ελληνική μουσική
    567 online   ·  210.874 μέλη
    Ozzakos
    29.03.2007, 01:20
    Oποιος θέλει μπορεί να δώσει το msn του για να μιλάμε.... το δικό μοθ έιναι Kostas_23990@hotmail.com οποιος θέλει add me......

    And everytime you tryin to build a Higher wall.......

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : nefos στις 29-03-2007 01:52 ]


    uNick
    29.03.2007, 11:49
    Μήπως δεν είναι πολύ καλή ιδέα να δίνετε τα προσωπικά σας στοιχεία (έστω κι αν μιλάμε για το msn σας) έτσι φόρα-παρτίδα στο net?
    Angel20
    29.03.2007, 11:54
    Σωστος ο uNick!
    Astron
    29.03.2007, 12:04
    Σιγά βρε Νίκο, το msn δεν είναι δα και φοβερό προσωπικό δεδομένο. Άλλωστε μπορεί κάποιος κάλλιστα να μην δίνει κανένα προσωπικό του στοιχείο στις πληροφορίες του msn.
    Εδώ να σκεφτείς ότι στο musicheaven αν θέλουμε δίνουμε μέχρι και ονοματεπώνυμο και περιοχή που ζούμε, το nickname του msn θα πειράξει;

    Γενικά είναι καλή η ιδέα του ozzakos αλλά έχω πάψει να ασχολούμαι με messengers...

    KAKOFONIKS
    29.03.2007, 12:27
    Έχει δίκιο ο Νίκος απο την άποψη ότι όσοι υπάρχουμε ήδη εδώ λίγο πολύ (απρόσωπα μεν) γνωριζόμαστε! Μπορεί να μπουν τύποι του στυλ sexteacher και αν ενοχλούν κόσμο!

    Καλή η ιδέα του ozzakos αλλά ας το στείλει στην φιλική του λίστα που είναι πιο διασφαλισμένος!

    WHEN LIFE HANDS YOU LEMON ,MAKE LEMONADE !!!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : KAKOFONIKS στις 29-03-2007 12:29 ]


    Astron
    29.03.2007, 13:02
    Παράθεση:

    Το μέλος KAKOFONIKS στις 29-03-2007 στις 12:27 έγραψε...

    Έχει δίκιο ο Νίκος απο την άποψη ότι όσοι υπάρχουμε ήδη εδώ λίγο πολύ (απρόσωπα μεν) γνωριζόμαστε! Μπορεί να μπουν τύποι του στυλ sexteacher και αν ενοχλούν κόσμο!



    Μα κι εδώ μπορούν να μπουν περίεργοι τύποι και να δουν τα στοιχεία σου στο προφίλ σου και στο φόρουμ... Και μάλιστα χωρίς καν να είναι μέλη.
    Επομένως το msn δεν έχει κάποιο μεγαλύτερο κίνδυνο απ' αυτό που ήδη κάνουμε εδώ και σε τόσα άλλα sites και fora. Άσε που αν θες να αποκλείσεις τα ενοχλητικά άτομα απ' τη λιστα σου στους messengers είναι πολύ εύκολο.
    Ας μην τρομοκρατούμε λοιπόν τον κόσμο χωρίς λόγο.

