ελληνική μουσική
    396 online   ·  210.894 μέλη

    Εξωτερική Εμφανιση....

    YrIazz
    10.10.2007, 13:12
    Δυστυχως εχεις δικιο.....

    Sorry που συνεβαλα να γινει "αρενα" το τοπικ....
    Tren
    10.10.2007, 13:39
    Εγω Κατερινα να σε παρακαλεσω ΠΑΛΙ να μην στειλεις και ΤΡΙΤΟ μετα το δευτερο ΠΜ γιατι ερχεται ενημερωτικο e-mail και αναγκαζομαι να συνδεομαι ξανα και ξανα νομιζοντας οτι ειναι απο καποιο απο τα ατομα που γνωριζω και επικοινωνω.Κατα τα αλλα δεν επιθυμω την συμπαθεια κανενος και δεν μαζευω κουπονια καλης συμπεριφορας.(για να συμφωνω με ολους και ολες δηλαδη)

    Επισης δεν ζηταω συγνωμες απο εκει που δεν χρωσταω και αν ετρεφα καποια ιδιαιτερη συμπαθεια προς το ατομο σου θα σε ειχα στη φιλικη μου λιστα.Φανταζομαι το ιδιο κι εσυ.Απλα πραγματα.

    Με την ευκαιρια ας ολοκληρωσω και την αποψη μου περι εξωτερικης εμφανισης.

    Η εξωτερικη εμφανιση λοιπον ειναι συνηθως αναλογη της εσωτερικης.
    Ενας ανθρωπος με αισθηματα αγαπης στην καρδια ειναι σαν ολανθιστο ανθος.Τα ματια του γελουν και η αυρα του ειναι σαν δευτερος ηλιος.
    Μυριζει ομορφα ακομα κι αν δεν φορα καποιο ακριβο αρωμα και τα ρουχα του τα θελει καθαρα για να ειναι ασορτι με το μεσα του.

    Τελος το ξαναλεω..

    Δεν υπαρχουν ασχημοι ανθρωποι.Ασχημες ψυχες υπαρχουν.Και παρατημενες..
    Astron
    10.10.2007, 14:26
    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 10-10-2007 στις 13:39 έγραψε...
    Εγω Κατερινα να σε παρακαλεσω ΠΑΛΙ να μην στειλεις και ΤΡΙΤΟ μετα το δευτερο ΠΜ γιατι ερχεται ενημερωτικο e-mail και αναγκαζομαι να συνδεομαι ξανα και ξανα νομιζοντας οτι ειναι απο καποιο απο τα ατομα που γνωριζω και επικοινωνω.Κατα τα αλλα δεν επιθυμω την συμπαθεια κανενος και δεν μαζευω κουπονια καλης συμπεριφορας.


    Καλά, αφού σου στέλνει προσωπικά μηνύματα γιατί δεν λύνετε την όποια παρεξήγηση με ΠΜ; Είναι προς τιμήν της ότι προσπάθησε να λύσει το πρόβλημα με ΠΜ για να αποφορτίσει την κατάσταση στο τόπικ και εσύ το παρουσιάζεις λες και είναι ντροπή. Ειλικρινά ο κόσμος δεν έχει καμιά διάθεση να βλέπει μαλλιοτραβήγματα σε ένα τέτοιο τόπικ.
    Λοιπόν λύστε το μεταξύ σας ή μη το λύσετε καθόλου, αλλά το τελευταίο που θέλουμε είναι να βλέπουμε να χαλάει το τόπικ από σχόλια σχετικά με το πόσα ΠΜ σου έστειλε και άλλα τέτοια κουτσομπολίστικα σχόλια.

    Υ.Γ. Είναι προφανές ότι ο niceday1808 έκανε πλάκα ρε παιδιά χαλαρώστε...
    Tren
    10.10.2007, 15:00
    Παράθεση:

    Το μέλος Astron στις 10-10-2007 στις 14:26 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Tren στις 10-10-2007 στις 13:39 έγραψε...
    Εγω Κατερινα να σε παρακαλεσω ΠΑΛΙ να μην στειλεις και ΤΡΙΤΟ μετα το δευτερο ΠΜ γιατι ερχεται ενημερωτικο e-mail και αναγκαζομαι να συνδεομαι ξανα και ξανα νομιζοντας οτι ειναι απο καποιο απο τα ατομα που γνωριζω και επικοινωνω.Κατα τα αλλα δεν επιθυμω την συμπαθεια κανενος και δεν μαζευω κουπονια καλης συμπεριφορας.


