕΣ''ΣΕ ΤΕΧΝΙΚΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟΥΣ ΕΠΙΣΤΡΕΨΟΥΝ ΣΕ ΤΑΛΑΙΠΩΡΟΥΝ ΜΕ ΔΙΑΦΟΡΕΣ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΕΣ....

    Ευτυχώς όμως όλα είναι καλά τώρα....αλλά μια εβδομάδα χωρίς Η/Υ???Κόντεψα να πέσω σε κατάθλιψη{#emotions_dlg.crying}

    Υ.Γ.Χρόνια πολλά σε όσουν είχαν γεννέθλιαSmile...κάτι πήρε το μάτι μου στις προηγούμενες σελίδες.

     


    CROSS
    22.07.2008, 11:10

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 21-07-2008 στις 04:20 έγραψε...

    Mάλλον θέλει για λίγο να είναι μακρυά απο τα φώτα της δημοσιότητας{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}

     





    {#emotions_dlg.lol}....λές να ήταν γι'αυτό???Αχχχχχ καταραμμένα πολύμπριζα{#emotions_dlg.mad}


    sillia
    22.07.2008, 12:27

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Να σφάξουμε μοσχάρι??{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}


    emmanuella
    22.07.2008, 12:32

    Γύρισε ο Πρόεδρος !!!!!!! χαχα !!!! Πρόεδρε...!!!  Πού ήσουν βρε και είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε...???{#emotions_dlg.ohmy}

    Καλά...εγώ δεν ανησύχησα...( {#emotions_dlg.tt2})...γιατί σκέφτηκα...ότι σε κάποια παραλία θα την έχει αράξει...!!! {#emotions_dlg.lol}

    WelcoMe BacKkkkKkKKkkk !!!!!   {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    CROSS
    22.07.2008, 12:37

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 22-07-2008 στις 12:32 έγραψε...

    Γύρισε ο Πρόεδρος !!!!!!! χαχα !!!! Πρόεδρε...!!! Πού ήσουν βρε και είχαμε αρχίσει να ανησυχούμε...???{#emotions_dlg.ohmy}

    Καλά...εγώ δεν ανησύχησα...( {#emotions_dlg.tt2})...γιατί σκέφτηκα...ότι σε κάποια παραλία θα την έχει αράξει...!!! {#emotions_dlg.lol}

    WelcoMe BacKkkkKkKKkkk !!!!! {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}



    Μακάρι να ήταν παραλία...αλλά δυστυχώς στα καρφιά καθόμουν τόσες μέρες,περιμένοντας πότε θα γυρίσει το πισιδάκι μου{#emotions_dlg.happycrazy}


    CROSS
    22.07.2008, 12:38

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 22-07-2008 στις 12:27 έγραψε...

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    Να σφάξουμε μοσχάρι??{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}



    Καλοκαιριάτικα κρέατα???δεν είμαι και πολύ φάν..σφάξτε κανένα φασολάκι..καμία μελιτζάνα..{#emotions_dlg.rolleyes}

     


    alkyoni
    22.07.2008, 14:28

    Καλως επεστρεψες Προεδρε!!!{#emotions_dlg.clap}
    Ελπιζω οι "εξωτερικες υποθεσεις" να πηγαν καλα!!!



     


    demtsek
    22.07.2008, 16:41

    Αγαπητέ CROSS σε υποδέχομαι " αυτοπροσώπως "........Με την αυτοπροσωπογραφία μου .στρεβλωμένη όσο χρειάζεται για την παραπλάνηση των κατασκόπων!!!! Ειλικρινά έλειψες παρα πολύ!!!!


    -----------------
    D.T.S.


     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : demtsek στις 02-09-2008 15:39 ]


    CROSS
    22.07.2008, 17:37

    {#emotions_dlg.rolleyes}thanx Demtsek{#emotions_dlg.yes}


    sillia
    23.07.2008, 12:22

    Ιστοριούλες δεν έχουμε σήμερα αγαπημένα κουκουτσάκια?{#emotions_dlg.rolleyes}

    Και το βράδυ τι 8α διαβάσουμε στο μουσικό μας ραντεβουδάκι??{#emotions_dlg.sad}

    Να βάλω τις φωνές θέλετε ...σαν μαμακουκούτσα?{#emotions_dlg.tt2}


    emmanuella
    23.07.2008, 13:30

    Παράθεση:

    Το μέλος sillia στις 23-07-2008 στις 12:22 έγραψε...

