ελληνική μουσική
    559 online   ·  210.872 μέλη

    Ποιά η γνώμη σας για το Muzart Festival

    JohnieAnto
    23.04.2008, 17:33

    Το προηγούμενο ΠΣΚ διοργανώσαμε μια μεγάλη παραωγή για τον χώρο της μουσικής σε συνεργασία με μεγάλα ονόματα του χώρου ( rockwave festival, alter, lyra κ.α.) το γεγονός αυτό διεξήχθη για δεύτερη συνεχή χρονιά και αφορούσε όλο τον χώρο των μουσικών οργάνων και τους μουσικούς.

    Έκθεση με αντιπροσώπους ( Στόλλας, Καγμάκης, drumstore, midi, Casio κ.α. ) λειτουργούσε παράλληλα με ένα μεγάλο μουσικό πρόγραμμα απο νέα συγκροτήματα και μουσικούς. Συνολικά οι επισκέπτες ήταν 6.000 και ήταν όλοι μουσικοί.

    Πραγματικά θέλουμε να ακούσουμε την γνώμη σας αν τυχαίνει και ήσασταν εκει.


    incomplete_angel
    24.04.2008, 00:58

    Παράθεση:

    Το μέλος JohnieAnto στις 23-04-2008 στις 17:33 έγραψε...

    Το προηγούμενο ΠΣΚ διοργανώσαμε μια μεγάλη παραωγή για τον χώρο της μουσικής σε συνεργασία με μεγάλα ονόματα του χώρου ( rockwave festival, alter, lyra κ.α.) το γεγονός αυτό διεξήχθη για δεύτερη συνεχή χρονιά και αφορούσε όλο τον χώρο των μουσικών οργάνων και τους μουσικούς.

    Έκθεση με αντιπροσώπους ( Στόλλας, Καγμάκης, drumstore, midi, Casio κ.α. ) λειτουργούσε παράλληλα με ένα μεγάλο μουσικό πρόγραμμα απο νέα συγκροτήματα και μουσικούς. Συνολικά οι επισκέπτες ήταν 6.000 και ήταν όλοι μουσικοί.

    Πραγματικά θέλουμε να ακούσουμε την γνώμη σας αν τυχαίνει και ήσασταν εκει.



     

    Ερώτηση..Είστε ένας εκ των διοργανωτών? {#emotions_dlg.confused1}


    JohnieAnto
    24.04.2008, 11:11

    τι σημασία έχει, η γνώμη σας είναι φανταζομαι η ίδια ανεξαρτήτως σε ποιον την λέτε !


    incomplete_angel
    24.04.2008, 15:22

    Παράθεση:

    Το μέλος JohnieAnto στις 24-04-2008 στις 11:11 έγραψε...

    τι σημασία έχει, η γνώμη σας είναι φανταζομαι η ίδια ανεξαρτήτως σε ποιον την λέτε !



     

    Γιατί δούλευα στο περίπτερο του Παναγιωτάκη. Αλλά τέλος πάντων δεν πειράζει. Από περιέργεια.


    JohnieAnto
    24.04.2008, 15:29

    είσαι η μαθήτρια του Νίκου? ναι εγώ είμαι ο οργανωτής με τα παιδια είχαμε μια αψογη συνεργασία ! πως σου φάνηκε?


    incomplete_angel
    24.04.2008, 15:48

     

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : incomplete_angel στις 24-04-2008 15:49 ]


    incomplete_angel
    24.04.2008, 15:49

    Παράθεση:

    Το μέλος JohnieAnto στις 24-04-2008 στις 15:29 έγραψε...

    είσαι η μαθήτρια του Νίκου? ναι εγώ είμαι ο οργανωτής με τα παιδια είχαμε μια αψογη συνεργασία ! πως σου φάνηκε?



     

    Ναι εγώ είμαι!!

    Πολύ καλή ήταν!!

    Μόνο λίγο η βαβούρα που κάθε περίπτερο έπαιζε τα δικά του στη διαπασών αλλά σε γενικές γραμμές ήταν ενδιαφέρον.


    JohnieAnto
    05.05.2008, 19:03

    Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που είχαμε συμμετέχοντες σαν εσένα στη διοργάνωσή μας !{#emotions_dlg.thumbup}

    Παράθεση:

    Το μέλος -Iliana- στις 24-04-2008 στις 23:36 έγραψε...

    Χμ, εγώ τραγούδησα εκεί την Παρασκευή! Smile Μ’άρεσε σαν ιδέα (κυρίως μ’άρεσε που τραγούδησα {#emotions_dlg.whistling}), αλλά νομίζω ο χώρος θα μπορούσε να είναι καλύτερος (κι ας με βόλεψε που για ΜΙΑ φορά έγινε κάτι και στα ΒΠ….). Και σαν να μην το πήρε χαμπάρι κανείς εκτός από τους συμμετέχοντες…. Αυτά για τη διοργάνωση, γιατί κατά τα άλλα, όπως είπα, πέρασα πολύ καλά!