ελληνική μουσική
    332 online   ·  210.893 μέλη

    2ος αγώνας ποδοσφαίρου MusicHeaven!

    kwstasagas
    05.10.2008, 11:33

    Συμφωνώ κι εγώ με τη rouli !!!! Διάβασα τα ποστς από την αρχή του τόπικ και ... ομολογώ ότι δεν μου έμεινε άντερο απ' το γέλιο !!!

    Παιδιά, καλή διασκέδαση στον 2ο αγώνα ποδοσφαίρου !!!  


    uNick
    05.10.2008, 12:33

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 05-10-2008 στις 10:43 έγραψε...

    Θα σου ελεγα να κάνεις ποδήλατο αλλά αν κρίνω από το Γιωργάκη δεν τα πάτε και πολύ καλά εκεί...

    Με την ίδια λογική, εσείς δεν τα πάτε και πολύ καλά στην μπάλα... Να ζητήσουμε από το ΕΚΑΒ ένα ασθενοφόρο με γύψο και νάρθηκες να βρίσκεται δίπλα στο γήπεδο?...

    ::show-the-finger::

     

     


    MagicaDeSpell
    06.10.2008, 09:42

    Παράθεση:

    Η μπουρδολογία πάει σύννεφο... η συμβουλή μου είναι να μια που ξύπνησες νωρίς σήμερα Μπριζα να πας να κάνεις κανένα γύρο το τετράγωνο γιατί τη φυσική σου κατάσταση την έχουμε στην εντατικη..

    Θα σου ελεγα να κάνεις ποδήλατο αλλά αν κρίνω από το Γιωργάκη δεν τα πάτε και πολύ καλά εκεί...



     

    Παντως χθες που ηρθαν στο μαγαζι (οι κκ Μπριζας και Unick μια χαρα σε φορμα ηταν κατεβαζαν τις μπιρες σε ελαχιστο χρονικο διαστημα)---Παραμενω αισιοδοξη για το αποτελεσμα του αγωνα

     

    Ασχετο αυτος ο Δωνης προσπαθει να διαγωνιστει τον Ten Kate σε βλακεια-Μαλ--ια

     

     


    MagicaDeSpell
    06.10.2008, 12:38

    Προβλεπω πολλα αυτογκολ απο το μελος kinezes_tregoyn_gymnes (ελπιζω να σκεπαστουν γιατι κανει κρυο στην Λετονια) {#emotions_dlg.whistling}


    Kinezes_trexoun_gimnes
    06.10.2008, 12:51

    Κάποιος με σαμποτάρει και κανονισε αυτό το ταξίδι για να βγω από το ρυθμό της προπόνησης μου....

    Λίγο όμως με πειράζει... το περιβάλλον της Λετονίας θα είναι το καλύτερο για τρέξιμο στα χιόνια ( σαν το Ρόκυ...) και άρση ελευθέρων βαρών στο σταυλο...

    τις Βότκες να προσέξω μόνο...


    MagicaDeSpell
    06.10.2008, 12:58

    φερε καμια καλη βοτκα τουλαχιστον{#emotions_dlg.whistling}


    kwstasagas
    06.10.2008, 17:05

    Deos, τώρα θα σού βάλω ιδέες .... Μετά και τον 2ο ποδοσφαιρικό αγώνα νομίζω ότι θα ήταν καλή ιδέα ένα χιουμοριστικό κείμενο στο περιοδικό στη στήλη MusicHeaven Comedy με θέμα .... "ποδοσφαιρικός αγώνας στα Μιουζικχέβενα" ή "το μεγάλο ντέρμπι στα Μιουζικχέβενα" ή κάπως έτσι .... {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}..... Έχω την εντύπωση ότι και από τα 2 ματς θα έχεις μαζέψει πολύ υλικό .....

    [τι να κάνουμε βρε Deos ... με τις δύο δημοσιεύσεις σου, που εξιστορούν τις περιπέτειες των κατοίκων των Μιουζικχέβενων, μάς ... γλύκανες και ... περιμένουμε τη συνέχεια {#emotions_dlg.rockon}{#emotions_dlg.rockon}........] .......
    -----------------
    Goin' through pages and lookin' down lines and lines ... [UFO - Space Child]

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : kwstasagas στις 06-10-2008 17:11 ]


    sunnybeach
    06.10.2008, 18:41

    Άργησα αλλά να 'μαι κι εγώ!!!

    Και με είδηση φοβερή!!! Θα παίξω κι εγώ!!! Ακόμα δεν έχω επιλέξει ομάδα...θα σκεφτώ σοβαρά τις προτάσεις που μου γίνονται και θα αποφασίσω!

