ελληνική μουσική
    944 online   ·  210.853 μέλη
    NIKOSPI
    19.03.2008, 09:21
    Παράθεση:

    Το μέλος venceremos στις 19-03-2008 στις 01:35 έγραψε...

    Οπα mnk..! Το ποστ του NIKOSPI δηλαδη σ αφηνει αδιαφορη και σε πειραξε η
    απαντηση του asxetou???!! Τις προσωπικες σας εμπαθειες να τις λυσετε αλλου...
    Εγω δεν ειδα τον asxeto να προκαλει...

    Παντως το σκηνικο προσωπικα το εχασα αλλα... κι εγω σκεφτομαι πως ισως πρεπει
    να της δωσουμε μια δευτερη ευκαιρια να τοποθετηθει πανω στο συγκεκριμενο
    ζητημα γιατι μαλλον η τοποθετηση που εκανε εγινε εν θερμω -σιγουρα ομως εχει
    κατι να πει- και πανω στα νευρα μας ολοι εχουμε πει μια κουβεντα παραπανω.. και
    ειδικα οταν προκειται για ζητηματα οπως τα ναρκωτικα αν εισαι ιδιατερα
    ευαισθητοποιημενος και ευαισθητος και καταλαβαινεις τι σημαινει αυτο σιγουρα δεν
    ελεγχεις τις αντιδρασεις σου. Δεν την ξερω προσωπικα αλλα εχω διαβασει μερικα
    ποστ της κι νομιζω κι εγω οτι εμεις χανουμε απο την απουσια της.. Δεν θα πρεπε
    ναναι τοσο απολυτοι οι κανονισμοι, μια κι εξω... Κατα την ταπεινη μου γνωμη.. Τη
    θελουμε πισω... Συγχωρεμενη για τα κακα της λογακια..! Η ουσια εχει σημασια και
    οχι το περιτυλιγμα.






    Γιατί μου φένετε, ότι είσαι ο Ίδιος ο Alexiskat???? Μπα και εσύ από το hong kong??? Ή Κάνω κάποιο λάθος???
    NIKOSPI
    19.03.2008, 09:25
    Παράθεση:

    Το μέλος asxetos στις 18-03-2008 στις 21:57 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 18-03-2008 στις 21:47 έγραψε...

    Κάτι έπιασα κι εγώ για κάποιες καταγγελίες.

    Όμως όταν κάνουμε σοβαρές καταγγελίες, είμαστε σαφείς, απευθυνόμαστε στους αρμόδιους, σοβαρά και υπεύθυνα.

    Δεν πετάμε ατάκες σε ...topics, που δεν καταλαβαίνει κανείς.



    Γιωργο, συμφωνω σε αυτο που λες, και ελπιζω η tren να το κανει. Ενας ανθρωπος που δεχεται ψυχολογικη πιεση απο κακοβουλους, με μεσο το ιντερνετ, ειναι οτι χειροτερο. Στο πιο παλιο μου μπλογκ ειχα κανει σχετικες αναρτησεις για αυτο το θεμα.
    Το πως ορισμενα μελη εδω μεσα, μπορουν να βριζουν η να προσβαλλουν αλλα μελη με ευκολο τροπο μου εχει κανει εντυπωση επισης.


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : asxetos στις 18-03-2008 21:59 ]





    Ποια ψυχολογική πίεση βρε ασοβάρευτε??? Όταν ειρωνέυετε είναι από ψυχολογική πίεση??? Αχ την καημένη, καλό δρόμο tren θα σε ακολουθήσουν και οι πιστοί φίλοι σου.
    NIKOSPI
    19.03.2008, 09:35
    Παράθεση:

    Το μέλος asxetos στις 18-03-2008 στις 22:52 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος NIKOSPI στις 18-03-2008 στις 22:46 έγραψε...

    Ή ΤΡΕΝ καλά έγινε και έφυγε μια ώρα νωρίτερα, Καίρος ήτανε! Στις υγίες σου asxetos, σειρά σου.



    Να το εκλαβω ως τι αγαπητε nikospi αυτο? Ως απειλη?

    Να ενημερωσω επισης οτι το blogspot που κατηγγειλε η tren ξανανοιξε με απενεργοποιημενα τα σχολια. Απ΄οτι βλεπω γινονται γρηγορες κινησεις. Μαλιστα. Ο καθενας ας βγαλει τα συμπερασματα του.

    Τωρα οσο για εσενα ΦΑΣΙΣΤΑ NIKOSPI απλα ενα πραγμα. Συνεχισε. Φιλε μου. Εμενα με συμφερει. Και συντομα θα καταλαβεις τι εννοω, και οταν το λεω αυτο εννοω ΝΟΜΙΚΑ αγορακι μου.


