ελληνική μουσική
    582 online   ·  210.908 μέλη
    Stroumfita456
    26.02.2008, 18:16
    Παράθεση:

    Το μέλος PashalinaMakia στις 24-02-2008 στις 20:29 έγραψε...

    Μήτσι,άκου!
    Πιάσε το με το ένα σου χέρι τα δυό του μάγουλα και χώσε του ένα σβουριχτό φιλί.Κόψε αντιδράσεις.
    Υπάρχουν δυό περιπτώσεις:
    α)να σε βάλει κάτω και να σου αλλάξει μετά τα πέταλα και
    β)να μείνει ******* και να σου πει" τι έκανες?"
    Αλλά όσον αφορά και τη δεύτερη αντίδραση υπάρχουν δυό περιπτώσεις:
    1)να είναι ντροπαλός εκ φύσεως και ακόμα κι αν θέλει να κάνει την περίπτωση α) να μην έχει τα κότσια και
    2)να μην σε γουστάρει.
    Ωραία δεν τα είπα?


    χαχαχαχ,....καλόοοοο!!!!!
    wraios
    26.02.2008, 19:05
    Για σιγουρα αποτελεσματα μια εστι η λυσις..κανε τον να ζηλεψει..δειξε ενδιαφερον για καποιο αλλο αγορι..αν σε θελει και αυτος δεν υπαρχει περιπτωση να μην τσιμπησει και να φανερωθει...πιστεψε με θα πιασει..ασε που δεν εχεις και κατι να χασεςι..εκτος και αν σε ερωτευτει το αλλο παιδι και σε κυνηγαει
    Stroumfita456
    26.02.2008, 20:09
    Παράθεση:

    Το μέλος wraios στις 26-02-2008 στις 19:05 έγραψε...

    Για σιγουρα αποτελεσματα μια εστι η λυσις..κανε τον να ζηλεψει..δειξε ενδιαφερον για καποιο αλλο αγορι..αν σε θελει και αυτος δεν υπαρχει περιπτωση να μην τσιμπησει και να φανερωθει...πιστεψε με θα πιασει..ασε που δεν εχεις και κατι να χασεςι..εκτος και αν σε ερωτευτει το αλλο παιδι και σε κυνηγαει


    Καλή ιδέα...σιγουρα ωραίε θα έχουμε 100% επιτυχια/......
    {αλλα αναρωτιέμαι ποιος απο τους 2 θα φαει το "ξύλο" εσύ που εδωσες την ιδεα ή εγώ που την έκανα πράξη?}

    oulion
    26.02.2008, 22:22
    Νομιζω οτι το καλυτερο ειναι να του το δειξεις η μαλλον να του το πεις γιατι το ενδιαφερον που θα δειξεις μπορει να το θεωρησει αυτονοητο...
    Αν δε θελεις να του το πεις, τοτε να απομακρυνθεος γιατι αυτο θα σε τρωει για παντα.
    Πρ'ολ'αυτα νομιζω πως αν σ'αγαπαει ως ανθρωπο και σε θεωρει ωραια εξωτερικα τοτε κανει κατι ανετα μαζι σου...
    Ελπιζω να σε βοηθησα...
    wraios
    27.02.2008, 00:11
    Παράθεση:

    Το μέλος Stroumfita456 στις 26-02-2008 στις 20:09 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος wraios στις 26-02-2008 στις 19:05 έγραψε...

    Για σιγουρα αποτελεσματα μια εστι η λυσις..κανε τον να ζηλεψει..δειξε ενδιαφερον για καποιο αλλο αγορι..αν σε θελει και αυτος δεν υπαρχει περιπτωση να μην τσιμπησει και να φανερωθει...πιστεψε με θα πιασει..ασε που δεν εχεις και κατι να χασεςι..εκτος και αν σε ερωτευτει το αλλο παιδι και σε κυνηγαει


    Καλή ιδέα...σιγουρα ωραίε θα έχουμε 100% επιτυχια/......
    {αλλα αναρωτιέμαι ποιος απο τους 2 θα φαει το "ξύλο" εσύ που εδωσες την ιδεα ή εγώ που την έκανα πράξη?}



    ακου με..απο προσωπικη εμπιρεια ξερω οτι θα πιασει..και εξηγουμε ηταν μια κοπελια που της αρεσα και εγω εκανα πως δεν με ενοιαζε και καλα..μεχρι που αρχισε να κολλαει σε ενα αλλο παδι και το ποτε πηγα και της μιλησα ποτε εγινε οτι εγινε ουτε που το καταλαβα..με λιγα λογια οπως σου ειπα και πιο πριν αν σε βλεπει και αυτος ετσι θα τσιμπησει..δοκιμασε το και τις συνεπεις θα τις παρω εγω αν δεν πιασει..και οτι θες εδω ειμαι εγω παντως