ελληνική μουσική
    247 online   ·  210.921 μέλη

    Μιχάλης Χατζηγιάννης

    fanis_diathesopoulos_
    03.09.2007, 15:48
    ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!
    ΡΕ ΑΔΕΡΦΙΑ , ΟΠΟΥ ΛΕΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΠΑΩ ΛΑΜΒΑΝΩ ΑΡΧΙΚΑ ΤΗΝ ΧΛΕΒΗ ΤΩΝ ΠΑΡΕΥΡΙΣΚΟΜΕΝΩΝ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΑΚΟΥΩ ΚΑΙ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΚΟΜΠΛΕΞΙΚΟΣ(ΧΩΡΙς ΟΜΩΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΜΑΘΑΙΝΩ ΤΟΝ ΛΟΓΟ) ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΤΡΩΩ ΚΡΑΞΙΜΟ!!!!!!!!!
    ΗΜΑΡΤΩΝ ΠΙΑ ΔΗΛΑΔΗ......

    alex3
    06.09.2007, 12:46
    Πρόταση :

    Να σπλιτάρουμε το θεματάκι στα δυό. Χατζηγιάννης - Pro και Χατζηγιάννης - sceptics...Οπότε, όποιος γουστάρει ύμνους θα διαβάζει το pro, κι όποιος γουστάρει (γνωστή λέξη της καθομιλουμένης, συνήθως συνοδεύει ούζο, τσίπουρο κλπ, αλλιώς "μεζεδάκια" ) θα διαβάζει το sceptics...Για να μην (κουκου)τσακωνώμαστε κι'ολας δηλαδή...!!!

    LIFE IS WHAT'S HAPPENING TO US, WHILE WE'RE HAVIN' OTHER PLANS...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alex3 στις 06-09-2007 14:10 ]


    lemonc
    06.09.2007, 12:59
    Και πως θα μαλώνουμε ρε Άλεξ;;;;
    SOPHIA-MX-4EVER
    06.09.2007, 13:17
    Παράθεση:

    Το μέλος biologist80 στις 02-09-2007 στις 14:18 έγραψε...

    Apo prosopiki empeiria tha kano ena sxolio gia to en logo atomo:DEN EXO GNORISEI PIO A P R O S I T O KALLITEXNH STH ZOH MOU KAI PISTEPSTE ME GNORIZO POLLOUS....ki ego me to ftoxo mou to myalo anarotiemai:an enas kallitexnis(pou kata simptosi einai kai anthropos!!!!),stin ilikia ton 28 pou einai o xatzigiannis,an loipon enas kallitexnis apo tora kavalaei etsi ena kalami kai trexei TOTE o sigxoremenos o KAZANTZIDHS,O DIONYSIOU kai ola ayta ta megathiria,pou tous tragoudisan mexri kai oi petres se ola ta miki kai plati tis gis,ti tha eprepe na exoun kanei?????na mi milane oute sti mana tous mipos??????elpizo na katalavate oloi......eyxaristo




    τι εννοεις λεγοντας "απροσιτος"?
    μηπως ηθελες να χρησιμοποιησεις αλλη λεξη????
    γιατι εμενα, που επισης τον εχω γνωρισει, μου φανηκε παρα παρα πολυ προσιτος
    εκτος αν εσυ το μεταφραζεις αλλιως το οτι με αγκαλιασε και με ειπε καρδια του!!!
    το οτι μετα την εμφανιση του στο vox καθεται αλλες δυο ωρες να υπογραφει, να βγαζει φωτογραφιες και να συζητηαει με τους θαυμαστες του
    για πες μου...
    υο κανουν πολλοι αυτο?
    που ειναι και ο πιο απροσιτος που εχεις γνωρισει....???
    Kinezes_trexoun_gimnes
    06.09.2007, 13:36
    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 06-09-2007 στις 13:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος biologist80 στις 02-09-2007 στις 14:18 έγραψε...