    Καλά, αφού σου στέλνει προσωπικά μηνύματα γιατί δεν λύνετε την όποια παρεξήγηση με ΠΜ; Είναι προς τιμήν της ότι προσπάθησε να λύσει το πρόβλημα με ΠΜ για να αποφορτίσει την κατάσταση στο τόπικ και εσύ το παρουσιάζεις λες και είναι ντροπή. Ειλικρινά ο κόσμος δεν έχει καμιά διάθεση να βλέπει μαλλιοτραβήγματα σε ένα τέτοιο τόπικ.
    Λοιπόν λύστε το μεταξύ σας ή μη το λύσετε καθόλου, αλλά το τελευταίο που θέλουμε είναι να βλέπουμε να χαλάει το τόπικ από σχόλια σχετικά με το πόσα ΠΜ σου έστειλε και άλλα τέτοια κουτσομπολίστικα σχόλια.





    1)Γιατι ειναι δικαιωμα μου να απαντω οταν αναφερονται στα γραπτα μου.

    2)Εσυ Astron που επιθυμεις την ισοροπια του τοπικ γιατι παιρνεις θεση ΕΔΩ και δεν μου στελνεις ΠΜ?

    3)Κατω απο τα κουτσομπολιστικα σχολια που επελεξες αποσπασματικα να παραθεσεις αναφερομαι στο συγκεκριμενο θεμα του τοπικ.

    4)Γιατι ειναι δικαιωμα μου.
    Stroumfita456
    10.10.2007, 15:34
    Kοριτσια ας χαλαρωσουμε λιγακι και ας δωσουμε απαντησεις στα ερωτηματα μου!!!!!!!Σας ευχαριστω!
    bleedrose
    11.10.2007, 12:06
    Η πρώτη εντύπωση είναι συνήθως η σημαντικότερη, αλλά από εκεί και πέρα νομίζω πως είναι πολύ πιο σημαντική η συμπεροφορά και ο "αέρας" που έχει ο καθένας. Δεν έχω ιδιαίτερο πρόβλημα με το αν κάποιος που είναι κοντά μου δεν είναι τέλειος ή "εμφανίσιμος", γιατί με τον καιρό, είτε σε φιλικό είτε σε ερωτικό επίπεδο, περνάει η εμφάνιση και μένει το εσωτερικό....
    PashalinaMakia
    11.10.2007, 12:39
    Παιδιά εμένα πάντα μου αρέσαν οι άσχημοι εξωτερικά..Εγώ έβλεπα τον άλλον και έλιωνα και οι άλλοι με ρωτούσαν αν οι 4,5 βαθμοί μυωπίας και αστιγματισμού που έχω με τυφλώνουν.Όχι δεν κρίνω τον άλλον με βάση την εξωτερική εμφάνισή του γτ είναι πολύ σχετικά όλα.Κάποιος όμορφος μπορεί να φαίνεται σε κάποιον άλλο άσχημο επειδή έχει διαφορετικά στανταρ ομορφιάς.Επίσης με τρελλαίνει η προσωπικότητα του άλλου.
    Κάτι που έχω ακούσει και μου έκανε εντύπωση είναι πως ο λόγος του καθένα είναι η εικόνα της ψυχής του!Αυτή την εικόνα θέλω να βλέπω..είναι η καλύτερη.
    Βέβαια σε θέματα εργασίας και λοιπά ε σε μια κοινωνία με γνώμονα την επιφάνεια είναι λογικό να έχουν πέραση όλοι οι ωραίοι εξωτερικά...
    Αλλά ο καθένας κάνει τις επιλογές του ακόμα κι αν θέλει οι άλλοι να τον κρίνουν απο την εξωτερική του εμφάνιση ή όχι..Όλα μια ιδέα είναι..
    NIKOSPI
    11.10.2007, 14:26
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 10-10-2007 στις 09:38 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος NIKOSPI στις 09-10-2007 στις 20:55 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 09-10-2007 στις 20:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος niceday1808 στις 09-10-2007 στις 14:54 έγραψε...

    Σας παρακαλώ,λίγα λόγια για την εξωτερική εμφάνιση.Παίζει τον σημαντικότερο ρόλο απ όλα!Είναι το μόνο πράγμα που πρέπει να μας απασχολεί όλους!Πριν βγήτε στον δρόμο αλλά και μέσα στο σπίτι ακόμα πρέπει να είστε όλοι στην τρίχα!Ζήτω η εξωτερική εμφάνηση!

