ελληνική μουσική
    279 online   ·  210.873 μέλη
    Liza32
    04.06.2007, 17:44
    Πέφτετε θύμα απάτης απο άτομα που δεν το περιμένατε, εμπιστοσύνης. Εσείς ξέρετε οτι λέτε την αλήθεια για γεγονότα που έγιναν στο παρελθόν,αλλά δεν έχετε αποδείξεις. Τα άτομα εμπιστοσύνης, σας έχουν παγιδέψει, με αποτέλεσμα οτι και να λέτε να μην βρίσκετε το δίκιο σας. Τι θα κάνετε προκειμένου να αποδωθεί δικαιοσύνη;
    Tren
    04.06.2007, 18:05
    Μεταξυ μας...ας προσεχα !!!!!!!!!!!

    Θα κανω υπομονη ωστοσο γιατι με τον καιρο πιστευω ερχεται και το δικιο!
    Τι αλλο μπορει να κανει κανεις εκτος απο υπομονη σε τετοιες περιπτωσεις?
    Περιμενει.............

    χεχεχε
    edelweiss
    05.06.2007, 02:03
    Η αλήθεια πάντα φανερώνεται κάποια στιγμή :) εκτός κι αν είναι τόσο καλά οργανωμένοι που κι αυτοί μα κι εγώ θα φτάσουμε κάποια στιγμή σε αδιέξοδο :) (ε πόσο θα αντέξουν την φλυαρία μου (κάθε φορά που θα έρχονται να τους πω κάτι)?) :)
    renabill
    05.06.2007, 15:41
    Θα περίμενα γιατί αμα διαμαρτυρόμουνα θα έχανα το δίκιο μου.Πάντα με κάποιο τρόπο αποκαλύπτεται η αλήθεια
    maspa
    05.06.2007, 15:45
    Παράθεση:

    Το μέλος Liza32 στις 04-06-2007 στις 17:44 έγραψε...

    Πέφτετε θύμα απάτης απο άτομα που δεν το περιμένατε, εμπιστοσύνης. Εσείς ξέρετε οτι λέτε την αλήθεια για γεγονότα που έγιναν στο παρελθόν,αλλά δεν έχετε αποδείξεις. Τα άτομα εμπιστοσύνης, σας έχουν παγιδέψει, με αποτέλεσμα οτι και να λέτε να μην βρίσκετε το δίκιο σας. Τι θα κάνετε προκειμένου να αποδωθεί δικαιοσύνη;



    Όσο πιο πολύ τους "γράφεις", τόσο πιο πολύ "ανησυχούν". Αγνόησέ τους κι όλα θα πάρουν τον δρόμο τους.

    Υ.Γ. Βέβαια αναλόγως στα μάτια ποιού θες να αποδοθεί η διακαιοσύνη. Στα μάτια τρίτων ή μιλάμε για αποκατάσταση των μεταξύ σας σχέσεων;
    r0us
    05.06.2007, 20:16

    ....

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : r0us στις 03-03-2009 13:33 ]