ελληνική μουσική
    362 online   ·  210.857 μέλη

    Τι σας εκνευρίζει στο MusicHeaven;

    Lorelei
    18.01.2011, 19:30

    Από τις υπόλοιπες προτάσεις που έχουμε προτείνει θα γίνει καμία;   


    PHILIPPOSSM
    18.01.2011, 20:18
    Νομίζω ότι είστε σε λάθος topic............περί βελτίωσης ΜΗ .
    Lorelei
    19.01.2011, 00:20

    χα,χα όντως είμαστε, αλλά αφού θα γίνει η συγχώνευση τελικά θα πάμε οοολοι εμείς βόλτα στην άλλη ενότητα πιο δίπλα... και για να μην είμαι μ` εκνευρίζει που υπάρχουν τοοοοσα μέλη και παρ 'ολ' αυτά γράφουν πολλοί λίγοι και όσοι γράφουν απαντούν με μεγααααααλη καθυστέρηση ή δεν απαντούν και καθόλου{#emotions_dlg.thumbdown}


    PHILIPPOSSM
    19.01.2011, 20:41
    ....... ξέρεις lorelei, υπάρχει ζωή εκεί έξω......:)
    Lorelei
    20.01.2011, 02:54

    δε λέω γι' αυτούς που δεν έχουν χρόνο, λέω γι' αυτούς που έχουν και απλά δεν γράφουν

    αλλά έτσι κ αλλιώς η γνώμη μου είναι δεν είναι απαραίτητο να συμφωνείς

     


    mary_omikron
    14.09.2011, 09:46

    Υπενθυμίζω την ύπαρξη αυτού του thread που δημιουργήθηκε παλαιότερα από τον admin, και είναι ο κατάλληλος χώρος να αναφερθούν αυτά που λέγονται μεταξύ μας σε συζητήσεις και όλοι συμφωνούμε, γιατί δεν είναι αποτελεσματικό ούτε προσφέρει λύση να ανακυκλώνονται στο chat, στα πμ και στο post-it

    " Ξεκινήστε, ειλικρινά και ξάστερα 

    ΥΓ. Σκοπός του topic είναι να εντοπίσουμε σημεία που μειονεκτούμε και να τα διορθώσουμε, είτε αυτά αφορούν στη διαχείριση, είτε σε οτιδήποτε άλλο. "




    -----------------
    Η ανάγκη να έχεις πάντα δίκιο, σφραγίδα ενός χυδαίου πνεύματος.. (Αlbert Camus)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 14-09-2011 11:36 ]


    rouli726
    14.09.2011, 13:03

    Έχεις δίκιο Μαίρη και σε ευχαριστώ προσωπικά για την υπενθύμιση γιατί ειλικρινά έχω αρχίσει να..ξενερώνω,όπως λέει και η νεολαία σήμερα{#emotions_dlg.thumbdown}

    Ένα μειονέκτημα,που θα ήθελα να τονίσω εδώ και καιρό,κι αφορά τεχνικά θέματα,είναι ο αποκλεισμός κάποιου που ενοχλεί μέσω πμ.Δηλαδή το να με βρίζει κάποιος με προσωπικό μήνυμα και να μην επεμβαίνει κανείς,επειδή είναι προσωπικό μήνυμα.Τί να το κάνω εγώ,αν δημοσίως είναι "παναγίτσα" και πριβέ με στολίζει χωρίς να με ξέρει και χωρίς να τον έχω προσβάλλει?Θα έπρεπε να βρεθεί κάποιος τρόπος να μπορούμε να προστατευτούμε κι από αυτά.Δεν επιμένω,γιατί δε ξέρω κατά πόσο είναι εφικτό,τεχνικά,αλλά τόσα θαύματα έχει κάνει η επιστήμη,κάτι θα κάνει και για μένα!

