ελληνική μουσική
    663 online   ·  210.857 μέλη

    Πρόβες για το 4ο Live: Φωτογραφίες, νέα, απρόοπτα

    ageras
    22.01.2007, 15:55
    Παράθεση:

    Το μέλος Tziamourani στις 22-01-2007 στις 15:52 έγραψε...



    τον agera που έχει σκύψει και "κάτι" ψάχνει

    Υπονοείς κάτι.....?
    antreas_dr
    22.01.2007, 15:56

    χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααα
    XeniaRodo
    22.01.2007, 15:59
    εγώ είμαι με το μπλε και τα γυαλιά...
    Tziamourani
    22.01.2007, 16:01
    Παράθεση:

    Το μέλος ageras στις 22-01-2007 στις 15:55 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Tziamourani στις 22-01-2007 στις 15:52 έγραψε...



    τον agera που έχει σκύψει και "κάτι" ψάχνει

    Υπονοείς κάτι.....?




    Εγώ όχι.... εσύ γιατί πήρες αυτή την πόζα?
    ageras
    22.01.2007, 16:03
    Παράθεση:

    Το μέλος Tziamourani στις 22-01-2007 στις 16:01 έγραψε...




    Εγώ όχι.... εσύ γιατί πήρες αυτή την πόζα?







    www.manpas.musicheaven.eu

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : ageras στις 22-01-2007 16:04 ]


    Orfeus
    22.01.2007, 16:49
    Παράθεση:

    Το μέλος ageras στις 22-01-2007 στις 14:41 έγραψε...

    ....και λαδόκολλες!!!!!


    Μάνο κάνε μου μύα χάρυ σε παρακαλώ.

    Απόψε το βράδυ, ζύτα να σου φέρουν μύα σαλάτα στυ ......λαδόκολλα!!!!


    XeniaRodo
    22.01.2007, 16:58
    πού στε παιδιά! kifa, unick και λοιποί.... στείλτε και κάννα βιντεάκι...
    kifa
    22.01.2007, 17:02
    Προλάβαίνουμε .... ??? Καταιγισμός ΠΟΣΤ !!!!


    Giorgos
    22.01.2007, 21:15
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 16-01-2007 στις 16:30 έγραψε...

    Ο πιανίστας ΖΕΙ!


    Ave Jorge!

    Παράθεση:

    Το μέλος Tziamourani στις 22-01-2007 στις 15:52 έγραψε...

    ..Και αυτός με το κίτρινο είναι ο πληκτράς σας...


    Πιανίστας, αν δεν έχεις αντίρρηση, Ελένη. Ολόκληρο γομάρι έχω μπροστά μου.

    Υ.Γ.: Σχετικά με την επίμαχη φωτό:

    1.Προς ageras: Η ειρωνία είναι ότι αν κάτσω να εξηγήσω τι είχα κατά νου, θα τα κάνω πολύ χειρότερα τα πράγματα!!! Οπότε τα αφήνουμε ως έχουν!
    2.Προς xeniarodo: Όταν σου είπα χαμογελώντας "Σκέφτηκα κάτι, πάρε την φωτογραφική", δε σήμαινε "Τράβα ΤΩΡΑ"...εννοούσα 5" αργότερα! Ωραίο timing, thanx βρε...
    3.Προς andreas_dr: Εσύ πρέπει να αναλάβεις το promo του group και την διάθεση των φωτογραφιών. Με αυτές τις φωτογραφίες και τα αντίστοιχα σχόλια ("Το μαγαζί είναι στη Συγγρού..."), σε ένα μήνα από τώρα οι Army of Lovers θα είναι μπροστά μας του κατηχητικού.
    4.Προς zabetistas: Είσαι ο μόνος αθώος. Πού σε μπλέξαμε...

    Κατά τα άλλα, ενημερώνουμε το -πώς το είπε ο Μανώλης;;;- πολυπληθές και πιστό κοινό μας ότι σε λίγο έχουμε τη 2η πρόβα...Το πρόβλημα δεν είναι ότι δεν έχουμε καταλήξει σε κομμάτια. Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουμε συμφωνήσει στο πού θα φάμε κατόπιν...

    Ciao...
    Tziamourani
    22.01.2007, 23:24
    Παράθεση:


    Πιανίστας, αν δεν έχεις αντίρρηση, Ελένη. Ολόκληρο γομάρι έχω μπροστά μου.



    αγαπητέ συνάδελφε...παρασύρθηκα από την "φωτογραφία" σας

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Tziamourani στις 22-01-2007 23:25 ]


    Giorgos
    23.01.2007, 04:02
    Ελένη, δεν πειράζει...Δεν νομίζω πως έχει και νόημα πια μετά τα όσα εκτυλίχθηκαν προ ολίγων ωρών...

    Είμαι στην πολύ δυσάρεστη θέση να ανακοινώσω ότι πιθανότατα αποχωρώ από το σχήμα "Βραδυνύ Τύπυ". Ο λόγος είναι ότι μετά τα όσα απαράδεκτα και προσβλητικά άκουσα στην τελευταία πρόβα, το κλίμα έχει βαρύνει υπερβολικά και δεν υπάρχει χώρος για τον..."πληκτρά" της παρέας. Κάποιοι νομίζουν ότι είναι πιο Βραδυνύ Τύπυ από τους υπόλοιπους και η υπεροψία τους έχει φτάσει στα ύψη. Δεν έχει κανένα νόημα να αναφερθώ σε συγκεκριμένα ονόματα, Μανώλη. Είναι καλό να κρατήσουμε ένα επίπεδο, έστω κι εδώ που φτάσαμε και δεν νομίζω ότι είναι πρέπον και ηθικόν να βγάλουμε τα άπλυτά μας στη φόρα. Εξάλλου, θεωρώ ότι τα μέλη του Μ/Η δεν ενδιαφέρονται να μάθουν ότι υπεύθυνος για το βαρύ κλίμα είναι ο ageras, οπότε θα παρακαλούσα να μην υπάρξουν από τους φίλους του Μ/Η περαιτέρω ερωτήσεις για το ποιος ευθύνεται. The rest is history.

