ελληνική μουσική
    811 online   ·  210.853 μέλη

    Λογοκρισια Στα Βιντεο?Γιατι Μερικα Απο Αυτα Που Στελνω Δεν Δημοσιεύονται?

    DustyHill
    19.03.2007, 12:26
    Πιστευω οτι υπαρχει λογοκρισια στα βιντεο.Μεχρι στιγμης εχω στειλει 2 τα οποια δν εχουν δημοσιευτει κ δν βρισκω τον λογο.Το ενα ειναι των pantera και το αλλο των black sabbath.Ζητω την δικαιοσυνη!!!!Τι εχετε να πειτε?
    jorge
    19.03.2007, 12:32
    Αφού αποκλείεις κάποιο λάθος δικό σου ή του YouTube κατά την καταχώρηση και κατηγορείς κατευθείαν για λογοκρισία, δεν υπάρχει περίπτωση να ξανακαταχωρηθεί δικό σου βιντεάκι στη συλλογή μας.
    altamira
    19.03.2007, 12:56
    Ε ναι..μια ερώτηση πριν, έπρεπε να κάνεις κι εσύ βρε...
    άκου λογοκρισία.
    tsibitos
    19.03.2007, 14:13
    Eγω παντως εχω στειλει αρκετα (και Black Sabbath μεσα σε αυτα) και εχουν καταχωρηθει ολα.
    Paloukeze
    02.05.2007, 16:59
    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 19-03-2007 στις 12:32 έγραψε...

    Αφού αποκλείεις κάποιο λάθος δικό σου ή του YouTube κατά την καταχώρηση και κατηγορείς κατευθείαν για λογοκρισία, δεν υπάρχει περίπτωση να ξανακαταχωρηθεί δικό σου βιντεάκι στη συλλογή μας.



    jorge, σίγουρα λάθος του φίλου που είπε για λογοκρισία, αλλά να μη δημοσιευτούν και τα βίντεο που θα στείλει απο 'δώ και πέρα; Δε λέω, κι εγώ εκνευρίστικα όταν το διάβασα, έπρεπε να προσέχει τι λέει, αλλά νομίζω πως είναι λίγο υπερβολικό ως αντίδραση. Καταλαβαίνω οτί σε θίγει προσωπικά, εσύ είσαι η κεφαλή του site μας και εμμέσως πλην σαφώς εσένα κατηγορεί. Όμως πιστεύω πως θα κατάλαβε το λάθος του εφ' όσον του την είπες (όπως και άλλοι) και θα συνειδητοποίησε οτι δε γίνονται αναίτιες λογοκρισίες εδώ. Το να τον αποκλείσεις μιά κι έξω δεν είναι κάπως "άγριο"; Όπως είχες πει κι εσύ, "είναι νέος ακόμα, θα καταλάβει"... ε;
    absurdus_delirium
    02.05.2007, 18:11
    DustyHill, χαλάρωσε λίγο. Κι εγώ έχω στείλει κανα δυό βίντεα που χάθηκαν στο δρόμο αλλά τον βρήκαν τελικώς. Π.χ. το Hurt που είχα στείλει το έστειλε και η rompa οπότε ένα και το αυτό και το Giardini di Marzio κάπου μέσα θα είναι.
    sea_like_eyes
    06.06.2007, 02:11
    εγω παλι που εστειλα ενα...εμφανιστηκε κανονικοτατα και ξαφνικα(μετα απο μια μερα)...εξαφανιστηκε?
    περιεργα πραγματα...