    Αυτό που είπα παραπάνω,ότι τελευταία έχω ξενερώσει,είναι γιατί νομίζω μερικές φορές στο φόρουμ ασχολούμαστε επίμονα με κάτι ασήμαντο και αφήνουμε σημαντικά ενοχλητικές καταστάσεις να διαιωνίζονται.
    Και για να μη μιλάω γενικά,είναι απορίας άξιο πόσο χρήσιμο είναι να ανοίγονται 128746 θέματα μέσα σε μερικούς μήνες για το πόσο πετυχημένες είναι οι καλοκαιρινές εμφανίσεις των ΠΥΞ ΛΑΞ,το αναλύσαμε το ξανα-αναλύσαμε το ματα-ξανα-αναλύσαμε...φτάνει πια!
    Στον αντίποδα,υπάρχουν μέλη που γράφουν στο φόρουμ για "πίπες" και για "cojones",ζητώ συγγνώμη για τις εφράσεις αλλά αυτές ακριβώς χρησιμοποιούνται, και ..κυκλοφορουν ανενοχλητοι!
    Και μπορεί να φαίνεται απόλυτα φυσιολογικό σε ένα μουσικό site να συζητιούνται οι εμφανίσεις δημοφιλών πχ συγκροτημάτων ,εκτενώς, αλλά όλα τα πράγματα έχουν όρια και είναι σημαντικό πάντα να μη χάνεις ούτε το δέντρο ούτε το δάσος...

    Φιλικά


    rouli726
    14.09.2011, 15:56

    Παράθεση:

    Το μέλος Spartan-Werewolf στις 14-09-2011 στις 15:20 έγραψε...

    @ rouli726 :

    Δεν ήξερα ότι σε ενοχλούν τα καπνιστικά σύνεργα…

    Πάντως είναι καλό που μαθαίνεις ξένες γλώσσες μέσω του forum…

    Όσο για αυτόν/αυτή που σε «στολίζει» μέσω p.m. μπορείς και οφείλεις να κάνεις report για αυτό στους mods.



    Είμαι φανατική αντικαπνίστρια και θεωρώ ότι ένα μουσικό φόρουμ θα πρέπει να δίνει το "καλό παράδειγμα", το ίδιο και τα μέλη του.

    Από ξένες γλώσσες ξέρω αγγλικά, γαλλικά και λίγα ιταλικά, οπότε νομίζω καλύπτομαι στο να επικοινωνώ αξιοπρεπώς.

    Τα pm τα προώθησα εξ'ολοκλήρου σε "υπεύθυνο" του site, αλλά δε βρήκα την κατάληλη βοήθεια, για αυτό και εκθέτω το θέμα.


    inkve
    14.09.2011, 20:44

    με ενοχλει που η στηλη --επι του πιεστηριου..γεμιζει με ενημερωσεις για τα blogs και το ποιο μελος εκανε φιλο του καποιο αλλο μελος...σε αυτο θα συμφωνησω διακοσια τοις εκατο με τον spartanwerewolf...βεβαια τον προβληματισμο αυτο τον εχω αναφερει και προσωπικα στον jorge σε μια εκθεση που γνωριστηκαμε....μια λυση που προτεινα ειναι να μπει καπου μια μικροτερη στηλη με τετοιες ενημερωσεις....και προτεινω μικροτερη διοτι η σελιδα ειναι για μουσικη και οχι blogsite...

    η εστω να υπαρχει καποιο λινκ που να σε παραπεμπει σε ενημερωσεις για τα blogs κρατωντας σε συνδεδεμενο και στο φορουμ

    επισης με ενοχλει που το chat room ειναι τραγικα το ιδιο και απαραλακτο μετα απο τοσο καιρο...τουλαχιστον απο τον καιρο που ειμαι μελος ειναι το ιδιο...εχω καιρο να κανω log in και να ειναι --φορτωμενο--ομως απο τοτε που το θυμαμαι ζοριζοτανε ασχημα οποτε ειχε παραπανω απο δεκαπεντε μελη online...εντυπωση μου εκανε παντα που δεν εβλεπα αναλογες παρατηρησεις απο μελη που ειναι πιο συχνοι επισκεπτες του chatroom

    με ενοχλει ακομα που τον τελευταιο καιρο το φορουμ εχει παρει κατηφορο απο αποψη θεματων...ομως σε αυτο ευθηνεται ο εκαστοτε θεματογραφος!!!


    rouli726
    14.09.2011, 20:58

    Χαίρομαι που όλο και περισσότεροι εκθέτουν σημαντικά προβλήματα που μας απασχολούν για το site.

