ελληνική μουσική
    603 online   ·  210.873 μέλη

    Καλωσόρισμα και γνωριμία νέων μελών!

    Papillon
    02.02.2005, 00:20
    Χαιρετω ολους τους συνταξιδιωτες σ 'αυτον τον περιεγο και συναρπαστικο κοσμο που λεγεται μουσικη!!Ο πεταλουδας (Papillon) βρισκεται απο σποντα αναμεσα σας .Αλλα εχει αρχιση να του αρεσει.Υπαρχουν πολλοι και ενδιαφεροντες χαρακτηρες απο το λιγο που τσεκαρα.Οσοι και οσες εχουν δει την ταινια " Papillon" θα καταλαβουν εν μερει και τι χαρακτηρας ειμαι!!Rock,metal,Folk,classical,dance,εντεχνα,λαικα,παραδοσιακα ολα κατι εχουν να δωσουν.Καπου θα σε ταξιδεψουν.Τωρα αν εχει καταρακτες, μερος για bangee jumping,rafting, και οτιδηποτε extreme ειναι απλα τελεια!!Αν υπαρχει και η καταλληλη παρεα ειναι ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ!!!!!!!
    pastella
    02.02.2005, 00:32


    Καλώς ήρθες νέε συνταξιδιώτη κι εσύ στην παρέα του παραδείσου της μουσικής!!!

    Ελπίζουμε να την βρεις ενδιαφέρουσα και συναρπαστική όπως κι εμείς!!!

    Πάντως λυπάμαι που θα σε απογοητεύσω, Rafting όχι, δεν έχει μπει ακόμη...
    marcosornot
    04.02.2005, 19:25
    γεια χαρά! Είμαι ο Μάρκος, όταν η εκλεκτή της καρδιάς μου (AlienP), μου έλεγε για αυτό το site πίστευα πως ήταν υπερβολική...

    μια βόλτα στον όμορφο κόσμο σας, με διέψευσε!
    Τι ωραίος κόσμος! Να είσαστε όλοι καλά!
    SteliosG
    04.02.2005, 19:39
    καλως ηρθες Μαρκο!!! Πολλα φιλια στην αγαπημενη μου AlienP!!
    GL
    04.02.2005, 19:53
    καλωσηρθαμε ολοι εδω!θα περασουμε περιφημα ανεβαινοντας καθε σκαλοπατι του μουσικου παραδεισου που μας φιλοξενει
    MariannaP
    04.02.2005, 20:01
    Quote:

    Το μέλος marcosornot στις 04-02-2005 στις 19:25 έγραψε:

    γεια χαρά! Είμαι ο Μάρκος, όταν η εκλεκτή της καρδιάς μου (AlienP), μου έλεγε για αυτό το site πίστευα πως ήταν υπερβολική...
    μια βόλτα στον όμορφο κόσμο σας, με διέψευσε!
    Τι ωραίος κόσμος! Να είσαστε όλοι καλά!




    Μάρκο χάρηκα πολύ που ήρθες κι εσύ στην παρέα μας.
    Δε σου κρύβω ότι η AlienP είναι αγαπητή σε όλους, οπότε κι εσύ σαν εκλεκτός της καρδιάς της είσαι εξίσου αγαπητός σε μας!!!
    maria16
    04.02.2005, 23:57

    τώρα που άλλαξε και το forum έχεις ένα λόγο παραπάνω να σου αρέσει...

    Sofia
    05.02.2005, 00:11
    Soulessome, Papillon, marcosornot Καλώς μας ήρθατε!!
    Καλά ταξίδια!!
    jorge
    05.02.2005, 02:31
    Quote:

    Το μέλος marcosornot στις 04-02-2005 στις 19:25 έγραψε:

    γεια χαρά! Είμαι ο Μάρκος, όταν η εκλεκτή της καρδιάς μου (AlienP), μου έλεγε για αυτό το site πίστευα πως ήταν υπερβολική...

    μια βόλτα στον όμορφο κόσμο σας, με διέψευσε!
    Τι ωραίος κόσμος! Να είσαστε όλοι καλά!