    Apo prosopiki empeiria tha kano ena sxolio gia to en logo atomo:DEN EXO GNORISEI PIO A P R O S I T O KALLITEXNH STH ZOH MOU KAI PISTEPSTE ME GNORIZO POLLOUS....ki ego me to ftoxo mou to myalo anarotiemai:an enas kallitexnis(pou kata simptosi einai kai anthropos!!!!),stin ilikia ton 28 pou einai o xatzigiannis,an loipon enas kallitexnis apo tora kavalaei etsi ena kalami kai trexei TOTE o sigxoremenos o KAZANTZIDHS,O DIONYSIOU kai ola ayta ta megathiria,pou tous tragoudisan mexri kai oi petres se ola ta miki kai plati tis gis,ti tha eprepe na exoun kanei?????na mi milane oute sti mana tous mipos??????elpizo na katalavate oloi......eyxaristo




    τι εννοεις λεγοντας "απροσιτος"?
    μηπως ηθελες να χρησιμοποιησεις αλλη λεξη????
    γιατι εμενα, που επισης τον εχω γνωρισει, μου φανηκε παρα παρα πολυ προσιτος
    εκτος αν εσυ το μεταφραζεις αλλιως το οτι με αγκαλιασε και με ειπε καρδια του!!!
    το οτι μετα την εμφανιση του στο vox καθεται αλλες δυο ωρες να υπογραφει, να βγαζει φωτογραφιες και να συζητηαει με τους θαυμαστες του
    για πες μου...
    υο κανουν πολλοι αυτο?
    που ειναι και ο πιο απροσιτος που εχεις γνωρισει....???


    Παιδιά εδώ πρέπει να συμφωνήσω .... και γω όταν πήγα με αγκάλιασε και με είπε καρδιά μου....
    lemonc
    06.09.2007, 13:42
    Kinezes ελπίζω να σταμάτησε εκεί και να μη πήγε παραπέρα!!!!
    Orfeus
    06.09.2007, 13:56
    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 06-09-2007 στις 13:36 έγραψε...

    Παιδιά εδώ πρέπει να συμφωνήσω .... και γω όταν πήγα με αγκάλιασε και με είπε καρδιά μου....



    Kinezes_trexoun_gimnes
    06.09.2007, 14:01
    Παράθεση:

    Το μέλος lemonc στις 06-09-2007 στις 13:42 έγραψε...

    Kinezes ελπίζω να σταμάτησε εκεί και να μη πήγε παραπέρα!!!!



    Σεξιστικό υπονοούμενο ήταν αυτό???? BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN BAN!!!!!

    Ντροπή αγαπητέ να λέτε τέτοια για το συνάδελφο σας.....
    lemonc
    06.09.2007, 14:06
    Όχι καλέ....
    εγώ είμαι απλά ένας φτωχός και μόνος κιθαρίστας.Τι συνάδελφος τώρα.
    Kinezes_trexoun_gimnes
    06.09.2007, 14:12
    Παράθεση:

    Το μέλος lemonc στις 06-09-2007 στις 14:06 έγραψε...

    Όχι καλέ....
    εγώ είμαι απλά ένας φτωχός και μόνος κιθαρίστας.Τι συνάδελφος τώρα.



    Έχεις δίκιο....άμα μάθει κι αυτός κιθάρα ...τότε θα είστε συνάδελφοι.....
    alex3
    06.09.2007, 14:13
    Σιγά μην τσακωθώ για το Χατζηγιάννη...

    @lem
    άσχετο...Θα'ρθεις τελικά στη μπάντα...??

    LIFE IS WHAT'S HAPPENING TO US, WHILE WE'RE HAVIN' OTHER PLANS...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : alex3 στις 06-09-2007 14:14 ]


    alex3
    06.09.2007, 14:19
    Παράθεση:

    Το μέλος salome στις 19-08-2007 στις 03:04 έγραψε...



    Πες τα!Μονο που σε λιγο δε θα χρειαζομαστε ω-ρυ-λα,αλλα ψυχολογο.
    Βεβαιως δεχομαι (κι αυτο με πολλα ερωτηματικα)
    παιδακια 7εως 12 να λατρευουν τον Χατζηγιαννη,
    αφου για τους συγχρονους-busy γονεις ειναι η "ευκολη" επιλογη ποιοτητας να τους σερβιρουν,ομως με ανησυχει πολυ το γεγονος
    οτι ανθρωποι ενηλικες
    επιλεγουν να συγκινηθουν με εναν καλλιτεχνη
    που δεν συγκινειται ποτε κι απο τιποτα.
    Ισως βεβαια,αυτος να ειναι το καταλληλο αντιπαλο δεος
    απεναντι στον Μαρτακη και τον Νινο.
    Χρειαζοταν καποιος στην ιδια κατηγορια κιλων να τους πολεμησει,
    φορωντας τη φανελα του ποιοτικο-εντεχνο-ποπ...