    Ξέχασα να αναφέρω στα προηγούμενα ποστ μου το πρόβλημα με τα απεριόριστα βίντεο(τύπου μεγάλης εικόνας) ή των πολλών φωτογραφιών σε ένα και μόνο ποστ.
    Κολλάνε browsers,δεν είναι λειτουργικό και κουράζει τον αναγνώστη.
    Ίσως θα έπρεπε, όπως υπάρχει σε άλλα φόρουμ, να υπάρχει όριο στο πόσα βίντεο θα επισυνάψεις σε κάθε ανάρτηση, ίσως και να μπαίνουν μόνο τα λινκ ή ο τίτλος του βίντεο.
    Το ίδιο ισχύει και για φωτογραφίες, φυσικά.
    Έτσι και θα μπορείς να καταλάβεις τί έχει επισυνάψει ο άλλος, κι αν θες να ανοίγεις το σύνδεσμο, και η ροή της κάθε σελίδας θα είναι πιο λειτουργική.

    Το θέμα του τσατ, που έθιξε ο φίλτατος inkve, είναι κάτι που έχω ακούσει κι από άλλα μέλη που γνωρίζουν από Η/Υ καλύτερα από εμένα, προσωπικά δε ξέρω τί ακριβώς χρειάζεται αλλά σίγουρα πολλές φορές "κολλάει" και θέλει χρόνο να "φορτώσει" όταν μπαίνεις.

    @Spoiler
    Το να παραδεχτεί κάποιος το λάθος του, είναι ΜΑΓΚΙΑ, κι όπως στην κοινωνία, έτσι και στο διαδίκτυο, που αποτελεί μικρογραφία της, εκλείπει!
    Δε περίμενα ούτε και περιμένω τίποτε, απλά και μόνο έχοντας πλήρη επίγνωση της πραγματικότητας.
    Όπως είπε και, ο πολύ ανώτερός μου, Άλμπερτ Αινστάιν,δύο πράγματα είναι απέραντα,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία..μόνο που για το δεύτερο, ακόμη κι εκείνος δεν ήταν σίγουρος.

     


    -----------------
    http://patrinia.blogspot.com

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : rouli726 στις 14-09-2011 21:06 ]


    jorge
    14.09.2011, 21:44
    Ευχαριστούμε που λέτε τη γνώμη σας. Παρακαλώ πολύ ορισμένους, όπως πχ τον Spartan, να είναι λίγο πιο επιφυλακτικοί όταν προτρέπουν κάποιον στο τι να κάνει όταν αντιμετωπίζει ένα πρόβλημα. Πολλά απ' όσα αναφέρεις Spartan, παρά την ομολογουμένως καλή σου πρόθεση και διάθεση προσφοράς, δεν ισχύουν. Για παράδειγμα, στην περίπτωση που κάποιος σας στείλει ένα ΠΜ, η διαχείριση δεν παρεμβαίνει ο κόσμος να χαλάσει. Είναι κάτι προσωπικό σας. Δεν μπορούμε να σας δώσουμε δίκιο κάνοντας ban αυτόν που σας έβρισε γιατί δεν έχουμε απόδειξη οτι το έκανε. Δυστυχώς δεν υπάρχει αυτή τη στιγμή μηχανισμός που να απαγορεύει τα ΠΜ από συγκεκριμένα μέλη. Προσωπικά, αν και admin σχεδόν 9 χρόνια, με τόσους και τόσους να μ' έχουν στη μπούκα, το πολύ να πάρω 1-2 υβριστικά μηνύματα. Ποτέ δεν έχω ενοχληθεί περισσότερο... Επομένως προσωπικά δεν το θεωρώ ιδιαίτερο πρόβλημα.

    Σχετικά με το Πιεστήριο, ετοιμάζεται λύση (να μπορείτε να φιλτράρετε).
    mary_omikron
    14.09.2011, 23:17

    @ Spoiler

    Την ειδα την πρόταση σου και ομολογουμένως είναι ενδιαφέρουσα. Στην κρίση του admin και στις δυνατότητες του συστήματος, αν και (προσωπικά μιλώντας) το φόρουμ διαβάζεται ολόκληρο σε καθημερινή βάση και η βοήθεια που θα πρόσφερε η πρότασή σου, αν είναι υλοποιήσιμη, αλλού θα εστιαζόταν... Συγκεκριμμένα θα είχαν οι εκάστοτε mod συγκεκριμμένα reports στα χέρια τους να στηρίξουν μια ενέργεια που ζητάνε οι πολλοί...

    Το θέμα αυτό το υπενθύμισα σήμερα προκειμένου να γράψουν δημόσια και ξεκάθαρα όλοι αυτοί που με πριβέ μηνύματα εκφράζουν δυσφορία για εκφράσεις, χαρακτηρισμούς και επιθέσεις μελών σε άλλα μέλη, και χρήσιμο θα ήταν να ανταποκριθούν...