    Καλωσόρισες Μάρκο
    marcosornot
    05.02.2005, 13:47
    Σας ευχαριστώ πολύ για τη θερμή υποδοχή!
    tetraktis
    06.02.2005, 19:58
    Καλησπέρα κι από μένα. Ονομάζομαι Τριανταφύλλου Σταύρος και γνωρίζω από μουσική όσα και για το internet......Τίποτα!!!!!!!!!!! (Θα προσπαθήσω λοιπόν σιγά σιγά να προσαρμοστώ σε αυτό το καινούργιο αντικείμενο έτσι ώστε να γίνω ένας ακόμη φίλος αυτής της μεγάλης παρέας). Όσο για τη μουσική, προσπάθησα κάποτε να μάθω κλασσική κιθάρα αλλά ο λιγοστός χρόνος και ο δύσκολος δάσκαλος, μου τσάκισαν την ψυχολογία. (Στερνή μου γνώση να σ' είχα πρώτα), τέλος πάντων. Ας πούμε λοιπόν απλώς οτί γράφω στοίχους, ποίηση κλπ κλπ. Θα δείξει όταν αρχίσω να κατεβάζω και μου πείτε κι εσείς τη δική σας γνώμη.

    GATE, σε ευχαριστώ για αυτήν την πολύ εποικοδομιτική εμπειρία της καθημερινής επαφής με το MH. Παιδιά είστε απίστευτοι!!!!!!!!!!!!!!
    SteliosG
    06.02.2005, 20:36
    Καλως ηρθες Σταυρο!!! Δεν εχει σημασια αν γνωριζεις κατι απο μουσικη! Σημασια εχει να την αγαπας και να το ψαχνεις!!! Και εδω υπαρχουν πολλα μελη που θεωρουν τη μουσικη αναποσπαστο κομματι της ζωης τους και χωρις να ειναι επαγγελματιες σε κατι!!!

    καλως ηρθες!!! πιστευω να εισαι μπυροβιος!!!
    maria16
    07.02.2005, 01:56
    Quote:

    Το μέλος tetraktis στις 06-02-2005 στις 19:58 έγραψε:

    [....] Παιδιά είστε απίστευτοι!!!!!!!!!!!!!!

    [/I]



    είμαστε είμαστε..

    καλωσόρισες στον Μουσικό (μας) Παράδεισο...
    tetraktis
    07.02.2005, 23:40
    Καλώς σας βρήκα.Έίσαστε, είσαστε!!!!!!!!

    Στέλιο πίνω κυρίως μπύρα καυτής σοκολάτας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    ¶ντε και καμμιά πράσινη!!!!!!!!!!!!



    inthemix
    12.02.2005, 16:01
    Συγχαρητήρια για to site είναι πάρα πολύ καλο!! Ο,τι πρέπει για τους μουσικόφιλους!

    -----------
    in the mix! - Κοινότητα Μουσικής Παραγωγής

    www.InTheMix-Forum.tk
    marina23
    12.02.2005, 19:36
    Hello! Καλά μιλάμε έχω μείνει κατάπληκτη με το site! Φοβερή οργάνωση! Μα ποιοι είστε επιτέλους; Θέλω να θέσω μια ερώτηση ως καινούριο μέλος! Μπορώ να αποκτήσω 5 χρυσές νότες, με μια και μόνο είσοδο στο site; (ξέρω-ξέρω κλεμμένο!)
    marina23
    12.02.2005, 19:41
    Αφού δε βρέθηκε ούτε ένας να με καλοσωρίσει θα καλοσωριστώ μόνη μου! Καλώς ήρθες αγαπητό καινούριο μέλος! Είναι σίγουρο ότι θα περάσεις καλά με την παρέα μας και μην ξεχνάς να επισκέπτεσαι συχνά το site μας και να μαθαίνεις πρώτη τα μουσικά νέα!
    Sofia
    12.02.2005, 19:45
    tetraktis, inthemix, marina23

    Kala na pernate
    KIT_KAT
    12.02.2005, 19:45
    Είμαστε σπίθες αλλά όχι και τα Σάββατα!!!
    So
    vouliakis
    12.02.2005, 20:34
    Quote:

    Το μέλος marina23 στις 12-02-2005 στις 19:41 έγραψε:

    Αφού δε βρέθηκε ούτε ένας να με καλοσωρίσει θα καλοσωριστώ μόνη μου! Καλώς ήρθες αγαπητό καινούριο μέλος!





    Αυτό θα πει "καλωσόρισμα-self service". Μπράβο marina23.
    Καλωσορίσατε στο ΜΗ παιδιά