ελληνική μουσική
    876 online   ·  210.854 μέλη

    Στο ρυθμό της Αποκριάς

    uNick
    25.02.2006, 11:34
    Quote:

    Το μέλος faltsoo στις 25-02-2006 στις 08:05 έγραψε:

    ...εδω οι μερες αυτες εχουν νοημα και πλακα μονο εφ 'οσον συμμετεχεις .
    Σαν θεατης , των παρελασεων η των τηλεοπτικων προγραμματων ειναι παντελως αδιαφορες , και απογοητευτικες .
    Σε μια γιορτη (party) ομως και πισω απο την μασκα της ανωνυμιας ,ξεπερνοντας και το τελευταιο τειχος του καθωσπρεπισμου , διασκεδαζεις χωρις ενοχες .







    Στην υγειά σου faltsoo
    faltsoo
    25.02.2006, 12:21
    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ

    ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ 'ΝΑΙ





    altamira
    25.02.2006, 14:18
    και πίνω μπύρες πίνω μπύρες πίνω μπύρες
    doritsa78
    26.02.2006, 16:57
    Quote:

    Το μέλος faltsoo στις 25-02-2006 στις 12:21 έγραψε:

    ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ ΜΑΣ

    ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ 'ΝΑΙ








    Tσιαρς
    Αντε να γινει κανενα παρτι να παμε!
    uNick
    26.02.2006, 20:33
    Γειά μας λοιπόν αλλά με ρέγουλα... Χθες έγινε ένα πολύ δυνατό πάρτυ σε μια βίλα κάπου στην Βάρη, και το αλκοόλ ήταν άφθονο... τόσο που από τις 4 και μετά δεν θυμάμαι τίποτα ! ! ! Ευτυχώς που κάποιος φίλος ήταν καλύτερα πο εμένα και πήρε το αμάξι μου στην επιστροφή...

    Με μέτρο λοιπόν
    thank
    13.02.2007, 01:20

    Ενδιαφέρον θα έχει το ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΤΗΣ ΞΑΝΘΗΣ Σε κάθε περίπτωση (ως γνωστόν) η Ξάνθη είναι πάντα ξεχωριστή. Αν τα καταφέρω, ισως πάω καμμιά βόλτα αν και ακομα δεν με εχει πιασει το σύνδρομο στέρησης, την επεισκέφθηκα σχετικά πρόσφατα.
    pastella
    13.02.2007, 01:29
    Διοργανωνω με κατι παιδια παρτυ μασκε με διαγωνισμο χορου την Πεμπτη 15/2, οσοι ειστε Θεσ/νικη αμα θελτε σκαστε μυτη...

    Πλακα πλακα ακομη δεν εχω βρει τι να ντυθω, εχω διαφορες ιδεες, (Uma Therman/ Pulp Fiction, πανκιο, νεραιδουλα...)Γενικα πρεπει η στολη να ειναι ανετη γιατι θα παιζω μουσικη και θα τριγυρναω σαν την παλαβη για 10 ωρες

    Καμια καλη ιδεα παιδια?
    Spotlight_Dancer
    13.02.2007, 12:02
    Παράθεση:

    Το μέλος Christine στις 13-02-2007 στις 01:29 έγραψε...

    Διοργανωνω με κατι παιδια παρτυ μασκε με διαγωνισμο χορου την Πεμπτη 15/2, οσοι ειστε Θεσ/νικη αμα θελτε σκαστε μυτη...

    Πλακα πλακα ακομη δεν εχω βρει τι να ντυθω, εχω διαφορες ιδεες, (Uma Therman/ Pulp Fiction, πανκιο, νεραιδουλα...)Γενικα πρεπει η στολη να ειναι ανετη γιατι θα παιζω μουσικη και θα τριγυρναω σαν την παλαβη για 10 ωρες

    Καμια καλη ιδεα παιδια?



    Ντυσου διπιττο.
    lianameladaki
    15.02.2007, 15:19
    λοιπον...φετος με τις κολλητες μου αποφασισαμε να ντυθουμε "εγκλημα στο μπανιο"...εγω θα ειμαι ντυμενη βατραχανθροπως και θα κραταω ενα ματωμενο μαχαιρι[με αλλα λογια ειμαι ο δολοφονος...]καποια λλη θα ειναι το θυμα με ματωμενο μπουρνουζι,καποια αλλη ο ντεντεκτιβ και τελος καποια θα περασει γυρω της μια πλαστικη λεκανη και θα κανει την μπανιερα....τρελα μιλαμεεεεεεεεε!