    Για να μην θεωρηθεί συμφεροντολογική κίνηση,  διαχωρίζω την θέση μου απ΄την ενόχληση των σχολίων  που κατά κόρον μου απευθύνονται, προτείνω μάλιστα οποιος μ΄έχει στην μπούκα  (που είπε κι ο Χόρχε Smile ) ας ανοίξει στα ανάλαφρα ειδικό thread να μου την λέει, κανένα πρόβλημα, αρκεί να μην συμπεριλαμβάνονται ενδιάμεσα σε σοβαρές τοποθετήσεις  και "χαλάνε" τα θέματα...


    rouli726
    15.09.2011, 00:17

    Παράθεση:

    Το μέλος Pentatonikos στις 14-09-2011 στις 21:18 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος rouli726 στις 14-09-2011 στις 20:58 έγραψε...

    Το να παραδεχτεί κάποιος το λάθος του, είναι ΜΑΓΚΙΑ, κι όπως στην κοινωνία, έτσι και στο διαδίκτυο, που αποτελεί μικρογραφία της, εκλείπει!

    Όχι το ίντερνετ ΔΕΝ είναι μικρογραφία της κοινωνίας... Είναι μεγαλύτερο, είναι ισχυρότερο και πιο ανελέητο από κάθε κοινωνία... Αρχίστε να το συνειδητοποιήτε αυτό σιγά σιγά παρακαλώ

    Παράθεση:

    Όπως είπε και, ο πολύ ανώτερός μου, Άλμπερτ Αινστάιν,δύο πράγματα είναι απέραντα,το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία..μόνο που για το δεύτερο, ακόμη κι εκείνος δεν ήταν σίγουρος.

    Έλεος με αυτό το quote του Αλβέρτου... Θα έχει μετανοιώσει πολλά εκατομμύρια φορές που το είπε...

    Θα προσθέσω κάποια στιγμή και τη δική μου γνώμη σχετικά με το θέμα, αναμένετε...





    Εσένα, δηλαδή, οι παππούδες σου ..chat-άρουν?
    Εμένα, πάντως, όχι!
    Ως εκ τούτου, από τη στιγμή που εκτός διαδικτύου υπάρχει ζωή και κοινωνία η οποία περιλαμβάνει τους εντός αλλά και τους εκτός, κατ'επέκταση το διαδίκτυο είναι μικρογραφία ή έστω μέρος της κοινωνίας. Απλά μαθηματικά..!

     

    Όσο για την ατάκα του..Αλβέρτου, είναι προφανές πως την ανέφερα επειδή με κάλυπτε απόλυτα στη συγκεκριμένη περίπτωση. Το πρόβλημά σου επ'αυτού δε το ξέρω κι ούτε με αφορά να το μάθω.

     

    Μια κι έκανες, όμως, τον κόπο να μπεις, να διαβάσεις και να σχολιάσεις την ανάρτησή μου, θες να μας πεις και τις απόψεις σου για όλα αυτά που συζητάμε?
    Αυτό θα ήταν κάτι που θα βοηθούσε περισσότερο, αν βέβαια ο σκοπός σου είναι να συνδράμεις στη συζήτηση.

     

    Ευχαριστώ


    jorge
    15.09.2011, 00:47
    Παιδιά, διαβάζω καλά; Ζητάτε να έχουν οι mod τη δυνατότητα να ΒΛΕΠΟΥΝ τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ σας μηνύματα;
    mary_omikron
    15.09.2011, 07:41

    Στα προσωπικά μηνύματα υβριστικού περιεχομένου υπάρχει η δυνατότητα διαγραφής από το μέλος χωρίς να το διαβάσει... Δεν το υποχρεώνει κανένας να μπει στην διαδικασία της ανάγνωσης και μπορεί να το διαγράψει από τις πρώτες 2-3 λέξεις... Το report σ΄αυτή την περίπτωση δεν είναι απαραίτητο... Αν κάποιο μέλος λάβει ενοχλητικό μήνυμα και θέλει να ενημερώσει τους mod μπορεί κάλλιστα να κάνει copy paste και να το στείλει...

    ""Επίσης μιλάμε για report όχι μόνο στα pm αλλά κυρίως στα post (όπου τα βλέπουν όλοι) που και είναι πιο σημαντικό.""

