ελληνική μουσική
    412 online   ·  210.859 μέλη

    Εφη Θώδη - απεσταλμένη του Θεού.

    Bettina
    28.02.2009, 13:42

    Το άκουγα και αδυνατούσα να το πιστέψω.Μια τραγουδίστρια που άφησε εποχή στο δημοτικό τραγούδι,δηλώνει ευθέως και επισήμως,πως είναι απεσταλμένη του Θεού και μάλιστα έχει την Θεία δύναμη να θεραπεύει ασθενείς,παράδειγμα ότι θεράπευσε καρκινοπαθή την περασμένη εβδομάδα και σαν να μην έφτανε αυτό,καλεί οποιοδήποτε άτομο που πάσχει από μια ανίατη ασθένεια να απευθυνθεί κοντά της,για να βρει την οριστική του θεραπεία{#emotions_dlg.confused1}

    Ολα αυτά που σας αναφέρω σήμερα ελέχθησαν από το στόμα της ίδιας στην εκπομπή της Αννας Δρούζα ΜΠΟΡΩ χτες 27/2/09.

    Παρακολουθούσα έκπληκτη αυτές τις τις δηλώσεις,δεν μπορούσα,δεν ήμουνα καν σε θέση να σκεφτώ.Στο πάνελ υπήρχαν δημοσιογράφοι,θεολόγοι κλπ.Ενας δημοσιογράφος βγήκε από τα ρούχα του και έξαλος πήγε κοντά της και της δήλωσε πως όλη αυτή η συμπεριφορά της θα την οδηγήσει σίγουρα στον εισαγγελέα,διότι ο ιατρικός σύλλογος θα επαναστατήσει και θα καταφύγει σε εισαγγελική αρχή.Ομως η απάντηση της Θώδη ήταν η εξής"Ελάτε,φέρτε μου αρρώστους να τους θεραπεύσω για να σας αποδείξω την Θεϊκή δύναμη που διαθέτω"{#emotions_dlg.nono} 

    Το μυαλό μου έτρεξε αστραπιαία σε εκείνο το αρνάκι που της είχανε χαρίσει πριν 2-3 εβδομάδες και εκείνη βάζοντά του αλυσίδα(!!!!)το περιέφερε στην πλατεία Κολωνακίου.Μήπως από τότε είχε αρχίσει η..αντίστροφη μέτρηση???

    Δεν γελάω.πιστέψτε με,απλά λυπάμαι,λυπάμαι για αυτήν την γυναίκα που προφανώς εχει χάσει πλέον τα λογικά της.Το μόνο που σκέπτομαι για εκείνη είναι,οτι χρειάζεται το ταχύτερο δυνατόν ψυχιατρική υποστήριξη,αυτό,τίποτα άλλο.


    djmetronomos
    28.02.2009, 14:22

    Ίσως έχει φρικάρει που δεν την παίρνει τηλέφωνο η Γαλάνη...


    okanenas
    28.02.2009, 16:48

    Εκδηλώθηκε


    -----------------
    http://nek-ta-blog-mou.blogspot.com/



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : okanenas στις 28-02-2009 16:48 ]


    επισυναπτόμενα: anim_smileys23.gif 
    Bettina
    01.03.2009, 11:20

    Χτες στο δελτίο ειδήσεων του star στις 6.45 με τον τίτλο ΤΟ ΟΡΑΜΑ ΤΗΣ ΕΦΗΣ ΘΩΔΗ,ξαναπροβάλανε το βίντεο της συνένευξής της,στην οποίαν δήλωνε και εκνευρισμένη που δεν την πιστεύανε,πως θεράπευσε(!!!!)έναν καρκινοπαθή μέσα σε 5 λεπτά χωρίς να τον αγγίξει καν και προέτρεπε όσους πάσχουν από καρκίνο ή οποιαδήποτε άλλη ανίατη ασθένεια να επικοινωνήσουν μαζί της,για να τους θεραπεύσει αμέσως!!!!!!!!!

    Τα οράματα που έχει δει εδώ και δυο μήνες είναι πολλά,αλλά ανέφερε τα πιο σημαντικά.

    1)Είδε μπροστά της και μέσα στο σπίτι της ολοζώντανο τον Χριστό και

    2)Μέσα από το αυτοκίνητό της είδε ξαφνικά μια άμαξα με 6 άσπρα άλογα τα οποία την πήραν από το αυτοκίνητο και την μετέφεραν στον ουρανό όπου εκεί την περίμενε ο Θεός!!!!!!.