    Τώρα αν κάποιοι χρησιμοποιούν το msn όπως το κινητό τηλέφωνο και το δίνουν μόνο σε πολύ επιλεγμένα άτομα είναι καθαρά δική του επιλογή, όπως επιλογή είναι και το να δίνεις το msn σου οπουδήποτε για να έχεις όσους περισσότερους χρήστες γίνεται στη λίστα σου.
    jorge
    29.03.2007, 14:38
    Συμφωνώ με τον Astron.
    vero
    29.03.2007, 14:39
    twra na to dwsw?????????????
    KAKOFONIKS
    29.03.2007, 14:45
    Παύλο Γιώργο συμφωνώ εν μέρη ! Δεν λέω εννοείται οτι δεν πρέπει να τρομοκρατηθούμε απλά να είμαστε λίγο προσεχτικοί χωρίς να θέλω να προσβάλλω κάποιον ή να παροτρύνω κάποιον να μην το στείλει (είναι προσωπική υπόθεση του καθενώς).
    Ozzakos
    29.03.2007, 14:46
    Παιδιά και εγώ το σκεφτόμουν αλλα απο την στιγμή π δίνεις το msn και αμα θέλεις δέχεααι να μπει ο άλλος στις επαφές σου...δε νομίζω ότι υπάρχει πρόβλημα...
    uNick
    29.03.2007, 17:56
    Παύλο, είναι νομίζω γνωστό ότι θα ήμουν ο τελευταίος που θα δαιμονοποιούσε το internet. Δεν το ενοούσα όπως το κατάλαβες, μάλλον απλά το είπα με λάθος τρόπο... Προφανώς και δεν υπάρχει κάποιος φόβος στο να δώσει κάποιος το msn του. Απλώς σκεφτόμουν αυτό που έγραψε και ο Καλμουτ, δηλαδή ότι ο κάθε άσχετος, άκυρος, ενοχλητικός ή δεν-ξέρω-τί-άλλο θα μπορεί να σε προσθέτει στη λίστα του και θα μπαίνεις στη διαδικασία να κλικάρεις για έγκριση ή αποκλεισμό κάθε τρεις και λίγο... Προσωπικά ούτε τέτοια διάθεση έχω ούτε τον χρόνο. Προφανώς είναι θέμα του καθενός να κάνει ό,τι θέλει...

    (sorry αν χάλασα κάτι από την αρχική ιδέα του Οζζάκου...
    μάλλον έχω αρχίσει να γερνάω και να γίνομαι περίεργος... )
    vero
    29.03.2007, 19:02
    xxaxaxaxaxaxaxa re unick eeeeee oxi kai gerases ti na pei o Anthony pou einai stis omorfies tou??????????
    KAKOFONIKS
    30.03.2007, 10:49
    Παράθεση:

    Το μέλος uNick στις 29-03-2007 στις 17:56 έγραψε...

    Παύλο, είναι νομίζω γνωστό ότι θα ήμουν ο τελευταίος που θα δαιμονοποιούσε το internet. Δεν το ενοούσα όπως το κατάλαβες, μάλλον απλά το είπα με λάθος τρόπο... Προφανώς και δεν υπάρχει κάποιος φόβος στο να δώσει κάποιος το msn του. Απλώς σκεφτόμουν αυτό που έγραψε και ο Καλμουτ, δηλαδή ότι ο κάθε άσχετος, άκυρος, ενοχλητικός ή δεν-ξέρω-τί-άλλο θα μπορεί να σε προσθέτει στη λίστα του και θα μπαίνεις στη διαδικασία να κλικάρεις για έγκριση ή αποκλεισμό κάθε τρεις και λίγο... Προσωπικά ούτε τέτοια διάθεση έχω ούτε τον χρόνο. Προφανώς είναι θέμα του καθενός να κάνει ό,τι θέλει...

    (sorry αν χάλασα κάτι από την αρχική ιδέα του Οζζάκου...
    μάλλον έχω αρχίσει να γερνάω και να γίνομαι περίεργος... )



    Βασικά πρέπει να αρχίσουμε να ανησυχούμε Φιλαράκι και εγώ μία παο τα 'ίδια αρχίζω και παραξενέυω (και μου ρίχνεις και 7 χρονάκια)
    !

    Πέρα απο την πλάκα συγνώμη απο τον ozzako πρέπει να ζητήσω και εγώ !Αλλά όπως είπα και πιο πρίν και όπως είπε και ο Νίκος είναι προσωπικό θέμα του καθένα!


    Νίκο που ήξερες το Κάλμουτ???