ελληνική μουσική
    651 online   ·  210.864 μέλη

    Τεστ Προσωπικότητας

    gate
    03.03.2003, 22:55
    Alindaki το τεστ αυτό δεν είναι και τόσο αστείο όσο φαίνεται.
    Η εταιρία που το εφαρμόζει, γιατί περί εταιρίας πρόκειται, έχει εκμεταλλευτεί εκατομμύρια κόσμο σε διάφορα μέρη της γης. Πρόκειται για μια κερδοσκοπική οργάνωση που προβάλλει ως πρόσχημα την ανάπτυξη της προσωπικότητας και γενικότερα των "βαθύτερων δυνάμεων" του ανθρώπου, με μοναδικό σκοπό κοινώς να ..."τα πάρει από παντού...".
    Εχώ ασχοληθεί για μεγάλο διάστημα με τη Scientology και γι΄ αυτό θα συμβούλευα τους φίλους μας να μην επιχειρήσουν να αποστείλουν κάτι προς την εν λόγω εταιρία, γιατί δε θα τους αφήσει σε... χλωρό κλαρί... Για όποιον χρειάζεται περισσότερες πληροφορίες για τη δράση της οργάνωσης αυτής, είμαι στη διάθεσή του, να του παράσχω όσα στοιχεία χρειάζεται.
    Astron
    03.03.2003, 23:29
    Συμφωνώ με την Gate, μόλις είδα ότι θέλει να δώσεις προσωπικά στοιχεία, το έκλεισα αμέσως.
    Alinda
    04.03.2003, 10:09
    Esbhsa thn dieu8unsh wste na mhn paei 3ana kanenas. Sorry pantws gia thn lan8asmenh epilogh mou!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από:: Alinda στις 04-03-2003 10:10 ]
    jorge
    04.03.2003, 20:23
    Σιγά βρε Alindaki, δεν έγινε και τίποτε
    gate
    05.03.2003, 00:42
    Quote:

    On 2003-03-04 10:09, Alinda wrote:
    Esbhsa thn dieu8unsh wste na mhn paei 3ana kanenas. Sorry pantws gia thn lan8asmenh epilogh mou!

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από:: Alinda στις 04-03-2003 10:10 ]



    Alindaki όταν γυρίσεις από Ολλανδία, θύμισέ μου να σου ρίξω λίγο ξύλο για τη λανθασμένη επιλογή σου... ....

    Εσύ μας κάνεις και διασκεδάζουμε πάντα με τα sites που ανακαλύπτεις και μας προτείνεις... και ζητάς τώρα συγγνώμη ;

    Ούτε γι' αστείο...
    Alinda
    05.03.2003, 10:25
    kokkinhsa twra...
    To 8ema einai oti mporei na diabazoun to forum kai anhlika paidia kai na mpoun se problhmata me kapoio diko mou la8os. Den 8elw na to exw sth suneidhsh mou auto

    Tespa! Ola ok twra!
    justme
    05.03.2003, 10:34
    kale den egine tipota.pantws ontws prospathoun na diisdisoun stin proswpiki zwi tou kathena.ekana to lathos na dwsw e-mail -allo stournari & gw- & simera to prwi eixa to prwto mou mail apo tin en logw organwsi.mia siginisi pou me epiase ,ena rigos,den mporeite na fantastite!!!!!
    gate
    05.03.2003, 12:10
    Quote:

    On 2003-03-05 10:34, justme wrote:
    kale den egine tipota.pantws ontws prospathoun na diisdisoun stin proswpiki zwi tou kathena.ekana to lathos na dwsw e-mail -allo stournari & gw- & simera to prwi eixa to prwto mou mail apo tin en logw organwsi.mia siginisi pou me epiase ,ena rigos,den mporeite na fantastite!!!!!



    Justme σου εύχομαι καλά ξεμπερδέματα...


    Αν χρειαστείς βοήθεια πες μου... (ξέρω τι σου λέω... )
    oulion
    03.10.2007, 12:16
    Εαν ψαχνετε για τεστ προσωπικοτητας,οι αγγλομαθεις μπορουν να μπουν στο www.tickle.com.Το μονο που θα χρειαστει ειναι να δημιουργησετε λογαριασμο με ενα nick & password.Αποφυγετε τις προσφορες με την επιλογη "Skip all these offers".