    νιαου βρε γατουλα...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : salome στις 19-08-2007 03:17 ]


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : salome στις 19-08-2007 03:18 ]



    [quote] Εμένα η κόρη μου τραγουδάει " Παίρνω σβάρνα τα στενά"...Περνάει...???[/quote]
    lemonc
    06.09.2007, 14:19
    @alex

    Δεν έχω πολύ χρόνο τελευταία δυστυχώς....
    alex3
    06.09.2007, 14:24
    Παράθεση:

    Το μέλος lemonc στις 06-09-2007 στις 14:19 έγραψε...

    @alex

    Δεν έχω πολύ χρόνο τελευταία δυστυχώς....



    [quote] Κρίμα, γιατι η μπάντα ( ρήμα της αρχαίας ελληνικής που σημαίνει παντρεύομαι. Εδώ, σε τρίτο ενικό.)!!

    Καλά...Θα σου στείλω και (Π)ονεμένη (Μ)ατιά...[/quote]
    lemonc
    06.09.2007, 14:35
    Όχι μωρέ θα βρούμε μιά ευκαιρία.
    Αλλά μη μαγαρίζουμε το τόπικ του ΜΧ με τα δικά μας
    SOPHIA-MX-4EVER
    06.09.2007, 16:33
    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 06-09-2007 στις 13:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 06-09-2007 στις 13:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος biologist80 στις 02-09-2007 στις 14:18 έγραψε...

    Apo prosopiki empeiria tha kano ena sxolio gia to en logo atomo:DEN EXO GNORISEI PIO A P R O S I T O KALLITEXNH STH ZOH MOU KAI PISTEPSTE ME GNORIZO POLLOUS....ki ego me to ftoxo mou to myalo anarotiemai:an enas kallitexnis(pou kata simptosi einai kai anthropos!!!!),stin ilikia ton 28 pou einai o xatzigiannis,an loipon enas kallitexnis apo tora kavalaei etsi ena kalami kai trexei TOTE o sigxoremenos o KAZANTZIDHS,O DIONYSIOU kai ola ayta ta megathiria,pou tous tragoudisan mexri kai oi petres se ola ta miki kai plati tis gis,ti tha eprepe na exoun kanei?????na mi milane oute sti mana tous mipos??????elpizo na katalavate oloi......eyxaristo




    τι εννοεις λεγοντας "απροσιτος"?
    μηπως ηθελες να χρησιμοποιησεις αλλη λεξη????
    γιατι εμενα, που επισης τον εχω γνωρισει, μου φανηκε παρα παρα πολυ προσιτος
    εκτος αν εσυ το μεταφραζεις αλλιως το οτι με αγκαλιασε και με ειπε καρδια του!!!
    το οτι μετα την εμφανιση του στο vox καθεται αλλες δυο ωρες να υπογραφει, να βγαζει φωτογραφιες και να συζητηαει με τους θαυμαστες του
    για πες μου...
    υο κανουν πολλοι αυτο?
    που ειναι και ο πιο απροσιτος που εχεις γνωρισει....???


    Παιδιά εδώ πρέπει να συμφωνήσω .... και γω όταν πήγα με αγκάλιασε και με είπε καρδιά μου....



    κοροιδευε...
    εγω μιλαω σοβαρα
    κι εσυ επειδη ακριβως δεν εχεις επιχειρηματα χρησιμοποιεις το "χιουμορ"
    χαχα ξεκαρδιστηκαμε βρε
    να σαι καλα
    πες μας τωρα και σοβαρα την αποψη σου
    Kinezes_trexoun_gimnes
    06.09.2007, 16:43
    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 06-09-2007 στις 16:33 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Kinezes_trexoun_gimnes στις 06-09-2007 στις 13:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος SOPHIA-MX-4EVER στις 06-09-2007 στις 13:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος biologist80 στις 02-09-2007 στις 14:18 έγραψε...