    Ένα έχω να δηλώσω...επιστρέφω δριμύτερη, με σούπερ αμφίεση και τρελά κέφια!Τρέμετε!!!

    {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}


    mprizas
    06.10.2008, 21:05

    Ο 2ος αγώνας ποδοσφαίρου θα πραγματοποιηθεί:

    Στους εξωτερικούς χώρους του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας (Σ.Ε.Φ.), το Σάββατο 7:00 μ.μ στις 11 Οκτώβρη (σε πέντε μέρες)

    Ο χώρος αυτός επιλέχτηκε γιατί είναι ακριβώς δίπλα στον ηλεκτρικό (σταθμός Νέου Φαλήρου, περνάμε τη γέφυρα απέναντι που μας πάει στο Σ.Ε.Φ. και μετά όλο ίσια ένα λεπτό ποδαρόδρομος) και θα βολέψει τα παιδιά που δεν έχουν αυτοκίνητο.

    Μετά το ματς θα επακολουθήσει και το καθιερωμένο τραπέζωμα, γι' αυτό κι είναι καλεσμένα όλα τα παιδιά, όποιος θέλει, να έρθει, γιατί το βράδυ θα ναι μεγάλο...


    manblaz
    06.10.2008, 21:08

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 06-10-2008 στις 21:05 έγραψε...

     

    Μετά το ματς θα επακολουθήσει και το καθιερωμένο τραπέζωμα, γι' αυτό κι είναι καλεσμένα όλα τα παιδιά, όποιος θέλει, να έρθει, γιατί το βράδυ θα ναι μεγάλο...



     

    που εννοειτε οτι το πληρωνουν οι χαμενοι...


    Deos
    06.10.2008, 21:15

    Παράθεση:

    Το μέλος kwstasagas στις 06-10-2008 στις 17:05 έγραψε...

    Deos, τώρα θα σού βάλω ιδέες .... Μετά και τον 2ο ποδοσφαιρικό αγώνα νομίζω ότι θα ήταν καλή ιδέα ένα χιουμοριστικό κείμενο στο περιοδικό στη στήλη MusicHeaven Comedy με θέμα .... "ποδοσφαιρικός αγώνας στα Μιουζικχέβενα" ή "το μεγάλο ντέρμπι στα Μιουζικχέβενα" ή κάπως έτσι .... {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}..... Έχω την εντύπωση ότι και από τα 2 ματς θα έχεις μαζέψει πολύ υλικό .....

    [τι να κάνουμε βρε Deos ... με τις δύο δημοσιεύσεις σου, που εξιστορούν τις περιπέτειες των κατοίκων των Μιουζικχέβενων, μάς ... γλύκανες και ... περιμένουμε τη συνέχεια {#emotions_dlg.rockon}



     

    Ετοιμάζεται συνέχεια Κώστα!! Έχει να γίνει πανηγύρι πάλι! {#emotions_dlg.whistling}


    sylviaki
    06.10.2008, 21:30

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 06-10-2008 στις 21:05 έγραψε...

    Ο 2ος αγώνας ποδοσφαίρου θα πραγματοποιηθεί:

    Στους εξωτερικούς χώρους του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας (Σ.Ε.Φ.), το Σάββατο 7:00 μ.μ στις 11 Οκτώβρη (σε πέντε μέρες)

    Ο χώρος αυτός επιλέχτηκε γιατί είναι ακριβώς δίπλα στον ηλεκτρικό (σταθμός Νέου Φαλήρου, περνάμε τη γέφυρα απέναντι που μας πάει στο Σ.Ε.Φ. και μετά όλο ίσια ένα λεπτό ποδαρόδρομος) και θα βολέψει τα παιδιά που δεν έχουν αυτοκίνητο.

    Μετά το ματς θα επακολουθήσει και το καθιερωμένο τραπέζωμα, γι' αυτό κι είναι καλεσμένα όλα τα παιδιά, όποιος θέλει, να έρθει, γιατί το βράδυ θα ναι μεγάλο...



     

    {#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}


    Aiolos_m
    06.10.2008, 22:53

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 06-10-2008 στις 21:08 έγραψε...

    που εννοειτε οτι το πληρωνουν οι χαμενοι...

    Τον κουμπαρά τον έσπασες...;


    uNick
    06.10.2008, 23:01

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 06-10-2008 στις 21:05 έγραψε...

    Ο χώρος αυτός επιλέχτηκε γιατί είναι ακριβώς δίπλα στον ηλεκτρικό (σταθμός Νέου Φαλήρου, περνάμε τη γέφυρα απέναντι που μας πάει στο Σ.Ε.Φ. και μετά όλο ίσια ένα λεπτό ποδαρόδρομος) και θα βολέψει τα παιδιά που δεν έχουν αυτοκίνητο.

