ελληνική μουσική
    481 online   ·  210.874 μέλη
    NIKOSPI
    19.03.2008, 15:43
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-03-2008 στις 10:01 έγραψε...

    NIKOSPI ή ζητάς συγνώμη ΤΩΡΑ από αυτόν που είπες "άμυαλο" ή μας χαιρετάς.


    Και από εσένα ζητάω συγγνώμη Jorge, πριν μισό χρόνο μέσα στο chat δεν θυμάσαι??? Για μια πλακίτσα που σου έκανα και που δεν ήταν και τόσο επιθυμητή από την πλευρά σου.
    fantasma
    19.03.2008, 15:46
    Παράθεση:

    Το μέλος CROSS στις 19-03-2008 στις 01:55 έγραψε...


    Δεν έχω ιδέα ποια είναι αυτά τα μέλη που βρίζουν στο άσχετο ανθρώπους που δεν γνωρίζουν,αλλά δικαίως τιμωρήθηκαν.Πληροφοριακά σου λέω ότι άνοιξε ένα τόπικ απο την Lisa32 με θέμα το τι θα έκανε κάποιος αν ένας ναρκωμανής του ζητούσε χρήματα,΄με την πρόφαση ότι τα θέλει για τυρόπιτα.Απάντησα εγώ και 2-3 άλλοι.Αυτά τα άτομα είδαν τις απαντήσεις μας,και άρχισαν να βρίζουν ακατάσχετα επειδή τα πόστ κατέληγαν σε σύμφωνες γνώμες.Ότι τα βρίσκουν μεταξύ τους τα...και τα....δεν θα επαναλάβω φυσικά τις λέξεις,αλλά μπορείς να φανταστείς...Και συνέχισαν βρίζοντας όλο το σάιτ γενικά.Πιθανόν παρεξηγήθηκαν απο το θέμα του τόπικ........ ..μπορεί να το πήραν προσωπικά Ποιός ξέρει...




    ευχαριστώ....
    NIKOSPI
    19.03.2008, 15:52
    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 19-03-2008 στις 15:46 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος CROSS στις 19-03-2008 στις 01:55 έγραψε...


    Δεν έχω ιδέα ποια είναι αυτά τα μέλη που βρίζουν στο άσχετο ανθρώπους που δεν γνωρίζουν,αλλά δικαίως τιμωρήθηκαν.Πληροφοριακά σου λέω ότι άνοιξε ένα τόπικ απο την Lisa32 με θέμα το τι θα έκανε κάποιος αν ένας ναρκωμανής του ζητούσε χρήματα,΄με την πρόφαση ότι τα θέλει για τυρόπιτα.Απάντησα εγώ και 2-3 άλλοι.Αυτά τα άτομα είδαν τις απαντήσεις μας,και άρχισαν να βρίζουν ακατάσχετα επειδή τα πόστ κατέληγαν σε σύμφωνες γνώμες.Ότι τα βρίσκουν μεταξύ τους τα...και τα....δεν θα επαναλάβω φυσικά τις λέξεις,αλλά μπορείς να φανταστείς...Και συνέχισαν βρίζοντας όλο το σάιτ γενικά.Πιθανόν παρεξηγήθηκαν απο το θέμα του τόπικ........ ..μπορεί να το πήραν προσωπικά Ποιός ξέρει...




    ευχαριστώ....



    Καλά αυτό που κολάει με το ban τις Tren??? Σε αυτο το ζήτημα είμαι εκτός τόπου χρόνου!!!Γενικά δεν ξέρω τι έγινε με την Τρεν, κάπιοι μου είπανε ότι έβριζε ακόμα και εμένα πρ'αγμα που δεν το πολύ πιστέυω!!!Η tren εμένα με έβρισε???Μία απλή ερώτηση.
    fantasma
    19.03.2008, 15:59
    xaaxaxa φιλε ΝΙΚΟΣΠΙ....

    ξερεις οτι στα λεω ωραια και καλα.....


    όποτε στα λεω.....



    ενα θα σου πω.... η απαντηση του μελους ΚΡΟΣΣ... σιγουρα κολαει στο τοπικ....
    εσυ δ ξερω κατα πόσο κολας σε αυτο το τοπικ.....


    γι αυτο λοιπον........... ΜΗ ΚΟΛΑΣ!!!!!!!!!
    Peace18
    19.03.2008, 16:29
    Εγώ προτίνω να μετονομαστεί το τόπικ σε "Τι κι αν έκανα κάτι κακό, συγχώρεσέ με"...
    Και να μπουμε όλοι και να ζητάμε συγνώμες για πράγματα που έχουμε κάνει...



    Πώς γίνεται να ξεφεύγει το θέμα σε ότι να 'ναι??
    NIKOSPI
    19.03.2008, 20:30
    Παράθεση:

    Το μέλος Peace18 στις 19-03-2008 στις 16:29 έγραψε...

    Εγώ προτίνω να μετονομαστεί το τόπικ σε "Τι κι αν έκανα κάτι κακό, συγχώρεσέ με"...
    Και να μπουμε όλοι και να ζητάμε συγνώμες για πράγματα που έχουμε κάνει...



    Πώς γίνεται να ξεφεύγει το θέμα σε ότι να 'ναι??


    Κάποια καίγετε εδώ δεν λέω όνομα.
    NIKOSPI
    19.03.2008, 20:32
    Παράθεση:

    Το μέλος fantasma στις 19-03-2008 στις 15:59 έγραψε...

    xaaxaxa φιλε ΝΙΚΟΣΠΙ....

    ξερεις οτι στα λεω ωραια και καλα.....


    όποτε στα λεω.....



    ενα θα σου πω.... η απαντηση του μελους ΚΡΟΣΣ... σιγουρα κολαει στο τοπικ....
    εσυ δ ξερω κατα πόσο κολας σε αυτο το τοπικ.....


    γι αυτο λοιπον........... ΜΗ ΚΟΛΑΣ!!!!!!!!!


    Ρε μαν τώρα με κόλησες με κόλα ούχου και με ξιλόκολα!!!:)
    jorge
    19.03.2008, 20:49
    Νομίζω πως το θέμα συζητήθηκε και οτι αναφέρεται πλέον είναι είτε κουτσομπολιό, είτε επίθεση προς ένα μέλος που δεν έχει τη δυνατότητα να απαντήσει.

    Έβρισε, έγινε ban και αυτό ήταν. Το "γιατί", το "πως" και τα υπόλοιπα δε μπορούν να απαντηθούν παρά μόνο από την ίδια.

    Αν θέλει, μπορεί μέσω της επικοινωνίας να στείλει την εκδοχή της και να τη δημοσιεύσουμε.

    Κλειδώνεται.