    Όσον αφορά στο τι μέλλει γενέσθαι, εγώ ανακοίνωσα την απόφασή μου. Η οποία είναι οριστική και αμετάκλητη, εκτός κι αν δεχτώ δημόσια συγγνώμη από τον υπαίτιο και δείξω μεγαλοψυχία (πράγμα κομματάκι χλωμό, γιατί δεν είμαι σε φάση που χαρίζομαι εύκολα). Η άλλη περίπτωση είναι να αποχωρήσει ο φταίχτης ή να μου δωρίσει ένα Steinway (το δεύτερο κατά προτίμηση). Γνωρίζοντας όμως τι τσίπης είναι, θεωρώ ότι μια τέτοια κίνηση γενναιοδωρίας είναι μάλλον απίθανο σενάριο. Λυπάμαι ειλικρινά. Συγγνώμη από όλους... Ciao...

    Υ.Γ.1: Μακάρι να υπήρχε ένα βιντεάκι, ένα οπτικοακουστικό ντοκουμέντο προκειμένου να λάμψει η αλήθεια και να φανεί σε όλους η κατάφωρη αδικία εις βάρος μου...

    Υ.Γ.2: Κρίμα, γιατί παρόλο που επί 3 ώρες προβάραμε μόνο ένα κομμάτι, βγήκε πραγματικά υπέροχο (δίσκος, σας λεω)...Θεέ μου, αν γινόταν να είχε κάποιος αποτυπώσει σε κάμερα αυτό το τραγούδι για να το έχω ως ντοκουμέντο, υπόσχομαι ότι δε θα ξαναεκνευριστώ με όσους με αποκαλούν "πληκτρά".

    Υ.Γ.3: Στους "μάγκες" του σχήματος: Το "Βραδυνύ Τύπυ" ως ονομασία πάει, ξεχάστε το, καπούτ. Διατηρώντας τα πνευματικά δικαιώματα του δημιουργού, αποχωρώ από το γκρουπ και παίρνω μαζί μου όλα τα ύψιλον. Κόφτε το λαιμό σας και βρείτε άλλη ορθογραφία. Σε διαφορετική περίπτωση, θα τα πούμε στα δικαστήρια.
    ageras
    23.01.2007, 04:06
    Ουδεν σχόλιον....
    antreas_dr
    23.01.2007, 04:11
    Oι υπόλοιποι τι φταίμε ρε παιδιά;

    Βρείτε τα γιατί θα σας κάνω ρόμπες...
    ageras
    23.01.2007, 04:13
    Άσε ρε Αντρέα..εκει ήσουν και είδες τι έγινε...
    Giorgos
    23.01.2007, 04:20
    Προς antreas_dr: Κατ' αρχάς δε μου αρέσει το ύφος σου. Δε νομίζω ότι είσαι σε θέση για απειλές.

    Κατά δεύτερον, δεν έχω να φοβηθώ τίποτα. Εκεί ήμουν κι εγώ και ξέρω τι έγινε. Άλλοι να φοβούνται για την υστεροφημία τους.

    Και τρίτον...πώς το είπες; "Τί φταίμε εμείς οι υπόλοιποι;";;; Δε σας είδα να παίρνετε θέση μετά τα όσα άκουσα! Για μένα, είστε συνυπεύθυνοι. Και στην τελική, καλά να πάθετε. Βρείτε άλλον..."πληκτρά"!
    ageras
    23.01.2007, 04:24
    Παράθεση:

    Το μέλος Giorgos στις 23-01-2007 στις 04:20 έγραψε...

    Προς antreas_dr: Κατ' αρχάς δε μου αρέσει το ύφος σου. Δε νομίζω ότι είσαι σε θέση για απειλές.

    Κατά δεύτερον, δεν έχω να φοβηθώ τίποτα. Εκεί ήμουν κι εγώ και ξέρω τι έγινε. Άλλοι να φοβούνται για την υστεροφημία τους.

    Και τρίτον...πώς το είπες; "Τί φταίμε εμείς οι υπόλοιποι;";;; Δε σας είδα να παίρνετε θέση μετά τα όσα άκουσα! Για μένα, είστε συνυπεύθυνοι. Και στην τελική, καλά να πάθετε. Βρείτε άλλον..."πληκτρά"!


    Ααααα...καλά....

    Σε λυπάμαι!!!!
    antreas_dr
    23.01.2007, 04:37
    Επειδή τα πολλά λόγια είναι φτώχια και επείδη μια εικόνα χίλιες λέξεις....
    Να δει όλος ο κόσμος τα χαίρια σας και να αποφασίσει ποιος έχει δίκιο!




    rory166
    23.01.2007, 06:30

    Deos
    23.01.2007, 08:36
    Πείτε μου ότι κάνετε πλάκα.

    Life is a soundtrack..

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : Deos στις 23-01-2007 08:41 ]


    koini_maria
    23.01.2007, 10:13


    ''Τι έγινε , ρε παιδιά ;;; '' που λέει και ο Καραβανέας στο ''Της Ελλάδας τα παιδιά'' ....

    Ξένια , παλι πρώτη μούρη σε βλέπω , ε ;;;;
    Φίλη μου είναι αυτή η - πλέον - διάσμη παιδιά , φίλη μου !