    Φίλε πάρε το ως προειδοποίηση(από εσένα εξαρτάται) γιατί ι δικιά σου ήταν απειλή??? Κάτι έγινε και τρέμει το σπίτι, όχι μωρέ ηρέμισε δεν είναι σεισμός, είναι από τον φόβο μου.χαχαχα!!!Σε προκαλώ εγώ, για να σε δω πόσο μάγκας είσαι!!!
    Και κλατι άλλο man, δεν υπάρχει φασισμός στην ορθοδοξία άμυαλε, μου θέλεις και να μιλάς και για θρησκευτικά θέματα. Με τις υγείες σου!!!

    NIKOSPI
    19.03.2008, 09:40
    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 18-03-2008 στις 21:53 έγραψε...

    Μήπως υπάρχει περίπτωση 2ης ευκαιρίας?
    οκ... Δεν μπορεί να βρίζει έτσι αλλά αν αυτό που λέει ο Άσχετος ισχύει τότε νομίζω πως αλλάζει το θέμα... Από την δική μου οπτική γωνία τουλάχιστον!


    Αυτό δεν ισχύει γιατί η Τren τρομάρα της ήταν μεγάλη κοπέλα, και πρέπει να ακολουθεί τους κανονισμούς του music heaven!!!Στην αντίθετη περίπτωση αν δεν διάβασε τους κανονισμούς χαζομάρα της! Για πες μου τι θα γίνει αμα όλοι μας ασκούνε ψυχολογική πίεση και αρχίσουμε όλοι εδώ μέσα να βρίζουμε???
    NIKOSPI
    19.03.2008, 09:46
    Παράθεση:

    Το μέλος -Sadahzinia- στις 19-03-2008 στις 00:20 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος asxetos στις 18-03-2008 στις 22:52 έγραψε...


    Τωρα οσο για εσενα ΦΑΣΙΣΤΑ NIKOSPI απλα ενα πραγμα. Συνεχισε. Φιλε μου. Εμενα με συμφερει. Και συντομα θα καταλαβεις τι εννοω, και οταν το λεω αυτο εννοω ΝΟΜΙΚΑ αγορακι μου.



    Έχω αρχίσει να φοβάμαι εδώ μέσα.... Τι γίνεται ρε παιδιά??? Κούγιας- Λαζόπουλος καταντήσαμε?? Τι είναι όλα αυτά????



    Sadahzinia Ξέρεις την παροιμία, σκύλος που γαυγίζει δεν δαγκώνει. Έτσι κάνουν όλοι η άθεοι, νομίζει ότι θα τον φοβηθώ πιόόόόόόν?????? Τον asxeto! xaxaxaxa!
    Peace18
    19.03.2008, 09:51
    Δεν είναι δυνατόν... Γιατί εκτοξεύεις απειλές και ειρωνίες εδώ κι εκεί?
    Και τα τσιτάτα του στιλ "δεν υπάρχει φασισμός στην ορθοδοξία άμυαλε"...
    Πώς γίνεται να μην υπάρχει φασισμός σε κάτι που φανατίζει τόσο τους οπαδούς του τόσο πολυ... Σε κάτι που από την κοσμογωνία του και μόνο καταλαβαίνεις την μονόπλευρη πληροφόρηση και στάση που επιβάλλει στους ένθερμους υποστηρικτές του! Τέλωσπάντων... Δεν θα ήθελα να το αναλύσω περαιτέρω εδώ για τι δεν είναι αυτό το θέμα του ποστ!
    NIKOSPI
    19.03.2008, 09:53
    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 18-03-2008 στις 21:53 έγραψε...

    Μήπως υπάρχει περίπτωση 2ης ευκαιρίας?
    οκ... Δεν μπορεί να βρίζει έτσι αλλά αν αυτό που λέει ο Άσχετος ισχύει τότε νομίζω πως αλλάζει το θέμα... Από την δική μου οπτική γωνία τουλάχιστον!



    Δεν υπάρχει περίπτωση 2ης ευκαιρίας αν και ο Θεός λέει να συνχωρούμε τους ανθρώπους επτάκις χιλιάδες φορές άλλα αν της δώσουμε δέυτερη ευκαιρία πιστέυω ότι θα ξανα ξεσηκώσει τα πλήθη επειδή ένας τέτοιος χαρακτήρας δεν αλλάζει!!! Ο λύκος και αν εγέρασε και άσπρισε το μαλί του μητε την γνώμη του άλλαξε μητε την κεφαλή του.
    jorge
    19.03.2008, 10:01
    NIKOSPI ή ζητάς συγνώμη ΤΩΡΑ από αυτόν που είπες "άμυαλο" ή μας χαιρετάς.
    NIKOSPI
    19.03.2008, 10:03
    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 19-03-2008 στις 09:51 έγραψε...