    Εδώ είναι η ουσία, όπως τονίστηκε και σε προηγούμενα σχόλια, αν και πιστεύω οτι όλη η διαδικασία θα ήταν περιττή άν όλοι εκφράζαμε στις δημόσιες συζητήσεις τις απόψεις μας με πολιτισμένο και κόσμιο τρόπο, χωρίς προσβλητικούς (?) χαρακτηρισμούς των συνομιλητών.



     


    metalkristi
    15.09.2011, 09:08

    Αυτο που θα ηθελα εγω αν γινεται ειναι τα μελη να ειναι λιγο πιο κοσμια σε αυτα που γραφουν στα διαφορα θεματα,να σεβονται περισσοτερο την αποψη του καθενα που γραφει εδω και την γνωμη του.Δεν νομιζω οτι ειναι αναγκαιο να ορμανε να φανε καποιον για μια γνωμη του αλλα ουτε και να υπαρχουν υβριστικα σχολια.Καταλαβαινω πως ο καθενας εχει το δικο του στυλακι και τροπο να εκφραζετε στην ζωη του γενικα και αν παρω παραδειγμα τον εαυτο μου εγω βριζω πολυ στην καθημερινοτητα μου,αλλα απο την στιγμη που αποφασισα να γινω μελος μιας κοινοτητας οπως το ΜΗ κοιταω να μην το περναω μεσα εδω. Μπορει να γινομαι λιγο εριστικη με τον λογο μου αλλα ποτε δεν βριζω καποιον οχι απαραιτητα γιατι δεν μπορω η'δεν θελω να τα πω χοντρα, απλα σεβομαι και εκτιμω ολους τους 15-20 φιλους που πραγματικα εχω κανει εδω μεσα και το κακο αγκαθι προτιμω απλα να το αγνοω, για μενα απλα δεν υπαρχει. Η λύση για μενα ειναι μία: περισσοτερος σεβασμος στον καθε ανθρωπο που μπαινει εδω μεσα γιατι η παιδεια δεν φαίνεται ουτε στην ορθογραφια ουτε στα διπλωματα αλλα στην συμπεριφορα. Ενα γαιδουρι αλλωστε οσο και να το εκπαιδευσεις οσα και να χαλασεις γι'αυτο παντα γαιδουρι θα μενει αν δεν εχει και λιγο αλογο στον χαρακτηρα του. Τωρα οσο για τα πμ.συμφωνω απολυτα με την Μαιρη με ενα copy paste μια χαρα το βλεπει ο υπευθυνος, δεν θα μου αρεσε να ελεγχονται τα πμ.μου αλλιως ποιος και ο λογος να υπαρχουν.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 15-09-2011 10:07 ]


    jorge
    15.09.2011, 09:34
    Παιδιά σε ΚΑΜΙΑ μα ΚΑΜΙΑ των περιπτώσεων δεν θα μπορεί να δει κανένας mod τα προσωπικά σας μηνύματα. Η ιδιωτικότητα είναι όσο τίποτα σεβαστή εδώ μέσα. Αυτά που προτείνετε, να μπορεί δηλαδή ο mod να διαβάζει τα ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ σας μηνύματα, μου προκαλούν - ειλικρινά - τρόμο για τον τρόπο που σκέφτεστε. Τόσο εύκολα και τόσο απλά έχετε φτάσει στο σημείο να δέχεστε να βλέπει κάποιος ΑΓΝΩΣΤΟΣ την αλληλογραφία σας; Είναι απλά τρομακτικό. Για μένα.
    rouli726
    15.09.2011, 13:02

    Παράθεση:

    Το μέλος metalkristi στις 15-09-2011 στις 09:08 έγραψε...