    Υ.Σ. Έχω ένα μαγαζί και πουλάω καθρέφτες...



    Συγνωμη αλλα μηπως μας κανεις πλακα???Αποκλειεται να το πιστευεις αυτο niceday1808.....



    Δεν πας καλά φίλε niceday .Αν σου αρέσει η εξωτερική ενφάνισει πήγαινε να κάνεις σχέση με μια κουκλάρα που δεν έχει τρόπους και αν δεν το μετανιώσεις θα σε παραδεχτώ. :)


    Νικο μ,η ομορφια δεν συνδεεται παντα με κακους τρόπους!!!!Τεσπα,πιστευω πως ο niceday1808 μας κανει πλακα!!!



    Ναι δεν συνδέετε η ομορφιά πάντα με κακούς τρόπους αλλά το το 95% των κούκλων έχουν έναν χαρακτήρα άστα να πάνε
    kinia
    11.10.2007, 14:30
    Δεν πιστέυω ότι κάποιος δεν θα επηρεαστεί αρχικά με την εξωτερική εμφάνιση, όταν βλέπει ή γνωρίζει τον άλλο για πρώτη φορά.
    Έχω τουλάχιστον κάτι καλό πάνω σε αυτό, πέρα απ την πρώτη εντύπωση (την εξωτερική)δεν μένω εκεί, δίνω ευκαιρίες...
    Πρέπει να πω ότι όλους τους φίλους μου τους θεωρώ ωραίους, εξωτερικά-εσωτερικά όχι γιατί είναι αντικειμενικά ωραίοι, μπορεί εξωτερικά να είναι άσχημοι, μα είναι τόσο ωραίοι εσωτερικά που αυτό βγαίνει προς τα έξω...
    Μακάρι όλα να ήταν διαφορετικά,αλλά έτσι μάθαμε και δεν μπορεί να αλλάξει μέσα σε μια μέρα...
    NIKOSPI
    11.10.2007, 14:55
    Παράθεση:

    Το μέλος kinia στις 11-10-2007 στις 14:30 έγραψε...

    Δεν πιστέυω ότι κάποιος δεν θα επηρεαστεί αρχικά με την εξωτερική εμφάνιση, όταν βλέπει ή γνωρίζει τον άλλο για πρώτη φορά.
    Έχω τουλάχιστον κάτι καλό πάνω σε αυτό, πέρα απ την πρώτη εντύπωση (την εξωτερική)δεν μένω εκεί, δίνω ευκαιρίες...
    Πρέπει να πω ότι όλους τους φίλους μου τους θεωρώ ωραίους, εξωτερικά-εσωτερικά όχι γιατί είναι αντικειμενικά ωραίοι, μπορεί εξωτερικά να είναι άσχημοι, μα είναι τόσο ωραίοι εσωτερικά που αυτό βγαίνει προς τα έξω...
    Μακάρι όλα να ήταν διαφορετικά,αλλά έτσι μάθαμε και δεν μπορεί να αλλάξει μέσα σε μια μέρα...



    Σοφία είσαι άψογη και ολόσωστη
    niceday1808
    11.10.2007, 20:56
    Παράθεση:
    Υ.Γ. Είναι προφανές ότι ο niceday1808 έκανε πλάκα ρε παιδιά χαλαρώστε...


    sea_like_eyes
    12.10.2007, 12:11
    ''...Ναι δεν συνδέετε η ομορφιά πάντα με κακούς τρόπους αλλά το το 95% των κούκλων έχουν έναν χαρακτήρα άστα να πάνε...''

    εεεεεεεεεεεε???? . . . σλοου νταουν . . .
    jacamar
    12.10.2007, 12:22
    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 12-10-2007 στις 12:11 έγραψε...

    ''...Ναι δεν συνδέετε η ομορφιά πάντα με κακούς τρόπους αλλά το το 95% των κούκλων έχουν έναν χαρακτήρα άστα να πάνε...''

    εεεεεεεεεεεε???? . . . σλοου νταουν . . .





    o να και ένα δέιγμα του υπολοιπόμενου 5 %...!
    ogyon21
    12.10.2007, 17:51
    Παράθεση:

    Το μέλος niceday1808 στις 11-10-2007 στις 20:56 έγραψε...

