ελληνική μουσική
    589 online   ·  210.857 μέλη

    Αναφορά προβλημάτων (2ος Διαγωνισμός Τραγουδιού)

    jorge
    16.12.2009, 20:47

    Σε λίγες ώρες ξεκινάει η ψηφοφορία για το 1ο group, ενώ τίθενται σε λειτουργία 3 νέα software modules. Έχουν δοκιμαστεί αρκετά, αλλά υπάρχει πάντα το ενδεχόμενο να αντιμετωπίσετε κάποιο πρόβλημα, είτε ψηφίζοντας, είτε βλέποντας τις σελίδες των αποτελεσμάτων ή της ψηφοφορίας.

    Οποιεσδήποτε λοιπόν αναφορές προβλημάτων που έχουν να κάνουν με τις σελίδες του διαγωνισμού, εδώ!

     


    dimitris1965
    17.12.2009, 00:49

    exo akousei eidi ta 10 prota ,kai ola deixnoun kala,ektos apo ena pou mou ekane diakopes.......


    Xoris-Nickname
    17.12.2009, 01:26
    Ψηφισα κιολας :) Λες να ειμαι ο πρωτος που ψηφισα ? Αντε τωρα να περιμενω 2 εβδομαδες για το δευτερο πακετο ! Καλα Χριστουγεννα
    jorge
    17.12.2009, 01:31
    Εδώ παιδιά ας αναφέρουμε μόνο προβλήματα. Θα ανοίξω νέο topic για εντυπώσεις κλπ.
    ElijahReynds
    17.12.2009, 02:02
    Εγώ πρόλαβα να λάβω μέρος στο διαγωνισμό!! Αλλά επειδή άργησα να εγγραφώ ως μέλος δεν μου επιτρέπεται να ψηφίσω.... Μπορώ να ακούσω τουλάχιστον τα τραγούδια σας ΠΑΡΑΚΑΛΩ? Να δω και τι παίζει στον ανταγωνισμο!!:P Γενικά πάντως ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΚΟΥΣΩ!!
    Alex-Teo
    17.12.2009, 02:16

    To idio akrivws exw pathei ki egw....!!! Den gnwrizw kan se poio group simmetexei to kommati mou kai den m afinei n akousw t alla kommatia... Estw na mas afisete na t akousoume!!!!


    jorge
    17.12.2009, 02:29
    Παιδιά διορθώθηκε το πρόβλημα, πλέον μπορείτε να ακούσετε και να δείτε τα τραγούδια.
    dimitris1965
    17.12.2009, 15:51

    jorge anaferomai stin leitoyrgia tou systimatos kai oxi an einai kala i oxi ta tragoydia :) :)


    kithara-woman
    17.12.2009, 15:53

    Να ρωτήσω κάτι.Λίγο άκυρη ερώτηση βέβαια.Δεν ξέρω αν είμαι και στο σωστό θέμα.

    Επειδή έχω πρόβλημα με τον υπολογιστη μου,δεν μπορώ να ακούσω καθόλου,είναι πιθανό να μην διορθωθεί μέχρι να τελειώσει η πρώτη φάση του διαγωνισμού,ελπίζω όχι και οι επόμενες.Μπορώ να ψηφίσω στις επόμενες φάσεις ή συνδέονται μεταξύ τους οι διάφορες φάσεις του διαγωνισμού και πρέπει να ψηφίσεις ή σε όλες ή σε καμία;

    Πιστεύω να καταφέρω να ακούσω έστω κάποια τραγούδια,πέρυσι ήταν στο μεγαλύτερο ποσοστό τους,πολυ καλά τραγούδια,προσεγμένες ηχογραφήσεις και καλές συνθέσεις.

