ελληνική μουσική
    838 online   ·  210.853 μέλη

    Ελεονώρα Ζουγανέλη

    kamelia8
    18.02.2009, 17:38

    Ποια είναι η άποψή σας για την τραγουδίστρια;


    gate
    18.02.2009, 17:52

    Καταπληκτική φωνή !

    Πανέμορφος άνθρωπος!

    Και πώς θα 'ταν αλλιώς, όταν είσαι παιδί του Γιάννη Ζουγανέλη και της Ισιδώρας Σιδέρη!


    rompa
    18.02.2009, 19:39

    Εκπληκτική , εντυπωσιακή χροιά . Πολύ καλή η πρώτη της δουλειά !{#emotions_dlg.clap}


    Termite
    18.02.2009, 20:30

    Εξαιρετικός άνθρωπος πάνω απ 'όλα


    istoxastis
    18.02.2009, 21:21

    H Ελεωνόρα Ζουγανέλη, στη Μυτιλήνη.

    Μια είδηση που θα χαροποιήσει τους φίλους της Ελεωνόρας στη πόλη μας και τα γύρω νησιά.  Με μια μεγάλη συναυλία με την Ελεωνόρα Ζουγανέλη και τον Γιώργο Καραδήμο που θα πραγματοποιηθεί την τελευταία Κυριακή της Αποκριάς, 1η Μαρτίου, στην πλατεία Σαπφούς, θα κορυφωθούν φέτος οι εκδηλώσεις του Δήμου Μυτιλήνης στο πλαίσιο του “12ου Μυτιληνιού Καρναβαλιού 2009.

    Πηγή: http://www.aiolikanea.gr/news/main/detail.php?ID=41561


    eleana
    19.02.2009, 11:20

    Μια από τα ίδια...

    Δεν θα κάνει ούτε αυτή την ΥΠΕΡΒΑΣΗ που τόσο καιρό περιμενουμε...ΘΑ τη δουμε και αυτήν στα μπουζουκια συντομα...

    Κρίμα..με τετοιο ονομα στη πλάτη σου...


    Oraclas
    19.02.2009, 12:51

    Μπήκε στον χώρο όπως και ο πατέρας της. Σαν τραγουδίστρια. Δεν την γνωρίζω προσωπικά, όμως η φωνή της με αγγίζει ιδιαίτερα. Μπορεί το όνομα να είναι βαρύ, αλλά εκτίμησα ιδιαίτερα το γεγονός ότι τραγουδάει σε διαφορετικό χώρο από τους γονείς της. Σίγουρα υπάρχει μία αόρατη προστασία από τον μουσικό κύκλο, αλλά όταν έρθει να κάνει κάτι δικό της, θα φανεί πραγματικά ποια είναι.

    Μόνο ο χρόνος θα δείξει την αξία της. Όπως σε όλους φυσικά.


    EffieKakaflika
    20.02.2009, 10:40

    Μ'αρέσει γιατί έχει τσαμπουκά. Μπορεί να τον έχει επειδή δεν είναι μόνη στον χώρο. Αλλά ανεξάρτητα από αυτό, εκτιμώ το τσαγανό.


    freakhood
    21.02.2009, 04:09

    Παράθεση:

    Το μέλος kamelia8 στις 18-02-2009 στις 17:38 έγραψε...

    Ποια είναι η άποψή σας για την τραγουδίστρια;



    Απαντώ κι εγώ στην ερώτηση σου.

    Όπως έχω ξαναγράψει, η άποψη μου είναι η χειρότερη.

    Αν δεν είχε τον μπαμπάκα της, δεν θα την ήξεραν ούτε στην Κοζάνη.

    Αλλά όπως έγραψα και στο αντίστοιχο topic για το x-factor: "τελικά υπάρχουν πολλα animals στον πλανήτη Ελλάδα που ασχολούνται με άλλα animals".

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freakhood στις 21-02-2009 04:10 ]


    gelarios
    21.02.2009, 11:20

    κάνεις μεγάλο λάθος φίλε.....ψάξε τη βιογραφία της και θα δεις πόσο εχει παλέψει για να γίνει καλή ερμηνεύτρια.......είναι η σπάνια περίπτωση όπου πρώτα έγινε γνωστη και μετα μαθαμε οτι εινεαι κορη του Ζουγανελη....