    Παράθεση:
    Υ.Γ. Είναι προφανές ότι ο niceday1808 έκανε πλάκα ρε παιδιά χαλαρώστε...





    προφανως το υστερογραφο δεν το διαβασε κανεις απο οσους διαμαρτυρηθηκαν για το ποστ σου, η (χειροτερα) δεν το καταλαβαν.. LoL!!
    Κανω απο χομπυ βιτρο εαν θες να επενδυσεις τους καθρεφτες σου.. .ψηνεσαι?

    Tren, σε βλεπω να μιλας για μυγες, και πραγματικα, νιωθω πως το λες γιατι απλα στις κλεψανε.. (τις ειχες σε ανοιχτο βαζω μαλλον) Δεν καταλαβα γιατι αρπαχτηκες, και μαλιστα ολο αυτο το σοου για τα ΠΜ, (που παρεπιπτωντως ειναι η ορθοτερη λυση σε τετοιες ομορφιες στα φορουμ) εαν οντως δεν αποσκοπουσε σε κατι του στυλ, να το παιξεις ανωτερη, να μειωσεις το συνομηλιτη σου κ.τ.λ. τοτε που αποσκοπουσε? Οντως ειναι δικαιωμα σου ολα αυτα που ανεφερες, απλα μας κανουν να βαριομαστε (η μαλλον επειδη σε ενοχλει ο πληθυντικος ) με κανουν να βαριεμαι αφανταστα τα δικαιωματα σου.. Μπορει και να εχω αδικο... παρολ'αυτα βαριεμαι.. Δεν καταλαβα στο "εμεις" γιατι κολλησες? Δεν εισαι γυναικα? Οταν η Yriazz αναφερεται στις γυναικες ,λανθασμενα η μη, γνωμη της ειναι , και "δικαιωμα της" αλλωστε, εσενα δεν σε πιανει?

    Γιατι να νιωθεις πως καποια που μιλαει εναντιον του παστωματος, κατι που "εμας" (και σορρυ οποιον δεν τον πιανει) μας εχει φρικαρει, εσυ γιατι ξαφνικα αρπαζεσαι και διαλυεις την κουβεντα μετατρεπωντας την σε μαχη?
    Περαν των παραπανω, διαφωνω με το θεμα της εξωτερικης εμφανισης, οτι ειναι τοσο σημαντικο,τουλαχιστον με τον τροπο που το θεσατε. Κοντεψατε ορισμενες να με πεισετε πως ολες οι γυναικες ειναι ομορφες, απλα θελει προσπαθεια.. Μαιστα.. Προσπαθεια μαλλον θελει απο τους αντρες να πιστουν τη μερα που θα σας δουν αβαφτες εσας που παστωνεστε, οτι δεν ειστε ο Pinhead που καπως τρυπωσε στο σπιτι τους, παρα οντως εκεινη η τυπισα που ειδε και λιγο πριν σβησει το φως χτες βραδι.. Η ομορφια ειναι κατι το φυσικο, που λιγες το εχουν , και τωρα πια ολες ,αρρωστημενα το επιδιωκουν.. Ειναι το γενικο trendy.. Το κακο ειναι πως οσο και να προσπαθησετε εαν δεν το εχετε μην το ψαχνευτε. Οσο λεπτη κι αν καταφερει να γινει μια κοπελα (γιατι τωρα αυτο επικρατει σαν κυριως ομορφια, η "απουσια γα**σολαβων" οπως λεγαμε τις 45 κιλα κοπελες στο στρατο) οση παστα και οσο κοντο και να φορεσει (καμια φορα και καθολου) καθως και οσο μανγκα κι αν κανει το μαλι της, πιστεψτε με, θα περασει απο διπλα της η κοπελα με το απλο το τζιν, θα φοραει παλτο, θα ειναι αβαφτη (μαξιμουν ενα μολυβι) αλλα θα ειναι ομορφη και γι'αυτο δεν θα εχει ασχοληθει παρα πανω, και η ξε**λη θα μεινει στη γωνια της με καποιον γιαπι στο πλαι της..

    Φυσικα μπορει να διαφωνειται... και δεν με καιει.. Ο καθενας την αποψη του οπως εχω δει να υποστηριζεται σαν κανονας σε αυτο το φορουμ.. Απλα μην το παρετε προσωπικα κι αρχισετε κι αλλη μαχη.. Θα βαρεθω κι αλλο το φορουμ αυτο και θα την κανω (στα φουφου σας βεβαια, απλα μιλαω δυνατα). Θα ειναι κριμα ομως να αρπαχτει καποια και αυτοματως να καρφωθει οτι ανοικει στην λιστα προς αποφυγην που παρεθεσα παραπανω.. Να το κρυβετε καλα, υπαρχουν και τυφλοι...

