ελληνική μουσική
    538 online   ·  210.888 μέλη
    kifa
    09.07.2005, 17:23
    να το φερεις να το γεμισουμε μπυρες .... και λιγα παγακια ...χεχεχε...


    entexnon
    09.07.2005, 17:27
    παιδια ποσες κιθαρες και ποσα μπουζουκια επιτρεπονται?
    πολλα χαιρετισματα στον jorge και στον orfeus ελπιζω παιδια να τα καταφερω και να ερθω αλλιως καλα να περασετε....που ειναι σιγουρο!!!
    divided
    09.07.2005, 17:49
    Το BEACH pARTY στην Αίγινα μώλις τελείωσε!!!!! Αν βρω το δρ'ομο (αμφίβολο...) τα λέμε στο ραμπιτ αιλαντ!!!!!!


    kifa
    09.07.2005, 17:51
    Και μπουζούκια και κιθάρες και τζουράδες και κρουστά και ότι αγαπάει η ψυχή σας .... Στις κλακέτες θα κολλησουμε λίγο διότι έχει...άμμο ...αλλά κάτι θα κάνουμε !!!!




    kifa
    09.07.2005, 17:56
    Πως θα έρθετε ?? : Ε22 ΑΚΑΔΗΜΙΑ-ΣΑΡΩΝΙΔΑ (ΕΧPRESS) (Σάββατο ως Κυριακή) : http://www.oasa.gr/greek/routes/i_stops.asp?route_id=+%C522&rvariant_id=1&medium=0&s_t=25


    Για λεωφορείο ...


    Orfeus
    09.07.2005, 18:49
    Λοιπόν που λες .......αντιπρόεδρε!!!!

    Έχω μπει στην αντίστροφη μέρηση και σε περιμένω, απολαμβάνοντας μία κρύα

    It' s the Final Countdown......
    iliotropio
    09.07.2005, 18:53
    kala na perasete!! :)
    zhleywwwwwwwwwwwwwwww
    jorge
    09.07.2005, 20:37
    Εβαλα χορδές, φέρνω και την εκπληξη, τα λέμε κάτω !
    piterpiano
    10.07.2005, 05:49
    μπραβο παιδια πολυ ωραια ηταν με τις κιθαρες τα μπουζουκια τα τουμπερλεκια και τις φωναρες μας!!!!!βεβαια ελειπαν τα κοψιδια αλλα την αλλη φορα προβλεπω μεγαλυτερη οργανωση!!!!!!!!

    αντε και στα επομενα!!
    Orfeus
    10.07.2005, 12:50
    Όμορφη βραδιά. Υπέροχη. Καταπληκτική ατμόσφαιρα.

    Πόσες κιθάρες μέτρησα; Έξη;

    Τι "πήρα" μαζί μου φεύγοντας....

    -Την υπέροχη παρέα του ΜΗ.
    -Φίλους που είδα ξανά.
    -Καινούργια μέλη που γνώρισα.
    -Τα γέλια που κάναμε με τον Fali, .......μετρώντας!!!
    -Τα πολύ ενδιαφέροντα πράγματα που είπαμε με τον Παύλο, τον Σταύρο, τον Μάνο και τον Fali (και έχουμε ακόμα.....).
    -Την έκπληξη του Jorge (Rapsodos & Penny και τα πυροτεχνήματα που είχαμε προγραμματίσει -εμείς οι υπόλοιποι- να σκάσουν, με τον ερχομό τους).

    Ξέχασα κάτι; Α ναι...
    -Τον Kifa "σκλάβο μου για .....πάντα" και
    -ένα σπασμένο ψυγείο.

    Γιασεμί: Σ' ευχαριστώ για τις

    vivip
    10.07.2005, 12:55
    Επιτέλους!! κάποιος ξύπνησε για να μας πει πως περάσατε χθες!!!

    Φωτογραφίες δεν έχουμε?!!
    entexnon
    10.07.2005, 13:42
    ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟ


    ΠΑΙΔΙΑ ΗΤΑΝ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΧΘΕΣ.... ΟΛΟΙ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΥ ΧΑΡΗΚΑ ΠΟΛΥ ΠΟΥ ΞΑΝΑΕΙΔΑ...ΝΕΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ - ΠΑΛΙΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ... ΟΛΟΙ ΕΡΜΗΝΕΥΤΕΣ ΟΛΟΙ ΕΝΑ ΟΛΟΙ ΜΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ...

    ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΑΝΤΑΜΩΝΟΥΜΕ.......

    Υ.Γ ΠΟΛΛΛΛΛΛΛΛΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΜΠΥΡΑΑΑΑΑΑΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.....ΣΚΑΡΦΑΛΩΣΑ ΤΑ ΒΡΑΧΙΑ ΑΜΕΤΡΗΤΕΣ ΦΟΡΕΣΣΣ...............
    divided
    10.07.2005, 14:16
    Ήταν πράγματι πολύ καλά. Ένα μεγάλο μπράβο στους τραγουδιστάδες που μας ταξίδεψαν.

    Άντε και με την ευχή να ανταμώνουμε όλο και πιο πολλοί και να τα εκατοστήσει το ΜΗ (τα παράκτια πάρτακια)

    μπίρες για όλους


    Konnie
    10.07.2005, 15:06
    πολυ καλα ητααν!Ριξαμε τις ξαπλες μας,ειπαμε τα τραγουδακια μας,και γενικα ηρθαμε πιο κοντα.
    Αντε με το καλο και το επομενο beach party!!!

    Παντα τετοια παιδια!!!
    tetraktis
    10.07.2005, 15:11
    Παρ' ότι έφτασα αρκετά αργά -πάλι καλά που τελευταία στιγμή κατάφερα να έρθω- στην ωραία αυτή τοποθεσία που τελικώς αποφασίστηκε να πραγματωθεί η παράλια απαρτία μας (beach party), με τρία εάν δεν κάνω λάθος μπουζούκια, έξι, ίσως εφτά κιθάρες, ένα τουμπερλεκάκι, πολλές χαμηλόφωνες συνοδείες παρά τον κύριο αοιδό, δάδες που μας έκαναν να μοιάζουμε με ναυαγούς του χρόνου ξεχασμένοι στην απόλαυση της διασκέδασης, και εκατέρωθεν κρεατοφαγικούς πειρασμούς, ε, ναι ήταν πολύ ωραία.
    Εποικοδομητική συζήτηση όπως κάθε φορά, και πρόσωπα που επιτέλους ξαναείδα μετά από καιρό.

    ΚΑΙ ΜΙΑ ΘΑΛΑΣΣΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ !!!

    Υ.Γ. Η δάδα στην είσοδο, φάρος για χαμένα καράβια!!!


    kallia
    10.07.2005, 15:18
    Να προσθέσω και εγώ πως ήταν μια υπέροχη βραδιά γεμάτη μουσική τραγούδι και καλή παρέα!!!!

    rivera
    10.07.2005, 15:29
    Παιδια sorry για το λιωμα μου,αλλα εσεις με αφησατε μονο και απροστατευτο,και ηπια μισο μπουκαλι.
    Orfeus
    10.07.2005, 15:33
    Ναι εγώ φταίω!!!

    Το παραδέχομαι.....


    Konnie
    10.07.2005, 16:09
    ...παιδια...ας προσεχατε!Δεν ειδατε εμενα που δεν ηπια τιποτα?

    Μονο τις virtual μπυρες κατεβαζω τη μια μετα την αλλη!!!


    jorge
    10.07.2005, 16:52
    Ευχαριστώ αυτούς που σώσανε το καφάσι με τις μπύρες μου από τον πνιγμό !!