    Δεν είναι δυνατόν... Γιατί εκτοξεύεις απειλές και ειρωνίες εδώ κι εκεί?
    Και τα τσιτάτα του στιλ "δεν υπάρχει φασισμός στην ορθοδοξία άμυαλε"...
    Πώς γίνεται να μην υπάρχει φασισμός σε κάτι που φανατίζει τόσο τους οπαδούς του τόσο πολυ... Σε κάτι που από την κοσμογωνία του και μόνο καταλαβαίνεις την μονόπλευρη πληροφόρηση και στάση που επιβάλλει στους ένθερμους υποστηρικτές του! Τέλωσπάντων... Δεν θα ήθελα να το αναλύσω περαιτέρω εδώ για τι δεν είναι αυτό το θέμα του ποστ!



    Μια και μίλησες να σου πω!!! Άλλο ζήλος και άλλο φανατισμός!!!Ζήλος είναι η υπερβολική αγάπη στον θεό καιφανατισμός είναι αυτό που κανουνε η ισλαμιστές, σκοτώνουν για να αγιάσουν, αυτοκτονούν για να πάνε λένε στον παράδεισο που θα υπάρχει ρύζι και γυναίκες. Προσβάλουν την ελευθερία του άλλου δεν σέβονται τίποτα!!! Αυτό είναι φασισμός??? Με είδες ποτέ να σκοτώνω??? Εγώ δεν με είδα πάντως, με είδες να προσυλιτίζω???Μπααα δεν με είδα και μην μου πεις ότι στο internet προσυλιτίζω γιατί τέτοια λέξη δεν υπάρχει μέσα εδώ. Μην το αναλύσουμε πιο πολύ. Γιατί ακόμα δεν είπα τίποτα.
    NIKOSPI
    19.03.2008, 10:06
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-03-2008 στις 10:01 έγραψε...

    NIKOSPI ή ζητάς συγνώμη ΤΩΡΑ από αυτόν που είπες "άμυαλο" ή μας χαιρετάς.



    Μπορώ και να ταπεινωθώ και να το πώ όχι επειδή θα με διώξεις άσε που έχω φάει τόσες βρισιές χειρότερες από το άμυαλος που στο κάτω κάτω δεν είναι βρισιά!!! Asxetos ΣΥΓΝΏΜΗ ΦΙΛΕ!!! Δεν ήταν καθόλου δύσκολο να το πω!
    NIKOSPI
    19.03.2008, 10:10
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-03-2008 στις 10:01 έγραψε...

    NIKOSPI ή ζητάς συγνώμη ΤΩΡΑ από αυτόν που είπες "άμυαλο" ή μας χαιρετάς.


    Δεν κατάλαβα όμως κάτι! Γιατί σε εμένα ευκαιρία και όχι και στην Τρεν????
    jorge
    19.03.2008, 10:18
    Το "άμυαλος" είναι απλά προσβλητικό και μειωτικό για το συνομιλητή.

    Της Τρεν τα λεγόμενα ήταν απίστευτα χυδαία, τόσο προς το site, όσο και προς ορισμένα μέλη. Παρόλ' αυτά, αν η ίδια θέλει να επιστρέψει, μπορεί να μας το δηλώσει εδώ. Και βλέπουμε...
    venceremos
    19.03.2008, 11:09
    Kαλημερα !
    mnk, αυτο ακριβως εκανα, το σχολιασα..! Δεν υποστηριζω οτι ειμαι αμεροληπτη,
    οπως κι εσυ με τη συμπεριφορα σου αναιρεις τα λογια σου περι αμεροληψιας. Εγω
    τουλαχιστον δεν ισχυριζομαι κατι τετοιο. Ανθρωπος ειμαι με τις αδυναμιες μου.. Και
    εχω αδυναμια στους ανθρωπους που μου αρεσουν οι ιδεες τους και η γενικοτερη
    σταση τους εδω μεσα. Οπως κι εσυ αλλωστε..
    NIKOSPI δεν μπορει να ειμαι ο τυπος που λες γιατι καταρχας ειμαι κοριτσακι. Κατα
    δευτερον εχω μεγαλη περιεργεια να μαθω ποιος ειναι ο συγκεκριμενος τυπακος,
    αν μπορεις διαφωτισε με να ξερω κι εγω με ποιον με ταυτιζεις.. Οσο για το hong
    kong που κολλαει..; ..Οσο ζω μαθαινω..! Ελα, πεεες!!
    NIKOSPI
    19.03.2008, 11:18
    Παράθεση:

    Το μέλος venceremos στις 19-03-2008 στις 11:09 έγραψε...

