ελληνική μουσική
    894 online   ·  210.853 μέλη

    Ελεονώρα Ζουγανέλη

    alex4you
    27.05.2009, 20:42

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 08-04-2009 στις 06:59 έγραψε...

    Αμάν μωρέ Freakhood, OK το καταλάβαμε, δεν συμπαθείς τη Ζουγανέλη, δε συμπαθείς το μισό καλλιτεχνικό κόσμο, θέλεις να φύγεις από το "Ελλάντα", αλλά γιατί θεωρείς την άποψή σου τόσο βαρύνουσας σημασίας ώστε να την επαναλαμβάνεις 2-3 φορές σε κάθε τόπικ;



      Εδώ συμφωνώαπολύτως!!!!!!!!!!!!!!!!!!Καλό είναι το κομμάτι περνάει ευχάριστα δέν σκίζεί αλλά αν δεν πειραματιστούμε να βγάλουμε και κάνα χάλια τη να κάνουμε?


    freakhood
    28.05.2009, 13:17

    Παράθεση:

    Το μέλος KIT_KAT στις 08-04-2009 στις 06:59 έγραψε...

    Αμάν μωρέ Freakhood, OK το καταλάβαμε, δεν συμπαθείς τη Ζουγανέλη, δε συμπαθείς το μισό καλλιτεχνικό κόσμο, θέλεις να φύγεις από το "Ελλάντα", αλλά γιατί θεωρείς την άποψή σου τόσο βαρύνουσας σημασίας ώστε να την επαναλαμβάνεις 2-3 φορές σε κάθε τόπικ;



    Συγνώμη που τολμώ να εκφράσω την άποψη μου πάνω από μια φορά για να μπορώ να επιχειρηματολογώ κιόλας (όπως οι πιο πολλοί κάνουν αλλά με αυτούς δεν υπάρχει πρόβλημα). Βλέπεις εγώ δεν ανήκω στο fun club της δοξολογίας.

     


    KIT_KAT
    28.05.2009, 23:02

    Η επανάληψη με τα ίδια ακριβώς "επιχειρήματα" δεν καταλαβαίνω τι προσφέρει στον ρου της κουβέντας. Άσε που βρίσκεσαι σε ένα θέμα από τη φύση του υποκειμενικό, οπότε δεν είναι και τόσο σώφρον να προσπαθείς να πείσεις.


    freakhood
    09.06.2009, 00:34

    Το θέμα δεν είναι να πείσω.

    Το θέμα είναι το να καταφέρεις να τσιγκλίσεις κάνα παιδικό μυαλουδάκι να αναρρωτηθεί "γιατί".

    Αν αυτό έχω καταφέρει έστω και στο ελάχιστο, χαίρομαι ιδιαίτερα...

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : freakhood στις 09-06-2009 00:35 ]


    bagos
    09.06.2009, 18:27

    να πω και εγω τη γνωμη μου,αν και δεν διαφερει πολυ απο του freakhood

    παιδια υπαρχουν πολλες φωνες οι οποιες ειναι και αρκετα καλυτερες απο αυτες που κυκλοφορουν(στυλ κας ζουγανελη)και προφανως δεν θα τις μαθουμε ποτε εκτος απο καποιες εξαιρεσεις,τι να κανουμε ετσι ειναι το συστημα.και τελος δε νομιζω οτι εχει νοημα να χαλαμε φαια ουσια διαπληκτιζομενοι για το αν εχει καλη φωνη η καθε ζουγανελη

    υ.γ.1εχει καλη φωνη η κα ζουγανελη,μη τρελενομαστε κι ολας

     


    rompa
    07.01.2010, 13:41

     

     

    {#emotions_dlg.rockon}