    Το μόνο που σκέπτομαι και ανατριχιάζω είναι πως θα υπάρξουν άνθρωποι,που μέσα στην απελπισία τους από μια αρρώστια πχ.καρκίνο,θα αρχίσουν να την επισκέπτονται και εκείνη???θα τους..θεραπεύει.{#emotions_dlg.mad}

    Ομως από την άλλη μεριά θα συμφωνήσω και με την Δρούζα και με τους δημοσιογράφους που επιμένουν στην άμεση επέμβαση εισαγγελέως και αν γίνει αυτό(που θα γίνει)βλέπω την Θώδη στο ψυχιατρείο.

    Τί συμβαίνει τελικά με αυτή την γυναίκα???το μόνο σίγουρο είναι πως έχασε ολότελα τα λογικά της.Δεν μπορώ να βρώ καμία άλλη αιτία{#emotions_dlg.huh}


    Vanna
    01.03.2009, 12:45

    Δεν φταίει μόνο η Θώδη! Φταίνε και οι "πανέξυπνοι" στα κανάλια που της δίνουν βήμα και την αφήνουν να κάνει τα καραγκιοζιλίκια της. Εντάξει, έχει το δικαίωμα να αυτοξεφτιλίζεται όσο θέλει αλλά δεν παίζουμε με τέτοια θέματα! Άνθρωποι υποφέρουν από αυτή την ασθένεια, η εν λόγω κυρία δεν έχω το δικαίωμα να διακωμωδεί κάτι τόσο σοβαρό. Ντροπή και στην ίδια και σε όποια εκπομπή το προέβαλεε εξαρχής αλλά σε όσες το αναπαρήγαγαν.

    Όσο για τα περί ψυχικής ασθένειας...οικογένεια δεν έχει να την μαζέψει? Ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο δεν υπάρχει να απαγορέψει την προβολή της? Οι δημοσιογράφοι/παρουσιαστές δεν έχουν κρίση? Δεν μπορούν απλά να μην την δείχνουν?


    noizreduction
    01.03.2009, 17:24

    Ωραια διαφημιση μου μυριζει. Το γεγονος πως ασχοληθηκατε με το θεμα, δε δειχνει ποσο καλοστημενο κολπο παρουσιασης της ηταν;


    Vanna
    01.03.2009, 17:44

    Μα εννοείται ότι τέτοιες κινήσεις γίνονται για καθαρά διαφημιστικούς λόγους...απλά κάποια θέματα είναι ευαίσθητα...


    Bettina
    01.03.2009, 18:45

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 01-03-2009 στις 17:24 έγραψε...

    Ωραια διαφημιση μου μυριζει. Το γεγονος πως ασχοληθηκατε με το θεμα, δε δειχνει ποσο καλοστημενο κολπο παρουσιασης της ηταν;



     

     

    Ετσι νόμιζα και γω στην αρχή,δηλ.πως πρόκειται για διαφήμιση,αν όμως είχες παρακολουθήσει την συγκεκριμένη εκπομπή θα καταλάβαινες πως έχεις πέσει έξω,γιατί όταν ένας δημοσιογράφος έξαλος αναφέρθηκε στην παρουσίαση του θέματος της αυτού για καθαρά διαφημιστικούς λόγους,έγινε θηρίο ανήμερο και προκαλούσε ανοικτά να της φέρουν κάποιον ασθενή μπροστά της,για να αποδείξει πως διέπεται από μια ανώτερη δύναμη,που της παρουσίασε ο ίδιος ο Χριστός.

    Ακόμα και στο βραδυνό δελτίο ειδήσεων αναφέρθηκε εκτενώς το θέμα αυτό με πλήρη σοβαρότητα,ένα θέμα μάλιστα, που θύμιζε την Αγ.Αθανασία του Αιγάλεω,με την μόνη διαφορά πως η Θώδη,είναι εντεταλμένη από τον Θεό να θεραπεύει χωρίς χρήματα{#emotions_dlg.mad}.