    Επισης tren, αυτο που σου εγραψα δεν παει για σενα προσωπικα.. Εσυ ετυχες σε αυτο το τοπικ, να οργιασεις, εσενα και κριτικαρα, αν ηταν αλλος , τον αλλο.. τσκ τσκ.. αν και ξερω οτι δεν κρατιεσαι και θες να μου τα χωσεις τωρα.. Απλα θα σου απανταω μαλλον με ΠΜ εαν το κανεις.. ΟΚ? (αν και ειδα πως σε τσαντιζει αυτο...) Να σαι καλα!!!

    innuendo
    12.10.2007, 18:45
    Η εξωτερική εμφάνιση αρχικά ασκεί επιρροή πάνω μας , μα μετά την πρώτη εντύπωση υπάρχουν πράγματα ουσίας που μας τραβάν σε έναν άνθρωπο και μας κάνουν να τον ξεχωρίσουμε.
    Μπορεί ένα αντικειμενικά όμορφο άτομο να είναι τελείως κενό και η έλλειψη εσωτερικής ομορφιάς να επισκιάσει τελείως το φαινομενικά ωραίο.
    Άλλωστε το φαίνεσθαι διαφέρει από το είναι..
    Αυτό που μετράει είναι ο χαρακτήρας , γιατί με τη συμπεριφορά του κάποιος θα καταφέρει να αγγίξει την ψυχή μας και όχι μόνο τα μάτια..
    Κι αν κάποιος καταφέρει να μας κινήσει το ενδιαφέρον με τον τρόπο που μιλάει, που φέρεται, που αντιλαμβάνεται τον κόσμο γύρω του , τότε θα είναι σίγουρα όμορφος στα μάτια μας.
    Η αντικειμενική και υποκειμενική όψη της ομορφιάς..
    Tren
    12.10.2007, 18:53
    Παράθεση:

    Το μέλος ogyon21 στις 12-10-2007 στις 17:51 έγραψε...


    Tren, σε βλεπω να μιλας για μυγες, και πραγματικα, νιωθω πως το λες γιατι απλα στις κλεψανε.. (τις ειχες σε ανοιχτο βαζω μαλλον) Δεν καταλαβα γιατι αρπαχτηκες, και μαλιστα ολο αυτο το σοου για τα ΠΜ, (που παρεπιπτωντως ειναι η ορθοτερη λυση σε τετοιες ομορφιες στα φορουμ) εαν οντως δεν αποσκοπουσε σε κατι του στυλ, να το παιξεις ανωτερη, να μειωσεις το συνομηλιτη σου κ.τ.λ. τοτε που αποσκοπουσε? Οντως ειναι δικαιωμα σου ολα αυτα που ανεφερες, απλα μας κανουν να βαριομαστε (η μαλλον επειδη σε ενοχλει ο πληθυντικος ) με κανουν να βαριεμαι αφανταστα τα δικαιωματα σου.. Μπορει και να εχω αδικο... παρολ'αυτα βαριεμαι.. Δεν καταλαβα στο "εμεις" γιατι κολλησες? Δεν εισαι γυναικα? Οταν η Yriazz αναφερεται στις γυναικες ,λανθασμενα η μη, γνωμη της ειναι , και "δικαιωμα της" αλλωστε, εσενα δεν σε πιανει?