    Καλή επιτυχία σε όλους!{#emotions_dlg.beer}

    {#emotions_dlg.walkman}

     


    gkravar
    17.12.2009, 17:33

    κατ΄αρχήν καλή επιτυχία σε όλους τους διαγωνιζόμενους και καλή ακρόαση στους υπόλοιπους.Θά ήθελα να ρωτήσω αν τα τραγούδια θα μπορούν να τα ακούνε μόνο τα μέλη του ΜΗ όταν θα είναι συνδεδεμένα;

    Εγώ για να τα ακούσω μπήκα από την ψηφοφορία και έπρεπε να συνδεθώ πρώτα.Αν είναι έτσι αυτοί που δεν είναι μέλη του ΜΗ πότε θα μπορέσουν να τα ακούσουν;


    shitzouras
    18.12.2009, 20:06
    καλησπέρα σε όλους!!!κάποια τραγούδια, 4 νομίζω δεν παίζουν καθόλου. Χαρακτηριστικά ακούγεται κάποιος ήχος, η μπάρα προόδου φορτώνει ακαριαία αλλά το τραγούδι δεν ακούγεται τελικά. Το αναφέρω μήπως αυτό είναι γενικότερο πρόβλημα και όχι κάποια "έμπνευση¨του δικού μου pc . θενκς!
    jorge
    18.12.2009, 20:43
    Μπορεις να μας πεις ποια ειναι αυτα και τι browser έχεις;
    jorge
    18.12.2009, 21:05

    Παράθεση:

    Το μέλος gkravar στις 17-12-2009 στις 17:33 έγραψε...

    Θά ήθελα να ρωτήσω αν τα τραγούδια θα μπορούν να τα ακούνε μόνο τα μέλη του ΜΗ όταν θα είναι συνδεδεμένα;

    Για να ακούσει κάποιος τα τραγούδια θα πρέπει να συνδεθεί. Οταν ολοκληρωθεί ο διαγωνισμός, τα πρώτα τραγούδια θα είναι διαθέσιμα στο ευρύ κοινό (εφόσον δεν υπάρχει ασφαλώς κάποια αντίρρηση από τους δημιουργούς)


    shitzouras
    19.12.2009, 09:11

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 18-12-2009 στις 20:43 έγραψε...

    Μπορεις να μας πεις ποια ειναι αυτα και τι browser έχεις;

     

    Καλημέρα. Δεν αναφέρω τίτλους γιατί μόλις διαπίστωσα ότι τα κομμάτια εναλάσσονται κάθε φορά. Mozilla χρησιμοποιώ, την πιο πρόσφατη έκδοση. Σόρι για την αναστάτωση, προφανώς είναι παροδικό πρόβλημα που αφορά στον browser...

    Ευχαριστώ


    emmanuella
    19.12.2009, 21:24

    Ίσως να γράφω και σε λάθος τόπικ... αλλά δεν πειράζει!   {#emotions_dlg.blink}

    Σε περίπτωση που πατήσω αυτό το μαγικό κουμπάκι  {#emotions_dlg.tt2} θα είμαι σε θέση μετά να ακούω απλά τα κομμάτια?

    Γιατί, ομολογώ πως, κάποιο μου άρεσε παααρα πολύ {#emotions_dlg.walkman}


    incomplete_angel
    27.12.2009, 23:08

    Δεν είναι πρόβλημα ακριβώς αλλά ψήφισα την περασμένη εβδομάδα το πρώτο γκρουπ. Σήμερα που ξαναμπήκα γιατί δεν θυμόμουν πότε ανοίγει το 2ο γκρουπ, Ανοίγοντας η σελίδα στο πρώτο γκρουπ μου βγάζει όλα τα κομμάτια από την αρχή και ότι μπορώ να τα ξαναψηφίσω. Τι γίνεται; Υποτίθεται οτι αφού ψήφισα μία δεν μπορώ να ξαναψηφίσω σωστά;;


    jorge
    28.12.2009, 00:03
    Δεν μπορείς να ξαναψηφίσεις (δοκίμασε να πατήσεις πάλι το κουμπί)
    incomplete_angel
    28.12.2009, 10:02

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 28-12-2009 στις 00:03 έγραψε...

    Δεν μπορείς να ξαναψηφίσεις (δοκίμασε να πατήσεις πάλι το κουμπί)

     

    Ok.

    Απλά για να μην το επιχειρήσω και κάνω καμιά γκάφα είπα να ρωτήσω... {#emotions_dlg.whistling}


    stavrakis1999
    31.12.2009, 05:57
    Θα ηθελα να αναφερω οτι σε καποια τραγουδια ειχα την δυνατοτητα να δω το ονομα του συνθετη.......
    jorge
    31.12.2009, 13:59
    Δεν υπάρχει τέτοια περίπτωση :)