    Τα ΜΜΕ,την δουλειά τους κάνουν,όταν μάλιστα η ίδια ζητάει να εμφανιστεί μόνο και μόνο για να σώσει τους ανθρώπους,που υποφέρουν.Δεν είναι απλά ένα θέμα σοβαρό,αλλά ένα θέμα ακραίο,και κατά την προσωπική μου άποψη,χρειάζεται ΑΜΕΣΩΣ,ΠΑΡΕΜΒΑΣΗ ΕΙΣΑΓΓΕΛΕΩΣ,εκτός και αν έχει το ακαταλόγιστο λόγω κάποιας ψυχιατρικής ασθένειας,αλλά και έτσι να είναι μόνο ο εισαγγελέας μπορεί να το κρίνει.


    Bettina
    02.03.2009, 11:30

    Οσοι από σας φλέγονται για το επίμαχο θέμα,μπείτε στο site  www.zougla.gr του Μάκη Τριανταφυλλόπουλου και διαβάστε ολόκληρη την συνέντευξη της Θώδη στην Αννα Δρούζα,που τελειώνει με σχόλιο δημοσιογράφου που αναφέρει την εξής φράση"ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ¨.

    Καλό μήνα και καλή εβδομάδα σε όλους-ες σας.


    noizreduction
    02.03.2009, 12:53

    Συγνωμη αλλα θα επιμεινω πως προκειται για ενα ομορφο διαφημιστικο τρικ μιας καλοστημενης βιομηχανιας αναδειξης "ταλεντων". Οσο ευαισθητο κι αν ειναι το θεμα, οι δημοσιογραφοι ξερουν πως ο,τι πραττουν δεν κρινεται ή λογοκρινεται οποτε βοηθανε στη διατηρηση του θεαματος.


    tsibitos
    02.03.2009, 12:56

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 02-03-2009 στις 11:30 έγραψε...

    "ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ¨.

     



    Και συ ρε Bettina. Σταμάτα να ασχολεισαι με σκουπίδια!! Από τον Ρουβά στο Χ-factor μετα στη Eurovision και τώρα αυτο. Είναι δυνατόν να ανακυκλώνεις την μπούρδα του καθένα;


    Bettina
    02.03.2009, 14:57

    Παράθεση:

    Το μέλος tsibitos στις 02-03-2009 στις 12:56 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 02-03-2009 στις 11:30 έγραψε...

    "ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΠΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΑΝΘΡΩΠΩΝ¨.

     



    Και συ ρε Bettina. Σταμάτα να ασχολεισαι με σκουπίδια!! Από τον Ρουβά στο Χ-factor μετα στη Eurovision και τώρα αυτο. Είναι δυνατόν να ανακυκλώνεις την μπούρδα του καθένα;



     

     

    1) Δεν θεωρώ σκουπίδια την εκπροσώπηση της χώρας μου σε έναν Ευρωπαϊκό διαγωνισμό τραγουδιού.

    2) Δεν θεωρώ σκουπίδι το ταλέντο(ή μη) του καλλιτέχνη που θα αναλάβει αυτή την εκπροσώπηση.

    3) Δεν έκανα ποτέ μου κριτική για το σκουπίδι αυτό που λεγόταν x factor(όπως το χαρακτηρίζεις εσύ),όμως δεν μπορεί κανείς να θεωρήσει σκουπίδια τις ψεύτικες ελπίδες που κάποιος ή κάποια μοιράζει στους ανθρώπους που η ζωή τους είναι κρεμασμένη από μια τρίχα αυτής της ελπίδας κάνοντάς τους να πιστέψουν πως όλα παίζονται,από ψυχικά αρρωστημένους ανθρώπους.

    Εκεί επαναστατώ,γιατί είμαι ένα φοβερά ευαισθητοποιημένο άτομο,σε ό,τι έχει σχέση με την υγεία του κάθε ανθρώπου και πίστεψέ με έχω σοβαρούς λόγους να το κάνω.{#emotions_dlg.huh}


    tsibitos
    02.03.2009, 15:37

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 02-03-2009 στις 14:57 έγραψε...

     

    Εκεί επαναστατώ,γιατί είμαι ένα φοβερά ευαισθητοποιημένο άτομο,σε ό,τι έχει σχέση με την υγεία του κάθε ανθρώπου και πίστεψέ με έχω σοβαρούς λόγους να το κάνω.{#emotions_dlg.huh}



     

    Και γι'αυτό συνεχίζεις και συ την διαφημιση της Θωδη... Με τις υγείες μας λοιπον!! Να χαιρόμαστε το επιπεδο μας σαν Έλληνες..