    Ιστοριούλες δεν έχουμε σήμερα αγαπημένα κουκουτσάκια?{#emotions_dlg.rolleyes}

    Και το βράδυ τι 8α διαβάσουμε στο μουσικό μας ραντεβουδάκι??{#emotions_dlg.sad}

    Να βάλω τις φωνές θέλετε ...σαν μαμακουκούτσα?{#emotions_dlg.tt2}



    ΣΙΛΛΙΑ...ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΚΑΙ ΕΓΩ....ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ ΔΗΛΑΔΗ ??? ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΙΣΤΟΡΙΟΥΛΕΣ...ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ...ΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ...!!! ΑΝΤΕ ! ΤΙ ΤΟ ΒΡΗΚΑΜΕ ΕΔΩ ΠΕΡΑ...ΚΑΙ ΘΑ ΞΕΝΥΧΤΗΣΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ?????? {#emotions_dlg.mad}ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΑ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΩΝΑΖΕΙ Η (ΤΡΕΛΟ)ΜΑΜΑ ΚΟΥΚΟΥΤΣΑ...ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΟΥΝ !!{#emotions_dlg.happycrazy}

    ΕΧΟΥΝ ΑΣΧΗΜΕΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ ΟΙ ΦΩΝΕΣ ΣΕ ΜΕΝΑ...!!! ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΜΑΜΑΔΕΣ !!! ΧΑΧΑΧΑ !!{#emotions_dlg.laugh}


    CROSS
    23.07.2008, 20:12

    Ευτυχώς δεν είχε φεγγάρι.Το βαθύ σκοτάδι τους επέτρεπε
    να κάνουν τη δουλειά τους πιο άνετα.Έβγαλαν με προσοχή
    το ''χαλί'' απο το αυτοκίνητο,αλλά είχε βαρύνει τόσο ο νεκρός,
    που τους γλίστρησε και κατρακύλησε στα βράχια.
    Ήταν ένας άτυχος τζογαδώρος που έχασε τα πάντα στα ζάρια καi στο τέλος και τη ζωή του.
    Είχε αρχίσει να αποσυντίθεται και η δυσάρεστη οσμή ήταν έντονη.
    Δεν είχαν χρόνο .Σε λίγο θα ξημέρωνε και έπρεπε να θάψουν το πτώμα το συντομότερο.Έσκαψαν όσο πιο βαθιά μπορούσαν.
    Το φτυάρι σκάλωσε πάνω σε ένα αντικείμενο.Ήταν ένα καλειδοσκόπιο που μάλλον κάποιο παιδί θα είχε ξεχάσει στην παραλία.Σε λίγο όλα είχαν τελειώσει.Ευτυχώς δεν τους είχε δεί κανέις ή τουλάχιστον έτσι νόμιζαν.Την επόμενη μέρα ήταν πρωτοσέλιδο σε όλες τις εφημερίδες με μια μεγάλη φωτογραφία που πρόδιδε το τι έκαναν, με κάθε λεπτομέρεια.
    Κάποιος εκείνη τη νύχτα δεν κοιμόταν.Ποιός όμως?{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}{#emotions_dlg.eek}


    -----------------
    Να ζείς την κάθε μέρα σαν να είναι η τελευταία σου,και να ακούς radio MH:''Ταξίδι αναψυχής''κάθε Δευτέρα 18.00-20.00.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : CROSS στις 23-07-2008 20:19 ]


    CROSS
    23.07.2008, 20:17

    Παράθεση:

    Το μέλος katiamou στις 19-07-2008 στις 02:28 έγραψε...

    ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΟΥΚΟΥΤΑΣΟΥ!!!!!!!



    {#emotions_dlg.eek}αυτή η κουκουτάσου ποιά είναι????{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}


    mellia
    23.07.2008, 20:25

    {#emotions_dlg.whistling}{#emotions_dlg.rolleyes}