    Γιατι να νιωθεις πως καποια που μιλαει εναντιον του παστωματος, κατι που "εμας" (και σορρυ οποιον δεν τον πιανει) μας εχει φρικαρει, εσυ γιατι ξαφνικα αρπαζεσαι και διαλυεις την κουβεντα μετατρεπωντας την σε μαχη?
    Περαν των παραπανω, διαφωνω με το θεμα της εξωτερικης εμφανισης, οτι ειναι τοσο σημαντικο,τουλαχιστον με τον τροπο που το θεσατε. Κοντεψατε ορισμενες να με πεισετε πως ολες οι γυναικες ειναι ομορφες, απλα θελει προσπαθεια.. Μαιστα.. Προσπαθεια μαλλον θελει απο τους αντρες να πιστουν τη μερα που θα σας δουν αβαφτες εσας που παστωνεστε, οτι δεν ειστε ο Pinhead που καπως τρυπωσε στο σπιτι τους, παρα οντως εκεινη η τυπισα που ειδε και λιγο πριν σβησει το φως χτες βραδι.. Η ομορφια ειναι κατι το φυσικο, που λιγες το εχουν , και τωρα πια ολες ,αρρωστημενα το επιδιωκουν.. Ειναι το γενικο trendy.. Το κακο ειναι πως οσο και να προσπαθησετε εαν δεν το εχετε μην το ψαχνευτε. Οσο λεπτη κι αν καταφερει να γινει μια κοπελα (γιατι τωρα αυτο επικρατει σαν κυριως ομορφια, η "απουσια γα**σολαβων" οπως λεγαμε τις 45 κιλα κοπελες στο στρατο) οση παστα και οσο κοντο και να φορεσει (καμια φορα και καθολου) καθως και οσο μανγκα κι αν κανει το μαλι της, πιστεψτε με, θα περασει απο διπλα της η κοπελα με το απλο το τζιν, θα φοραει παλτο, θα ειναι αβαφτη (μαξιμουν ενα μολυβι) αλλα θα ειναι ομορφη και γι'αυτο δεν θα εχει ασχοληθει παρα πανω, και η ξε**λη θα μεινει στη γωνια της με καποιον γιαπι στο πλαι της..

    Φυσικα μπορει να διαφωνειται... και δεν με καιει.. Ο καθενας την αποψη του οπως εχω δει να υποστηριζεται σαν κανονας σε αυτο το φορουμ.. Απλα μην το παρετε προσωπικα κι αρχισετε κι αλλη μαχη.. Θα βαρεθω κι αλλο το φορουμ αυτο και θα την κανω (στα φουφου σας βεβαια, απλα μιλαω δυνατα). Θα ειναι κριμα ομως να αρπαχτει καποια και αυτοματως να καρφωθει οτι ανοικει στην λιστα προς αποφυγην που παρεθεσα παραπανω.. Να το κρυβετε καλα, υπαρχουν και τυφλοι...

    Επισης tren, αυτο που σου εγραψα δεν παει για σενα προσωπικα.. Εσυ ετυχες σε αυτο το τοπικ, να οργιασεις, εσενα και κριτικαρα, αν ηταν αλλος , τον αλλο.. τσκ τσκ.. αν και ξερω οτι δεν κρατιεσαι και θες να μου τα χωσεις τωρα.. Απλα θα σου απανταω μαλλον με ΠΜ εαν το κανεις.. ΟΚ? (αν και ειδα πως σε τσαντιζει αυτο...) Να σαι καλα!!!




    Stroumfita456
    13.10.2007, 22:39
    Παράθεση:

    Το μέλος innuendo στις 12-10-2007 στις 18:45 έγραψε...


    Άλλωστε το φαίνεσθαι διαφέρει από το είναι..
    .



    Συμφωνω με αυτη την προταση....
    ydrargyros
    17.10.2007, 13:37
    Ο Έρωτας δεν κοιτάει εμφάνιση...μπορεί το ταίρι να είναι ένα κακό χάλι, όμως με τα μάτια της καρδιάς δύσκολα διακρίνεις τα ψεγάδια...αυτά που ξεχωρίζουν συνήθως με την πρώτη είναι τα ψεγάδια του χαρακτήρα!
    Αλλά και πάλι εκεί έρχεται ο Έρωτας και σε τυφλώνει πάλι, και υποκρίνεσαι πως δεν σε ενδιαφέρει ή ξεγελιέσαι πιστεύοντας πως ο άλλος θα αλλάξει.
    Η εξωτερική εμφάνιση εξάλλου, ενδιαφέρει τον κόσμο σε 2 μόνο σημεία...στο κρεβατικό,όπου το ’πρόγραμμα’ κάνει κοιλιά μετά από λίγο καιρό, και στο πούλ μούρ,τύπου να βγω με τη θεά να με δοξάσουν οι κοινοί θνητοί.
    Αν στο κρεβατικό μπορεί ο άνθρω΄πος,δεν βαριέσαι ποτέ,ούτε εσύ ούτε ο σύντροφος.
    Από την άλλη στο πουλ μουρ δίνεις βάση μόνο αν είσαι πολύ ποζέρι ή αυτάρεσκος.

    Όταν δεν συμβαίνει κάτι από αυτά,όλα πάνε καλά.