     

    Δηλάδη εσύ θεώρησες ότι λέγοντας "σκουπίδια" εννοούσα "τις ψευτικες ελπιδες" και όχι την Θώδη;; Κάθεσε και ανακυκλώνεις ένα γελοίο τηλεόπτικο προιόν και θες να μας το πλασαρεις σαν σοβαρό κλπ. Όλοι μας (σήμερα) έχουμε καποιόν γνώστο (ακόμα και πολύ κοντίνο μας συγγενή) που υποφέρει από καρκίνο. Δεν μπορώ να καταλάβω γιατι εσυ να είσαι περισσοτερο ευαισθήτοποιημένη και να μην καταλαβαίνεις ότι το μόνο που κάνεις είναι να διαφημίσεις το άτομο που στην ουσία θες να αποδοκιμάσεις. Ποιος δηλαδη δεν την κοροιδεύει;; Βρες μου έστω και έναν άνθρωπο μου θα πιστέψει, όσο απεγνωσμένος και αν είναι,  ότι μπορεί μια τραγούδιστρια να τον κάνει καλά. Και μάλιστα μία τραγούδιστρια που βγαίνει κάθε μέρα και κάνει τον καραγκιόζη στην τηλεόραση για να "γελάει" ο κόσμος. (Εννοώ δηλαδή άτομο που κανένας δεν μπορεί να το πάρει στα σοβαρα).

    Και για να συνοψίσω, νομίζω πως σε επηρεάζει πάρα πολύ η τηλεόραση. Καλό θα ήταν να πατησεις το κουμπάκι που γράφει "OFF" και να ασχοληθείς και με άλλα πράματα.

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : tsibitos στις 02-03-2009 15:48 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : tsibitos στις 02-03-2009 15:51 ]


    Bettina
    03.03.2009, 15:34

    Παράθεση:

    Το μέλος noizreduction στις 02-03-2009 στις 12:53 έγραψε...

    Συγνωμη αλλα θα επιμεινω πως προκειται για ενα ομορφο διαφημιστικο τρικ μιας καλοστημενης βιομηχανιας αναδειξης "ταλεντων". Οσο ευαισθητο κι αν ειναι το θεμα, οι δημοσιογραφοι ξερουν πως ο,τι πραττουν δεν κρινεται ή λογοκρινεται οποτε βοηθανε στη διατηρηση του θεαματος.



     

    Και όμως κάνεις λάθος,γιατί οποιοδήποτε τηλεοπτικό,ή ραδιοφωνικό θέμα,όταν πρόκειται να βγει στον αέρα ,περνάει πρώτα από τους αρχισυντάκτες και ύστερα από τους νομικούς συμβούλους, του εκάστοτε καναλιού,ή ραδιοφώνου,για να αποφευχθεί έτσι τυχόν λίβελλος.

    Με λίγα λόγια λοιπόν και κρίνεται και λογοκρίνεται.Τώρα αν όντως πρόκειται για μια καλοστημένη βιομηχανία διαφήμισης το συγκεκριμένο θέμα,με την σύμφωνη γνώμη των ειδικών,τότε μιλάμε για μια αισχρή και βάρβαρη(ψυχολογικά)διαφήμιση,η οποία όμως και πάλι θα δημιουργήσει προβλήματα στο κανάλι.


    alex4you
    03.03.2009, 16:36

    Παράθεση:

    Το μέλος Vanna στις 01-03-2009 στις 12:45 έγραψε...

    Δεν φταίει μόνο η Θώδη! Φταίνε και οι "πανέξυπνοι" στα κανάλια που της δίνουν βήμα και την αφήνουν να κάνει τα καραγκιοζιλίκια της. Εντάξει, έχει το δικαίωμα να αυτοξεφτιλίζεται όσο θέλει αλλά δεν παίζουμε με τέτοια θέματα! Άνθρωποι υποφέρουν από αυτή την ασθένεια, η εν λόγω κυρία δεν έχω το δικαίωμα να διακωμωδεί κάτι τόσο σοβαρό. Ντροπή και στην ίδια και σε όποια εκπομπή το προέβαλεε εξαρχής αλλά σε όσες το αναπαρήγαγαν.