    Apo prosopiki empeiria tha kano ena sxolio gia to en logo atomo:DEN EXO GNORISEI PIO A P R O S I T O KALLITEXNH STH ZOH MOU KAI PISTEPSTE ME GNORIZO POLLOUS....ki ego me to ftoxo mou to myalo anarotiemai:an enas kallitexnis(pou kata simptosi einai kai anthropos!!!!),stin ilikia ton 28 pou einai o xatzigiannis,an loipon enas kallitexnis apo tora kavalaei etsi ena kalami kai trexei TOTE o sigxoremenos o KAZANTZIDHS,O DIONYSIOU kai ola ayta ta megathiria,pou tous tragoudisan mexri kai oi petres se ola ta miki kai plati tis gis,ti tha eprepe na exoun kanei?????na mi milane oute sti mana tous mipos??????elpizo na katalavate oloi......eyxaristo




    τι εννοεις λεγοντας "απροσιτος"?
    μηπως ηθελες να χρησιμοποιησεις αλλη λεξη????
    γιατι εμενα, που επισης τον εχω γνωρισει, μου φανηκε παρα παρα πολυ προσιτος
    εκτος αν εσυ το μεταφραζεις αλλιως το οτι με αγκαλιασε και με ειπε καρδια του!!!
    το οτι μετα την εμφανιση του στο vox καθεται αλλες δυο ωρες να υπογραφει, να βγαζει φωτογραφιες και να συζητηαει με τους θαυμαστες του
    για πες μου...
    υο κανουν πολλοι αυτο?
    που ειναι και ο πιο απροσιτος που εχεις γνωρισει....???


    Παιδιά εδώ πρέπει να συμφωνήσω .... και γω όταν πήγα με αγκάλιασε και με είπε καρδιά μου....



    κοροιδευε...
    εγω μιλαω σοβαρα
    κι εσυ επειδη ακριβως δεν εχεις επιχειρηματα χρησιμοποιεις το "χιουμορ"
    χαχα ξεκαρδιστηκαμε βρε
    να σαι καλα
    πες μας τωρα και σοβαρα την αποψη σου


    ε όχι να σοβαρέψουμε και συζήτηση για το Μιχάλη.... Ο Μιχάλης είναι κλασσική περίπτωση “περνάω καλά στο topic του ΜΗ...” υπάρχουν σοβαρά θέματα δεκάδες εδώ... εκτρώσεις.... διαγραφές.... συναυλίες κτλ.... Ο Μιχάλης είναι επιδόρπιο... δε θα μου το χαλάσεις τώρα....

    Και στο κάτω κάτω είπα ότι με αγκάλιασε ( αντρικά ) και μου είπε ( πάλι αντρικά ) καρδιά μου... είναι τόσο περίεργο πια?

    Εγώ δεν έχω δικαίωμα να κουρνιάσω στις φτερούγες του Μιχάλη?????
    JaNick
    06.09.2007, 16:47
    Πηρές και τον koukou-tsa και κάνατε τρίο??
    Καλά ε...Ο Μιχαλάκης είναι ο μοναδικός υπάλληλος του ΟΤΕ που έχει δικό του τοπικ στο ΜΗ με 330 και βάλε απαντήσεις!!!

    Και έγινε ύπαρξη με την πάροδο του πόνου η ανυπαρξία μου...

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : JaNick στις 06-09-2007 16:48 ]


    --Elena--
    24.09.2007, 17:23
    Σήμερα έχει στο Πέραμα ο Μιχάλης χατζηγιάννης συναυλία!!Όπως μπορείτε να φανταστείτε...θα πάω!!!Οπότε σχόλια και φωτογραφίες...μετά τη συναυλία!!!!



    επισυναπτόμενα: xantzigiannis1.jpg 
    --Elena--
    25.09.2007, 16:15
    Πήγα στη συναυλία!!Ο Μιχάλης ήταν απλά ΦΟΒΕΡΟΣ !!!μάγεψε όλο το κοινό!!Είπε παλιά και καινούρια κομμάτια,καθώς κι ένα που κυκλοφορεί τώρα!!!Απίστευτος καλλιτέχνης!!!Δεν μπορώ να πω άλλα....απλά δείτε...!!!






    επισυναπτόμενα: 24-09-07_2208.jpg Image0003.jpg