ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ |
Τι είναι το MusicHeaven |
Οι Άνθρωποι |
Είπαν & Έγραψαν |
Διαφήμιση |
Λογότυπα & Banners |
Επικοινωνία |
Οι Φίλοι Μας |
Υποστηρίξτε μας |
Οι Ενότητες με Αριθμούς |
Έτυχε να ανακαλύψω το MusicHeaven όταν έψαχνα να διαβάσω μια συνέντευξη κάποιου καλλιτέχνη. Με την κλασική μέθοδο λοιπόν πάτησα στο google το όνομα του
καλλιτέχνη και με έβγαλε κατευθείαν στο MusicHeaven. Είναι ένα πολύ ζωντανό site και είναι όμορφο που γύρω από ένα θέμα όπως η μουσική συγκεντρώνονται
πολλοί άνθρωποι με κοινά ενδιαφέροντα. Γενικότερα τα fora μου αρέσουν πολύ γιατί ενημερώνεσαι πολύ πιο απλά, μέσα από τις συζητήσεις κάποιων ανθρώπων που
τις περισσότερες φορές μιλάνε για δικές τους εμπειρίες με τις δικές τους απόψεις. Εύχομαι να μεγαλώνει και να ομορφαίνει.
Δανάη Παναγιωτοπούλου