ελληνική μουσική
    541 online   ·  210.874 μέλη

    Μιχάλης Χατζηγιάννης

    --Elena--
    25.09.2007, 16:46
    Για να δείτε videακια από χτες...μπείτε εδώ:

    Link
    " TARGET="_blank">Το πάρτυ ή
    Link
    " TARGET="_blank">Εκδρομή ή
    Link
    " TARGET="_blank">Να είσαι εκεί ή
    Link
    " TARGET="_blank">Δε φεύγω ή
    Link
    " TARGET="_blank">Αν ήσουν μαζί μου !!!
    Bgre
    30.09.2007, 21:00
    Καλος ηταν ο Χατζηγιάννης στην αρχή...τωρα αρχισε να τα γυρναει στο εμπορικο τα τραγουδια του.Τα πρωτα τραγουδια του μου αρεσαν.Τον εβγαλα απ'τουσ αγαπημενους μου τραγουδιστες εδω και λιγο καιρο
    rompa
    01.10.2007, 00:29
    Να σαι καλά -elena-
    oulion
    11.10.2007, 15:52
    Για 'μένα είναι ο Νο1 τραγουδιστής και συνθέτης στην Ελλάδα στο νεανικό τραγούδι!!
    litirakis
    08.01.2008, 12:53
    Παράθεση:

    Το μέλος myrtouli στις 05-07-2007 στις 12:56 έγραψε...

    Ο Χατζηγιαννης ειναι κατα τη γνωμη μου ο μονος (μαζι με τον κοτσιρα ισως) που ειναι αξιος να κρατησει ψιλα το επιπεδο του ελληνικου τραγουδιου. ειναι ο εκπροσωπος της νεας γεννιας που μπορει να αποτελεσει μια σανιδα σωτηριας για την μουσικη στη χωρα μας,η οποια,αν θελετε την αποψη μου,παει απ'το κακο στο χειροτερο! ευτυχως που υπαρχουν και παιδια σαν το Μιχαλη να μας θυμιζουν τους ενδοξους μουσικους μας....

    Υ.Γ:για οποιον διαφωνει με την αποψη μου,πειτε μου. Ποιος ειναι τοσο καλος και διασημος (αντρας παντα) ερμηνευτης στη χωρα μας απο τα νεα παιδια? ο Μαρτακης? η μηπως ο Νινο? σας παρακαλω....!



    ποιος?ο χατζηγαννης?αυτος ξεπουλαει την μουσικη του?
    αν ειναι αυτος που θα κρατησει ψιλα την ελληνικη μουσικη να ακουω τραγουδια του καθε λιγο στις διαφιμισεις και οπου αλλου θες για να παρει φραγκα τοτε καλητερα να μην ξανα ακουσω ελληνικη μουσικη...
    ....ευτυχως που δεν ειναι αυτος που κραταει ψιλα το ελληνικο αλλα υπαρχουν καλιτεχνες που κανουν σοβαρει δουλεια με μερακι και αγαπαν αυτο που κανουν και δεν το ξεπουλαν για να παρουν μερικα φραγκα παραπανω...οσο για το ποιοι το κανουν αυτο αν δεν ξερετε κανεναν (που δεν το πιστευω να μην ξερετε) πειτε να σας πω μερικους που πιστευω οτι το κανουν και μαλιστα πολυ καλα.....

    ilio
    08.01.2008, 13:09
    Παράθεση:

    Το μέλος Bgre στις 30-09-2007 στις 21:00 έγραψε...

    Καλος ηταν ο Χατζηγιάννης στην αρχή...τωρα αρχισε να τα γυρναει στο εμπορικο τα τραγουδια του.Τα πρωτα τραγουδια του μου αρεσαν.Τον εβγαλα απ'τουσ αγαπημενους μου τραγουδιστες εδω και λιγο καιρο



    Θα συμφωνήσω.....
    freakhood
    08.01.2008, 13:55
    Στην Ελλαδα βασιλευεουν οι γελοιοι και οι φελλοι. Καλος ειναι ο Χ. αν ειμασταν 12 ετων. Να τον χαιρεστε.
    kamelia8
    04.02.2008, 20:05
    Φωνάρα, γράφει τέλεια τραγούδια και ξέρει να στέκεται στη σκηνή.
    Τι περισσότερο χρειάζεται;
    Είναι και ωραίο παιδί, που θέλουμε δε θέλουμε, μετράει.
    geordan
    04.02.2008, 21:36
    Παράθεση:

    Το μέλος ilio στις 08-01-2008 στις 13:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Bgre στις 30-09-2007 στις 21:00 έγραψε...

    Καλος ηταν ο Χατζηγιάννης στην αρχή...τωρα αρχισε να τα γυρναει στο εμπορικο τα τραγουδια του.Τα πρωτα τραγουδια του μου αρεσαν.Τον εβγαλα απ'τουσ αγαπημενους μου τραγουδιστες εδω και λιγο καιρο



    Θα συμφωνήσω.....



