ελληνική μουσική
    654 online   ·  210.880 μέλη

    ΟΧΙ στην παιδική πορνογραφία

    lookylouk
    25.10.2007, 03:08

    ΟΧΙ στην παιδική πορνογραφία! Μη σπάσετε την αλυσίδα


    > μη ξεχάσετε το τελικό κλικ πάνω σε πράσινο φωτάκι για να ανάψει το κερί...
    >
    >
    > ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΟΛΟΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ, ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΕΙ ΜΟΝΟ 2 ΛΕΠΤΑ!!!
    > Mη σπάσετε την αλυσίδα...
    > μέχρι το τέλος του χρόνου πρέπει να ανάψουμε περισσότερα από 4,000,000
    > κεριά
    > στείλτε το e-mail σε όσους περισσότερους μπορείτε.
    > Ανοίξτε την παρακάτω διεύθυνση και ακολουθήστε τις οδηγίες μέχρι το τέλος.
    > Ανάψτε ένα κερί κατά της παιδικής πορνογραφίας .
    > Είναι σημαντικό.
    >
    > http://www.lightamillioncandles.com/


    marakiasteraki
    15.01.2009, 20:04

    Πολύ σημαντικό...Η πιο τρυφερή ηλικία είναι και είναι κρίμα να υπάρχει τέτοια αντιμετώπιση από κάποιους!


    fireroc
    15.01.2009, 21:49

    συμφωνω! η παιδοφυλια ειναι  μαζι με την νεκροφυυλια   το χειροτερο ειδος σεξουαλικης διαστροφης!


    -----------------
    Κρατάω το στόμα μου κλειστό τα χείλη μου ματώσανε κι αυτοί που μας προδώσανε ανέραστοι να μείνουν κουφάλες δεν ξοφλήσαμε αυτό έχω μόνο να τους πω τα όνειρα των εραστών δε σβήνουν

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : fireroc στις 15-01-2009 21:51 ]


    tsibitos
    15.01.2009, 23:24

    Παράθεση:

    Το μέλος fireroc στις 15-01-2009 στις 21:49 έγραψε...

    συμφωνω! η παιδοφυλια ειναι  μαζι με την νεκροφυυλια   το χειροτερο ειδος σεξουαλικης διαστροφης!



     

    Πολύ χειρότερο απο την νεκροφυλία! Γιατί εκεί είσαι μεν ανώμαλος αλλά δεν βιάζεις και μια παιδική ψυχή, δεν χαράζεις πράγματα που αποκλείεται να σβήσουν απο το παιδικό μυαλό, δεν καταστρέφεις μία ολόκληρη ζωή στα σεξουαλικές σου αρρωστημένες ορέξεις...

     

    όσο για τα κεράκια κλπ. μέσω ίντερνετ, μόνο για γέλια είναι. Λες και θα δουν οι ανώμαλοι τις υπόγραφες και θα σταματήσουν την παιδοφιλία. Άλλα μέτρα πρέπει να παρθούν από τν πολιτεία. (Π.χ Ισόβια στους συγκεκριμένους ανώμαλους, μη σου πω και θάνατος.)

     

    Υ.Γ ΦΩΤΙΑ ΚΑΙ ΣΤΑ PC ΟΣΟN ΣΤΕΛΝΟΥΝ CHAIN LETTERS .....