ελληνική μουσική
    998 online   ·  210.857 μέλη

    Στο Δημόσιο 4 σπίτια και τα πνευματικά δικαιώματα του Βοσκόπουλου

    reteos
    02.04.2011, 08:43

    Προσωπικά δεν με ενδιαφέρει η απόδειξη. Παίρνουμε σαν δεδομένη την ανάρτηση που λήφθηκε ως αναφέρεται από το «Πρώτο θέμα».  Σαφώς και είναι άλλο πράγμα η απόφαση και άλλο η εκτέλεσή της , αλλά επ αυτής της απόφασης σχολιάζουμε. Σε καμμιά περίπτωση δεν υπερασπίζομαι τον Βοσκόπουλο .Απλώς  θέλω να πώ (γενικά   μιλάω), πως αν γνωρίζουμε   κάποια περαιτέρω πράγματα ,σχετικά με το θέμα της ανάρτησης ή  αναφερόμαστε  επ αυτών ή δεν σχολιάζουμε διόλου . Ωστόσο ομολογώ πως το σχόλιό σου αφήνει  περιθώρια  για κάποιες  περαιτέρω (υποθετικές  βέβαια)  σκέψεις.


    nikolas42
    06.04.2011, 14:48

    Εγω λυπάμαι που ενας μεγάλος τραγουδιστής εχει αυτή τη μεταχείριση,εχουν πέσει ολοι πάνω του λες και αυτός φταίει για ολα και ολοι ξεσπάτε πάνω του.Αναρωτιέμαι αν αυτα τα χρέη ειναι πραγματικά και αν ειχε χρήματα τοσα πολλά  θα πλήρωνε τα χρέη του ,η πρωην γυναικα του λένε οτι  τα φαγε σχεδον ολα ,ειλικρινά λυπάμαι τελικα ο Τόλης θα πληρωσει για ολα τα λαμογια των 30 χρόνων που εχουν ρημάξει την Ελλάδα μας και κανένας οχι φυλακή να μπούνε αλλα μην τολμήσεις και τους κατηγορησεις και δεν εινα μόνο! οι πολιτικοί .ψυχραιμια σε ολους.


    antwnispatra
    06.04.2011, 15:00

    Επειδή του τα έφαγε η Τζούλια δηλαδή πρέπει να πληρώσω εγώ?

    Εγώ δεν λυπάμαι καθόλου και κανέναν απατεώνα,είτε είναι τραγουδιστής,είτε παπάς,είτε πολιτικός.

    Όποιος έχει κάνει λαμογιά(για να μιλάμε απλά),να πληρώσει και τέλος.

    Και δεν με απασχολεί αν του τα έφαγε η πρώην του,τα ναρκωτικά,ο τζόγος ή οτιδήποτε άλλο.

    Το θέμα είναι αν έκανε παραβάσεις,όχι τι τον οδήγησε να τις κάνει.


    ApostolisArmagos
    07.04.2011, 00:51

    Είσαι εσύ καλύτερος