ελληνική μουσική
    571 online   ·  210.874 μέλη

    Εμφανίζεται κάπου αυτή την περίοδο ο Λεωνίδας Μπαλάφας;

    ioanna-anast
    16.05.2007, 16:43
    Ξέρει κανείς αν εμφανίζεται κάπου τώρα ή θα εμφανίζεται προσεχώς ο Λεωνίδας Μπαλάφας(νικητής fame story 4);
    Zefuros
    16.05.2007, 17:13
    Σορρυ για το Off-topic, αλλά εγινε και fame story 4 και δεν το πηρα χαμπαρι???

    Πω-πω... που ζω!!!!?????


    ioanna-anast
    16.05.2007, 18:45
    Ναι έγινε!!!! Δεν έχασες και τίποτα... Μη στεναχωριέσαι!!!!!! Πάντως ο συγκεκριμένος τραγουδιστής είναι πολύ καλός........
    sea_like_eyes
    16.05.2007, 19:09
    απ'οτι ξερω εμφανιζεται στο Wacken festival...
    ioanna-anast
    16.05.2007, 21:06
    Πότε και πού γίνεται το wacken festival; Ψάχνω πληροφορίες γι αυτό αλλά δε βρίσκω πουθενά το όνομα του Λεωνίδα!! Σίγουρα συμμετεχει; Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!
    gogere17
    16.05.2007, 21:23
    λεονιδας fame story?????what are all these??
    μαλλον ζω στον ιδιο κοσμο με τον γειτονα τον zefuro!!
    sea_like_eyes
    16.05.2007, 22:54
    Παράθεση:

    Το μέλος ioanna-anast στις 16-05-2007 στις 21:06 έγραψε...

    Πότε και πού γίνεται το wacken festival; Ψάχνω πληροφορίες γι αυτό αλλά δε βρίσκω πουθενά το όνομα του Λεωνίδα!! Σίγουρα συμμετεχει; Ευχαριστώ πολύ!!!!!!!!!!!



    εμφανιζεται πριν τους Dimmu Borgir...ηταν να μπει headliner αλλα τελικα μετα απο παααααααρα πολυ σκεψη κατεληξαν στον Dio...

    περα απο την πλακα..δεν ξερω τιποτα για τον τυπο...ενα cdaκι πρεπει να εβγαλε,αν δεν κανω λαθος...αυτο...
    ioanna-anast
    17.05.2007, 01:28
    lol δεν ήξερα για το φεστιβάλ φίλε... πάντως ροκ στυλάκι έχει,δεν τραγουδάει στα μπουζούκια, τραγουδούσε με τον παπακωνσταντίνου νομίζω, οπότε θα μπορούσε να είναι και σε κάποια συναύλια... όλοι όσοι βγαίνουν από τέτοια παιχνίδια δεν είναι για πέταμα... (οι περισσότεροι είναι)
    duende
    17.05.2007, 02:21
    Ο Λεωνίδας πριν 3 χρόνια τραγουδούσε με τους 1550 στο Όνομα του Ρόδου στην Καλλιθέα. Όταν οι δεύτεροι πήγαν στο Οξυγόνο, τον Λεωνίδα τον χάσαμε....αλλά τον ξαναβρήκαμε όλοι στο Fame story (νουμεράκι δεν θυμάμαι).Κάποτε τραγουδούσε και στην Απανεμιά όπως μου έχουν μεταφέρει. Έχει πολύ καλή φωνή και μην τον υποτιμάτε. Κι εγώ τα έχασα όταν τον είδα στο Fame αλλά τι να κάνουμε...δεν διαλέγουμε πάντα το σωστό δρόμο. Όντως έβγαλε cd- single(Ο Λεωνίδας και οι ποτες), δυστυχώς δεν ξέρω που θα τον βρείτε...