    Άσε τα σάπια ρε! Ο χώρος αυτός επιλέχτηκε γιατί είναι ακριβώς δίπλα στο σπίτι σου!!!!!!!

     

     


    MagicaDeSpell
    07.10.2008, 08:13

    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 06-10-2008 στις 23:01 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 06-10-2008 στις 21:05 έγραψε...

    Ο χώρος αυτός επιλέχτηκε γιατί είναι ακριβώς δίπλα στον ηλεκτρικό (σταθμός Νέου Φαλήρου, περνάμε τη γέφυρα απέναντι που μας πάει στο Σ.Ε.Φ. και μετά όλο ίσια ένα λεπτό ποδαρόδρομος) και θα βολέψει τα παιδιά που δεν έχουν αυτοκίνητο.

    Άσε τα σάπια ρε! Ο χώρος αυτός επιλέχτηκε γιατί είναι ακριβώς δίπλα στο σπίτι σου!!!!!!!

     

    Ο χωρος αυτος επιλεχτηκε γιατι απλουστατα ειναι περιοχη του κ--ογαυρου αλλα anyway θα κανω την καρδια μου πετρα και θα ερθω

     

     




    manblaz
    07.10.2008, 16:41

    Παράθεση:

    Το μέλος Aiolos_m στις 06-10-2008 στις 22:53 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος manblaz στις 06-10-2008 στις 21:08 έγραψε...

    που εννοειτε οτι το πληρωνουν οι χαμενοι...

    Τον κουμπαρά τον έσπασες...;



     

    το δικο σου κουμπαρα να σπασετε γιατι θα πληρωσετε πολλα στη ταβερνα....{#emotions_dlg.beer}


    marylin
    07.10.2008, 19:20

    Κουμπαράδες να σπάσετε όσους θέλετε αλλά να προσέχετε μη σπάσετε τα κεφάλια σας... {#emotions_dlg.ohmy}


    melkat06
    07.10.2008, 19:35

    Γιατί βρε Μαιρούλα μου??? Κι εμείς πώς θα γελάσουμε???????

    {#emotions_dlg.lol}  {#emotions_dlg.lol}  {#emotions_dlg.lol}  {#emotions_dlg.lol}  {#emotions_dlg.lol}  {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.lol}  {#emotions_dlg.lol} {#emotions_dlg.lol}  {#emotions_dlg.lol}  


    manblaz
    07.10.2008, 20:29

    οι θεατες μην γελανε και παρα πολυ, αναλογα με την ομαδα που υποστηριζουν τρωνε ή οχι τσαμπα στο ταβερνακι....χαχαχαχα  (μπριζα βλεπω να σου περνω ολη τη κερκιδα...{#emotions_dlg.clap})

     

    για να ξαναδηλωσετε προτιμηση....{#emotions_dlg.tt2}


    Blacksad
    07.10.2008, 20:32

    Παράθεση:

    Το μέλος mprizas στις 06-10-2008 στις 21:05 έγραψε...

    Ο 2ος αγώνας ποδοσφαίρου θα πραγματοποιηθεί:

    Στους εξωτερικούς χώρους του Σταδίου Ειρήνης και Φιλίας (Σ.Ε.Φ.), το Σάββατο 7:00 μ.μ στις 11 Οκτώβρη (σε πέντε μέρες)

    Ο χώρος αυτός επιλέχτηκε γιατί είναι ακριβώς δίπλα στον ηλεκτρικό (σταθμός Νέου Φαλήρου, περνάμε τη γέφυρα απέναντι που μας πάει στο Σ.Ε.Φ. και μετά όλο ίσια ένα λεπτό ποδαρόδρομος) και θα βολέψει τα παιδιά που δεν έχουν αυτοκίνητο.

    Μετά το ματς θα επακολουθήσει και το καθιερωμένο τραπέζωμα, γι' αυτό κι είναι καλεσμένα όλα τα παιδιά, όποιος θέλει, να έρθει, γιατί το βράδυ θα ναι μεγάλο...



    Έχε χάρη ρε που λείπω-άτιμη αποκέντρωση-γιατί ειδάλλως στο καθιερωμένο τραπέζωμα που λές κύριο πιάτο θα είχαμε τα πόδια σου φρικασέ (σε ασημένια πιατέλα και τα σχετικά)-άλλά δε σκάω τα έχω κανονίσει με τον manblaz και η διαφορά στα γκολ θα είναι λίγο μεγαλύτερη από αυτή που έχει ο Ομπάμα από τον Μακέιν...