ελληνική μουσική
    341 online   ·  210.873 μέλη
    ageras
    11.03.2007, 10:23
    Τι άλλο θα ακούσουμε..
    Το λεπόν..
    Ο Michael Jackson σκέφτεται την επανενωση με τα 4 αδέρφια του για να δώσουν μια σειρά από συναυλίες που θα τους αποφέρουν περίπου 250.000.000$ (πολλά τα λεφτα ...)
    Ολα αυτα τα έχει δηλώσει ο δικηγόρος του.
    Επίσης σκέφτονται να ηχογραφήσουν 2 καινούρια τραγούδια εν όψει κάποιου best που ενδεχεται να κυκλοφορήσουν...

    Λέτε να ξανατραγουδήσουμε το..


    abc easy as...
    123 or simple as...
    do re mi
    abc, 123, baby, you and me girl!

    Λα,λα,λα,λα,λα,λα,λα,λα,λα,λα....

    Tyrogkofretas
    11.03.2007, 12:51
    Δεν ξέρω τί θα κάνουν οι Jackson, εγώ όμως θέλω πάλι αφάνες άφρο στα απολύτως στάνταρ της εμφάνισής τους. Και ο Μιχαλάκης εννοείται! Ακόμα κι αν χρειαστεί να βάλει περούκα, γιατί από μαλλί...λίγο έχει.
    swkraths
    11.03.2007, 16:07
    Μήπως θα χρειαστεί να γίναι και λίγο πιο σκούρος??
    Ή οι υπόλοιποι θα ξανοίξουν τα χρώματα τους........??
    tsibitos
    11.03.2007, 16:11
    Οι τρελοί (Jacksons) εν τη ενώσει

    Ο Michael Jackson συμφώνησε να συμμετέχει με την υπόλοιπη οικογένεια σε ένα come back tour.

    Σα να μην έφτανε η παράνοια του καθενός ξεχωριστά για να γοητεύσει τα πρωτοσέλιδα, τα μέλη της οικογένειας Jackson αποφάσισαν να ενώσουν τις δυνάμεις τους σε ένα tour που αναμένεται να αφήσει εποχή. Η αφορμή πίσω από το βγαλμένο από τη φαντασία reunion ήταν η σαφής αδυναμία τόσο του Michael όσο και της Janet να καταφέρουν να επανέλθουν στο προσκήνιο από μόνοι τους. Επιστροφή στις ρίζες λοιπόν.

    Ο Michael εξάλλου είχε ξεκινήσει την καριέρα του στις αρχές του '70 ως μέλος των Jackson 5, μαζί με τους Jermaine, Tito, Jackie και Marlon. Αυτή τη φορά πάντως μαζεύτηκαν σχεδόν και τα ξαδέρφια, αφού τόσο η Janet όσο και η Rebbie Jackson θα είναι στο lineup. Όλοι μαζί βρέθηκαν στο Las Vegas προκειμένου να οριστικοποιήσουν τα πλάνα τους.

    Οι "δυνατότητες" του καθενός είναι αυτές που έχουν κάνει τη φαντασία όλων να οργιάσει. Ίσως να μην είμαστε λοιπόν καθόλου μακριά από σκηνές απείρου κάλλους, με τη Janet να ξαναδείχνει "τυχαία" το στήθος της, ενώ ο Jacko κρατάει μωρά ανάποδα επι σκηνής και όλοι οι υπόλοιποι κάνουν φωνητικά. Αλήθεια, η Latoya γιατί δεν έχει ρόλο σε αυτή τη "σύνοδο";

    πηγη mad.gr
    Eliza21
    11.03.2007, 16:38
    ιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ανατρίχιασα,,,,,,,,,,,
    kalouka
    12.03.2007, 13:55
    προφητικό το videoclip του θρίλερ με τα ζόμπι
    πόσο μακρυά έβλεπες Μιχαλάκη......


    revekka
    12.03.2007, 14:35
    Οι jackson 5 ήταν πολύ καλοί, έχω και cd και το βάζω ακόμα και χαίρομαι! Τί τους έπιασε μετα δε μπορώ να καταλάβω... σχιζοφρένεια είναι αυτό το πράγμα. Πάντως τώρα ο Michael Jackson θα είναι σαν το ξινισμένο γάλα μες τις μύγες
    tago
    12.03.2007, 16:25
    Καλά ρε παιδιά, οι τέσσερις δεν θα είναι για τα Κ.Α.Π.Ι. ?
    xartinooneiro
    13.03.2007, 16:13
    Ο Michael θα εμφανιστεί με τα αδέρφια του, οκ, θα θυμηθεί τα παλιά π.Χ. εποχή και θα τα κονομήσει. Το ερώτημα είναι θα εμφανιστεί με μύτη ή χωρίς;