    Όσο για τα περί ψυχικής ασθένειας...οικογένεια δεν έχει να την μαζέψει? Ραδιοτηλεοπτικό συμβούλιο δεν υπάρχει να απαγορέψει την προβολή της? Οι δημοσιογράφοι/παρουσιαστές δεν έχουν κρίση? Δεν μπορούν απλά να μην την δείχνουν?



    ακριβώς έχεις απόλυτο δίκιο σε αυτό που λές-κανένας δημοσιογράφος δεν κάνει τίποτα- αλλά δεν φταίει μόνο αυτή-έχει κι αυτή σίγουρα μεγάλη ευθύνη-αλλά εγώ πιστεύω ότι τα κανάλια την πληρώνουν για να λέει ότι λέει..μάλιστα αυτή είναι πανέξυπνη και δουλεύει όλους εμάς που τη θεωρούμε τρελή ....έτσι κι αλλιώς τα λεφτά της βγάζει..ίχνος αξιοπρέπειας δεν μας έχει απομείνει


    StavmanR
    03.03.2009, 17:00

    Άσχετα με την τροπή της όλης συζήτησης, θα εκφραστώ πολύ γενικά, και ίσως αγγίξω κάπου και το επίμαχο ζήτημα (η εύρεση του σημείου τομής είναι στη διακριτική ευχέρεια του καθένα).

     

    Έγραψα στο θέμα του ρατσισμού:

    "Η δόμηση της λογικής με βάση την ανωτερότητα μιας φυλής (ρατσισμός) πηγάζει από το ένστικτο της επιβίωσης μέσω της τάυτισης με τη μάζα. Ο άνθρωπος που πάσχει από σύνδρομο κατωτερότητας προσπαθεί μέσω της ψυχολογίας της μάζας να καταρρακώσει τον φαντασιακό εχθρό του, που φυσικά δεν είναι άλλος από το ίδιο αίσθημα της κατωτερότητας. Έτσι, "ντύνει" ένα σύνολο ανθρώπων με την ίδια του την ασθένεια, και προσπαθεί να την καταπολεμήσει "εκτός έδρας", μακριά από το επίκεντρο (εαυτό του) όπου η μάχη θα είναι επίπονη."

     

    Κάνοντας ένα μικρό λογοπαίγνιο, μπορούμε να χρησιμοποιήσουμε αντί της φράσεως "ανωτερότητα φυλής" τη φράση πνευματική ανωτερότητα. Τότε η παράγραφος μετατρέπεται σε:

    ""Η δόμηση της λογικής με βάση την πνευματική μας ανωτερότητα πηγάζει από το ένστικτο της επιβίωσης μέσω της ταύτισης με τη μάζα. Ο άνθρωπος που πάσχει από σύνδρομο κατωτερότητας προσπαθεί μέσω της ψυχολογίας της μάζας να καταρρακώσει τον φαντασιακό εχθρό του, που φυσικά δεν είναι άλλος από το ίδιο αίσθημα της κατωτερότητας. Έτσι, "ντύνει" ένα σύνολο ανθρώπων με την ίδια του την ασθένεια, και προσπαθεί να την καταπολεμήσει "εκτός έδρας", μακριά από το επίκεντρο (εαυτό του) όπου η μάχη θα είναι επίπονη."

     

    Βέβαια, όπως κάθε ψυχασθένεια, έτσι και το σύνδρομο ανωτερότητας (μεταμφιεσμένο σε σύνδρομο κατωτερότητας) είναι άκρως μεταδοτικό, ένα λοιμώδες ψυχονόσημα. Εμείς παράγουμε την ψυχασθένεια που βλέπουμε στην τηλεόραση, η οποία απλώς αναπαράγεται μπροστά στα μάτια μας. Φυσικά η συνιστώσα ψυχασθένεια χιλιάδων ανθρώπων, μετατρέπεται σε συνισταμένη μερικών επίκετρων δεκτών οι οποίοι γίνονται φορείς του "ψυχοτσουνάμι".

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : StavmanR στις 03-03-2009 17:38 ]


    noizreduction
    03.03.2009, 17:03

    Παράθεση:

    Το μέλος Bettina στις 03-03-2009 στις 15:34 έγραψε...