    Κι εγώ
    sylviaki
    04.02.2008, 22:04
    αν και σαν ανθρωπος με απωθει λιγακι, σαν τραγουδιστης ειναι εξαιρετικος..
    τα τραγουδια του μου αρεσουν παρα πολυ, και τα ερμηνευει με εναν ιδιαιτερο τροπο..
    freakhood
    04.02.2008, 23:20
    O χατζηγιαννης ειναι απο τους πιο γελοιους που περασαν απο το μουσικο στερεωμα ever.Τρανη αποδειξη της καταντιας του star system. Αλλα εδω που τα λεμε τι προωθει το star system?Τους ανυπαρκτους (βλεπε: καλομοιρες κλπ).

    υγ: για τα δεκαχρονα και τα δωδεκαχρονα, καλός ειναι. Μεχρι εκει.
    rompa
    05.02.2008, 00:02
    Παράθεση:
    O χατζηγιαννης ειναι απο τους πιο γελοιους που περασαν απο το μουσικο στερεωμα ever.Τρανη αποδειξη της καταντιας του star system. Αλλα εδω που τα λεμε τι προωθει το star system?Τους ανυπαρκτους (βλεπε: καλομοιρες κλπ).

    υγ: για τα δεκαχρονα και τα δωδεκαχρονα, καλός ειναι. Μεχρι εκει.




    έλεος ... εσυ ορίζεις τη μουσική με βάση την ηλικία ...
    freakhood
    06.02.2008, 22:28
    Καμία σχεση. Ενα παραδειγμα εδωσα για αυτο το ζωο.
    blackdragon
    08.02.2008, 18:53
    Παράθεση:

    Το μέλος geordan στις 04-02-2008 στις 21:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος ilio στις 08-01-2008 στις 13:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Bgre στις 30-09-2007 στις 21:00 έγραψε...

    Καλος ηταν ο Χατζηγιάννης στην αρχή...τωρα αρχισε να τα γυρναει στο εμπορικο τα τραγουδια του.Τα πρωτα τραγουδια του μου αρεσαν.Τον εβγαλα απ'τουσ αγαπημενους μου τραγουδιστες εδω και λιγο καιρο



    Θα συμφωνήσω.....



    Κι εγώ



    Θα συμφωνήσω....
    hartigan
    08.02.2008, 18:57
    Σιγά τον καραγκιόζη
    mitskinis
    08.02.2008, 19:14
    Το πιο ωραίο του τραγούδι:
    Είναι επικίνδυνα εδώ
    για αυτό καλύτερα που φεύγεις
    χρόνια προσπαθώ αυτό που χρόνια αποφεύγεις
    κι άλλο αν μείνεις θα δεθώ για αυτό καλύτερα πυ φεύγεις
    Χρόνια πρασπαθώ αυτό που χρόνια αποφεύγεις
    Το Σ΄αγαπώ Το Σ΄αγαπώ


    fireroc
    09.02.2008, 14:36
    o xatzigianis einai poylimenos karagiozis! apodeiksi oti stin sinavlia toy stin kerkira apo ti mpy pan gnostoi moy poy pigan anebike na tragoydisei enas boyleftis tis neas dimokratias! h kseftila! kai giati poli ton theoroyn entexno! den eine! entexnos eine o alkinoos ioanidis! o xatzigianis einai xazopopaki!

    Morpheus91
    09.02.2008, 22:05
    Χατζηγιάννη άκουγα και εγώ . Κάποτε ... Στις αρχές του,
    όταν ακόμα πίστευε αυτά που τραγουδούσε .
    Τώρα πλέον εχει εμποροποιήσει ο ίδιος τη μουσική του .
    Όταν τραγουδάει δεν νιώθει τίποτα (τουλάχιστον αυτό
    καταλαβαίνω εγώ ) . Και σίγουρα δεν περνιέται για έντεχνος .
    ΔΕΝ αντέχω να τον ακούω πλέον με τίποτα ...
    sophi05
    09.02.2008, 22:48
    Δε τον ακουω γιατι δε μαρεσει...!!τον θεωρω λιγο δηθεν...!!αν και..εχω παει και τον εχω δει...το εχω μετανιωσει βεβαιως βεβαιως...ομως θα παραδεχτω οτι καποτε ηταν καλυτερος..!!

    ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΥ ΘΕΛΗΣΑ ΠΟΛΛΑ ΕΜΕΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΛΙΓΑ....



    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : sophi05 στις 09-02-2008 22:49 ]


    despinakontogianni
    09.02.2008, 23:32
    Παράθεση:

    Το μέλος ilio στις 08-01-2008 στις 13:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Bgre στις 30-09-2007 στις 21:00 έγραψε...

    Καλος ηταν ο Χατζηγιάννης στην αρχή...τωρα αρχισε να τα γυρναει στο εμπορικο τα τραγουδια του.Τα πρωτα τραγουδια του μου αρεσαν.Τον εβγαλα απ'τουσ αγαπημενους μου τραγουδιστες εδω και λιγο καιρο



    Θα συμφωνήσω.....



    Κι εγώ...


    Νέες συζητήσεις
    στην ίδια κατηγορία