    Αυτο που θα ηθελα εγω αν γινεται ειναι τα μελη να ειναι λιγο πιο κοσμια σε αυτα που γραφουν στα διαφορα θεματα,να σεβονται περισσοτερο την αποψη του καθενα που γραφει εδω και την γνωμη του.Δεν νομιζω οτι ειναι αναγκαιο να ορμανε να φανε καποιον για μια γνωμη του αλλα ουτε και να υπαρχουν υβριστικα σχολια.Καταλαβαινω πως ο καθενας εχει το δικο του στυλακι και τροπο να εκφραζετε στην ζωη του γενικα και αν παρω παραδειγμα τον εαυτο μου εγω βριζω πολυ στην καθημερινοτητα μου,αλλα απο την στιγμη που αποφασισα να γινω μελος μιας κοινοτητας οπως το ΜΗ κοιταω να μην το περναω μεσα εδω. Μπορει να γινομαι λιγο εριστικη με τον λογο μου αλλα ποτε δεν βριζω καποιον οχι απαραιτητα γιατι δεν μπορω η'δεν θελω να τα πω χοντρα, απλα σεβομαι και εκτιμω ολους τους 15-20 φιλους που πραγματικα εχω κανει εδω μεσα και το κακο αγκαθι προτιμω απλα να το αγνοω, για μενα απλα δεν υπαρχει. Η λύση για μενα ειναι μία: περισσοτερος σεβασμος στον καθε ανθρωπο που μπαινει εδω μεσα γιατι η παιδεια δεν φαίνεται ουτε στην ορθογραφια ουτε στα διπλωματα αλλα στην συμπεριφορα. Ενα γαιδουρι αλλωστε οσο και να το εκπαιδευσεις οσα και να χαλασεις γι'αυτο παντα γαιδουρι θα μενει αν δεν εχει και λιγο αλογο στον χαρακτηρα του. Τωρα οσο για τα πμ.συμφωνω απολυτα με την Μαιρη με ενα copy paste μια χαρα το βλεπει ο υπευθυνος, δεν θα μου αρεσε να ελεγχονται τα πμ.μου αλλιως ποιος και ο λογος να υπαρχουν.

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : mary_omikron στις 15-09-2011 10:07 ]



    Συμφωνώ απόλυτα με όσα γράφεις, άλλωστε αυτό είπαμε κι εμείς, οι οποίοι θίξαμε το θέμα των πμ.

    Θα το ξαναπώ, μπας και συνεννοηθούμε!
    Προφανώς και κανείς δε θέλει να ελέγχονται τα προσωπικά του μηνύματα, όταν όμως κάποιος σου βρίζει την οικογένεια επανειλλημένα, χωρίς να του έχεις δώσει το δικαίωμα, απλά και μόνο επειδή διαφωνείς μαζί του, κι αυτό γίνεται στην αλληλογραφία ενός site, περιμένεις τουλάχιστον ότι θα μπορεί κάποιος να σε βοηθήσει να τον-την ξεφορτωθείς!
    Δεν είπαμε κάτι άλλο, και λυπάμαι που δεν έγινε κατανοητό!
    Μας συγχωρείτε, αν, απλά, δε μπορούμε να αγνοήσουμε την χυδαιότητα στις προσωπικές επιθέσεις!

    @Μαίρη
    Εγώ όταν δέχτηκα τέτοια μηνύματα, έκανα copy-paste και τα έστειλα, αλλά αποτέλεσμα δεν είδα! Για αυτό λέμε για το report.

    Αν ,τεχνικά, δε μπορεί να γίνει κάτι τέτοιο, απλά να γνωστοποιηθεί και τελειώνει εκεί το θέμα.

    Δε θα βγούμε ξαφνικά φιλοχουντικοί, επειδή θελήσαμε να προστατευτούμε! ΉΜΑΡΤΟΝ!

    Γίνεται να μπορούμε να αποκλείσουμε κάποιον από το να μας στέλνει πμ, ναι ή όχι? Απλά πράγματα!

    Ευχαριστώ


    rouli726
    01.10.2011, 21:15

    Eπειδή έχει περάσει καιρός και δεν έχουμε πάρει κάποια απάντηση από τους, τεχνικά, υπεύθυνους.

    Είναι, τεχνικά, εφικτό, να υπάρχει επιλογή "report" στις αναρτήσεις του φόρουμ ή στα σχόλια του blog?

    Τελευταία, έχω δει πάλι πολλές χυδαιολογίες σε φόρουμ και blogs και δε νομίζω να είναι ωραία εικόνα προς τα νέα μέλη ή όσους εξερευνούν το φόρουμ για πρώτη φορά, πόσο μάλλον για εμάς που στηρίζουμε, λίγο ή πολύ, το site, περισσότερο καιρό από ότι κάποιοι άλλοι.


    Kristalo
    02.10.2011, 01:37

    Εμενα αυτο με εκνευρίζει ειναι που καθε πρωι συνδεομαι με χαρα να ακουσω μουσικη και ακουω το ίδιο προγραμμα, τα ιδια τραγουδια....μέχρι που ξερω ποιο ειναι το επόμενο! Κάντε κάτι βρε παιδια!