ελληνική μουσική
    564 online   ·  210.870 μέλη

    Ποια συναυλία δε θα χάσετε με τίποτα φέτος??

    mariapeny
    26.06.2004, 18:53
    Όπως κάθε καλοκαίρ, έτσι και φέτος δεκάδες συναυλίες θα γίνουν σε όλη την Ελλάδα. Ποια όμως είναι η συναυλία που θα πάτε όπωσδήποτε?

    Προσωπικά, δε θα χάσω τη συναυλία της Χαρούλας Αλεξίου που μετά από δύο χρόνια επισκέφτεται ξανά το Ηράκλειο Κρήτης. Μεγαλη χαρά για τους θαυμαστές της.
    Kotsiraki
    26.06.2004, 18:59
    Δεν θέλω να χάσω με τίποτα συναυλία Αλκίνοου Ιωαννίδη. Ακόμη κ αν δεν έρθει στην πόλη μου αν είναι κάπου που μπορώ, θα πάω οπωσδήποτε!
    Melenia
    26.06.2004, 19:28
    Αλκινοο σιγουρα!!!!...Νομιζω θα ειναι στο θεατρο Δασους στις 14 Σεπτεμβρη...
    Αν κανω λαθος διορθωστε με!!!
    Και φυσικα Μαλαμα αυτη την παρασκευη 2 Ιουλιου στο θεατρο δασους!!!!

    Θα παει κανενας αλλος απο εδω?
    antigoni
    26.06.2004, 23:52
    Βασίλης Λέκκας.
    Σε όποιο μέρος της χώρας και να είναι, πάω ευχαρίστως!

    Αντιγόνη
    ViPeR
    27.06.2004, 11:56
    Tsakni , papakwnstantinou , maxairitsa , onar ..................
    Wraith
    27.06.2004, 15:55
    Τον μεγάλο Ian Anderson με συνοδεία ορχήστρας στο Θέατρο Λυκαβητού στις 10/9 και στο Θέατρο Γης στις 11/9.Είχα την τύχη να δω τους Jethro Tull πέρισυ και το θέαμα ήταν απερίγραπτο...Όσοι πιστοί προσέλθετε...

    ANNIO
    27.06.2004, 18:17
    Είναι γεγονός ότι το κάθε καλοκαίρι για την Ελλάδα είναι γιορτή. Κάθε περιοχή έχει τον χώρο της για συναυλίες, παραστάσεις, διάφορες εκδηλώσεις κι εμείς είμαστε εκεί κάθε χρόνο. Είναι όμως κρίμα να ενδιαφερόμαστε για τις συναυλίες και τις προσπάθειες μόνο των φτασμένων καλλίτεχνών.Κι εγώ δε θα χάσω με τίποτα συναυλία του Αλκίνοου και του Κότσιρα αλλά δε θα χάσω με τίποτα και συναυλίες παιδιών που προσπαθούν να κάνουν τα πρώτα τους βήματα στη μουσική και χρειάζονται την υποστήριξή μας.Την Παρασκεύη 2 Ιουλίου λοιπόν θα είμαι στο Θέατρο Πέτρας.Έχει συναυλία κλασικής Κιθάρας από ένα πολύ αξιόλογο μουσικό σχήμα με την ονομασία "Ίλιον". Τα παιδιά είναι φοβερά και πιστέψτε με δουλεύουν πάρα πολύ και κατέχουν πολύ κα΄λα το αντικείμενο.
    anzelina
    29.06.2004, 00:35
    Ποτέ δεν χάνω συναυλία του Νταλάρα, και με 40 πυρετό...που λέει ο λόγος,
    θα πάω!!! Είναι μοναδικός !!!!!!!!
    neo2000g
    29.06.2004, 20:16
    Φυσικά δεν θα χάσω το Φεστιβάλ του ΑΡΔΑ!!!! Χαβαλές, μεγάλοι τραγουδιστές, παιχνίδια, διασκέδαση και άφθονο αλκοόλ!Τι άλλο να ζητήσει κανείς αν έχει και μια όμορφη κοπελιά μαζί του;