    εγω προσωπικα ακουσα το τραγουδι που είχε βγαλει με το Μαχαιριτσα <<Ειπα στους φιλους>> και μετα εψαξα να μαθω ποια ειναι αυτη η πανεμορφη φωνη.....


    methismeno-ksotiko
    21.02.2009, 14:28
    καταπληκτική πολύ καλό κορίτσι και εξαιρετική φωνή στο ντουέτο με τον Μαχαιρίτσα την πρόσεξα αλλά εκεί που μου έκανε τρομερή εντύπωση ήταν στο τραγούδι που είχε πει στον δίσκο του Πλιάτσικα μαζί του ο δίσκος της είναι μοναδικός,μια πολή καλή δουλειά χωρίς προχειρότητες και με σπουδαίες συμμετοχές δημιουργών... είμαι σίγουρη πως θα γίνει μεγάλη τραγουδίστρια
    konvoulis
    21.02.2009, 18:01

     Εχει πολυ ωραια φωνη!!!Και μαρεσει το τραγουδι Ελα...


    stevi93
    21.02.2009, 20:45

    Εγω τωρα εμαθα οτι ειναι η κορη του Ζουγανελη..
    Εχει καλη φωνη,μ'αρεσει..
    ΜΕ τον δισκο δεν τρελαθηκα,για την ακριβεια,δεν μου πολυαρεσε..Ενα τραγουδι ξεχωρισα,το κοψε και μοιρασε..

    freakhood το εχεις κουρασει το θεμα με τους ελληνες καλλιτεχνες..μολις ακους υπηκοοτητα ελληνικη,ακυρωνεις τον καλλιτεχνη {#emotions_dlg.thumbdown}


    sitzoune81
    22.02.2009, 03:24

    Παράθεση:

    Το μέλος gelarios στις 21-02-2009 στις 11:20 έγραψε...

    ...είναι η σπάνια περίπτωση όπου πρώτα έγινε γνωστη και μετα μαθαμε οτι εινεαι κορη του Ζουγανελη...

    ναι... μιας και το επίθετο "Ζουγανέλη" είναι πολύ συνηθισμένο βλέπεις... ούτε καν μου πήγε το μυαλό προς τα κει...{#emotions_dlg.biggrin}

    "βρε λες να είναι κόρη του? βρε λες να είναι αυτή?..."

    χαχαχαχα


    vaggeliskatsianis
    22.02.2009, 09:52

    kali fwnh alla exw akousei pws einai ligo psonara...isxuei????????????


    freakhood
    23.02.2009, 00:34

    Και λίγα λες φίλε Βαγγέλη. Αλλά έτσι είναι τα πράγματα στο Ελλάντα. Ασχολούμαστε με την κόρη του Ζουγανέλη.

    Έλεος...

    Όσο για το:

    freakhood το εχεις κουρασει το θεμα με τους ελληνες καλλιτεχνες..μολις ακους υπηκοοτητα ελληνικη,ακυρωνεις τον καλλιτεχνη {#emotions_dlg.thumbdown}

    που γράφτηκε από stevi93, είναι παντελώς λάθως. Έχω εκθειάσει αρκετούς εγχώριους.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freakhood στις 23-02-2009 00:35 ]


    gelarios
    23.02.2009, 01:20

    sitzoune εννουσα οτι πρωτα ακουσαμε τη φωνη  της και μετα μαθαμε το ονομα της, οποτε αυτο λεει πολλα......σαφως και οταν ακουσαμε Ζουγανελη , πηγε το μυαλο μας στο πατερα της....


    Termite
    23.02.2009, 10:01

    Παράθεση:

    Το μέλος vaggeliskatsianis στις 22-02-2009 στις 09:52 έγραψε...

    kali fwnh alla exw akousei pws einai ligo psonara...isxuei????????????



     

    Απο την προσωπική γνωριμία μου μαζί της σε διαβεβαιώνω για το αντίθετο. Δεν έχεις παρα να πάς να της μιλήσεις απο μόνος σου, είτε στο Κέντρο Αθηνών είτε σε άλλη εμφάνισή της...μπορείς ακόμα να της στείλεις και ένα μήνυμα στο facebook... Θα σου απαντήσει η ίδια


    freakhood
    24.02.2009, 05:02

    Facebook...Κατάντια.

    υγ: και αυτό το λέει κάποιος που έχει βρεθεί στο σπίτι της λεγάμενης. Δυστυχώς.


    samg
    24.02.2009, 13:59

    Ωραια φωνη, ωραια κοπελα, το στυλ της ομως χιλιοειπωμενο, απο την αλλη κατι επρεπενα κανει να γινει λιγο γνωστοτερη στο ευρυ κοινο.

    Παντως το «Ελα», παρολο που το σιγοψυθιριζω, ε δεν ειναι και κανενα σοβαρο τραγουδι τωρα, οι στιχοι της Μπαλτζη ηταν λιγο ευκολοπροχειροι!

    Κε FRΕAKHOOD:

    Θα ηθελα να σταματησεις να αναμασας τα ιδια αποφθεγματα, ειναι γραφικο.

    Και οσον αφορα το facebook, αντιλαμβανεσαι ποσακοινα εχει και με το musicheaven και οπιοδηποτε αλλο portal ετσι;

    Τα παντα ειναι οσο φτηνα οσο φτηνος ειναι ο χρηστης τους!