    Kαλημερα !
    mnk, αυτο ακριβως εκανα, το σχολιασα..! Δεν υποστηριζω οτι ειμαι αμεροληπτη,
    οπως κι εσυ με τη συμπεριφορα σου αναιρεις τα λογια σου περι αμεροληψιας. Εγω
    τουλαχιστον δεν ισχυριζομαι κατι τετοιο. Ανθρωπος ειμαι με τις αδυναμιες μου.. Και
    εχω αδυναμια στους ανθρωπους που μου αρεσουν οι ιδεες τους και η γενικοτερη
    σταση τους εδω μεσα. Οπως κι εσυ αλλωστε..
    NIKOSPI δεν μπορει να ειμαι ο τυπος που λες γιατι καταρχας ειμαι κοριτσακι. Κατα
    δευτερον εχω μεγαλη περιεργεια να μαθω ποιος ειναι ο συγκεκριμενος τυπακος,
    αν μπορεις διαφωτισε με να ξερω κι εγω με ποιον με ταυτιζεις.. Οσο για το hong
    kong που κολλαει..; ..Οσο ζω μαθαινω..! Ελα, πεεες!!


    Μπα, δεν θα το έλεγα!!!
    Περιοχή : Hong Kong
    Είσαι βαλτή!!!
    Peace18
    19.03.2008, 11:32
    Ρε συ venceremos πες τους που μένεις κανονικά γιατί θα σε πρίξουν!!! 1ον είναι κοπέλα και 2ον δεν μένει εκτώς ελλάδας! την την πρίξετε την γυναίκα λοιπόν? Με τέτοιες ανακρίβειες πώς να ανοίξουν μερικοί τα ματια και το μυαλό τους! Λογικό είναι!
    absurdus_delirium
    19.03.2008, 11:50
    Κάποιος να ποστάρει ένα λινκ με το θέμα όπου δημιουργήθηκε το θέμα, παρακαλώ..
    sintorin
    19.03.2008, 12:30
    Παράθεση:

    Το μέλος absurdus_delirium στις 19-03-2008 στις 11:50 έγραψε...

    Κάποιος να ποστάρει ένα λινκ με το θέμα όπου δημιουργήθηκε το θέμα, παρακαλώ..



    ....mpa tha perimeneis polu kairo gia to link, ala den tha sou to dosei kanenas...

    kai o logos einai oti svistikan ola apo tous suntonistes....giati pera apo tis vrisies, upeirksan kati para polu sovares katigories ek merous tis tren, gia kapia sugkekrimena meloi edo mesa, kai to mh ta esvise ola....
    Astron
    19.03.2008, 12:46
    Όποιος έχει να πει κάτι ας το πει ξεκάθαρα. Αυτή η ατμόσφαιρα με τα υπονοούμενα και τις μπηχτές εμένα προσωπικά με αηδιάζει.

    Βαγγέλη το τόπικ είναι εκείνο σχετικά με το αν θα διναμε λεφτά σε ναρκομανείς. Τα υβριστικά σχόλια απ' όσο ξέρω έχουν αφαιρεθεί.

    Απλά είναι τα πράγματα. Από εκεί και πέρα μιλήστε ξεκάθαρα, ενήλικοι άνθρωποι είμαστε...
    absurdus_delirium
    19.03.2008, 13:14
    Παύλο, επειδή στην αναζήτηση δε μπορώ να το βρω, κάνε, πληζ, έναν κόπο και δώσε μου ένα λινκ!
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
    venceremos
    19.03.2008, 13:18
    Καλα τα λενε τα παιδια, αν εχετε να πειτε κατι να το πειτε ξεκαθαρα. Πραγματικα
    δεν εχω να απολογηθω για κατι και γιαυτο δεν θα μπω στη διαδικασια να εξηγησω
    γιατι επελεξα τα συγκεκριμενα δεδομενα για προφιλ μου. Ειναι σαν να μου ζητας
    να απολογηθω για το nick μου και για την εικονα που εχω επιλεξει. Ειναι μια αλλη
    ιστορια που δεν κρινω απαραιτητο να τη διηγηθω εδω και ειδικα τωρα και υπο αυτες
    τις συνθηκες δεν εχω καμια διαθεση. Τεσπα αν δεν εχω να πω κατι δε θα
    ξαναγραψω εδω μονο και μονο για να συνεχισω καποια λογομαχια επιπεδου
    νηπιαγωγειου. Καλη η πλακα αλλα εχει και τα ορια της. Και πολυ χαζεψα.. Και
    συγγνωμη αν ξεφυγα κι εγω για λιγο και επαιξα το παιχνιδι.