     

     

    Και όμως κάνεις λάθος,γιατί οποιοδήποτε τηλεοπτικό,ή ραδιοφωνικό θέμα,όταν πρόκειται να βγει στον αέρα ,περνάει πρώτα από τους αρχισυντάκτες και ύστερα από τους νομικούς συμβούλους, του εκάστοτε καναλιού,ή ραδιοφώνου,για να αποφευχθεί έτσι τυχόν λίβελλος.

    Με λίγα λόγια λοιπόν και κρίνεται και λογοκρίνεται.Τώρα αν όντως πρόκειται για μια καλοστημένη βιομηχανία διαφήμισης το συγκεκριμένο θέμα,με την σύμφωνη γνώμη των ειδικών,τότε μιλάμε για μια αισχρή και βάρβαρη(ψυχολογικά)διαφήμιση,η οποία όμως και πάλι θα δημιουργήσει προβλήματα στο κανάλι.



    Παρολο που δεν εχω ζησει καιρο στην Κυπρο, παρατηρησα πως τα μεγαλα καναλια προσεχουν αρκετα το προγραμμα τους και πολλες ελληνικες σειρες τις μεταφερουν ακομα και με λογοκρισια στο κοινο. Αυτο στο αναφερω για να σου εξηγησω πως δεν μπορεις να καταλαβεις ποσο "ελευθερων ηθων" ειναι η εδω τηλεοπτικη κατασταση.

    Στην Ελλαδα το ΕΣΡ ειναι αρκετα τυπικο οργανο που πολλες φορες παιρνει παραλογες αποφασεις, οχι ομως προς τη σωστη κατευθυνση ( πχ το να απαγορευεις την προβολη του παιδικου "Μπομπ ο Σφουγγαρακης" επειδη ισως να οδηγει τα παιδια στην ομοφυλοφιλια.. ). Τα προστιμα που επιβαλλει ειναι μικρα σε σχεση με τα κερδη των καναλιων ανα εκπομπη.

    Υπαρχουν τοσα πολλα που με τη συμφωνη γνωμη καναλιων, κρατους και γυρω εμπλεκομενων γινονται, ωστε αυτο που ειδες με την Εφη Θωδη ειναι απλως ενα δειγμα του τι σουργελα και τι αποψεις παρελαυνουν στα μεσημεριαναδικα.


    Bettina
    03.03.2009, 21:00

    noizreguction

    Με κάλυψες πλήρως,γιατί όπως διαπίστωσες και συ,εδώ στην Κύπρο ούτε ένα "και"δεν μπορούμε εμεις οι δημοσιογράφοι να προσθέσουμε σε ένα κείμενο-θέμα,χωρίς έγκριση των..ανωτέρω και έτσι νόμιζα πως είναι τα πράγματα και στην Ελλάδα,αλλά την πάτησα..κοινώς.

    Πάντως σε ευχαριστώ,γιατί με δυο μόνο λόγια,μου έδωσες μια εικόνα που για μένα και όλους τους συναδέλφους,μας ήταν άγνωστη.


    Bettina
    04.03.2009, 08:45

    Μήπως είδατε χτες βράδυ Λαζόπουλο???

    Εγώ πάντως ναι και ειλικρινά ήταν η πρώτη φορά που γέλασα τόσο πολύ{#emotions_dlg.thumbup}γιατί αφού σχολίασε την επικαιρότητα,αναφέρθηκε βέβαια και στην Θώδη.Εγινε χαμός λοιπόν σε αυτή την αναφορά,που όσο και αν δεν το παραδεχόμαστε,δεν μπορούμε να το αποφύγουμε γιατί απασχολεί την επικαιρότητα τις τελευταίες ημέρες και μη μου πείτε πως διαφήμιζε την Θώδη!!!έκανε σάτυρα και η σάτυρα δεν έχει ούτε αρχή,ούτε τέλος όταν αυτή γίνεται κόσμια.


    evlia
    04.03.2009, 11:48

    Καλημέρα!μάλλον διαφημιστικό τρίκ πρέπει να είναι το θέμα της Θώδη!και τα κανάλια άλλο που δεν θέλουνε,έτσι όμως η Δρούζα έκανε μεγάλη τηλεθέαση και μετά απο τόσες μέρες ασχολούμαστε με αυτά που γίναναι στην εκμπομπή της!αυτο δεν σας λέει τίποτα;{#emotions_dlg.confused1}