ελληνική μουσική
    828 online   ·  210.851 μέλη

    4o Musicheaven Beach Party (12 Ιουλίου, Λούτσα)

    -Sadahzinia-
    30.05.2008, 22:05

    Μετά από επισήμανση του διαχειριστή είπα να ανοίξω ένα τόπικ επί του θέματος για να συνεχίσει η συζήτηση εδω...περιμένουμε προτάσεις...{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 08-06-2008 14:22 ]


    jacamar
    30.05.2008, 22:22

    ο λαός απαιτει 4ο Beach party....!

     

    αθηνα θα βολευε πολύ{#emotions_dlg.thumbup}!!!!


    marylin
    31.05.2008, 00:32

    Wink ΠΕΙΡΑΙΑΣ???????? Wink


    darbukaboy
    31.05.2008, 00:39

    Επιτελους συζηταμε για παραλιακο παρτυ!Παιδια παραλια να ειναι και οτι να'ναι!Απλα να υπαρχει ευκολη προσβαση...


    Crocodile
    31.05.2008, 00:50

    Δε θα γίνει φέτος στη Λούτσα;{#emotions_dlg.confused1}


    matthias16
    31.05.2008, 01:04

    Pro-τεινω Βολο για να ειναι στη μεση , αλλιως Χαλκιδικη ή ακομα καλυτερα Ρεθυμνο ή Θασο πουθενα.


    sea_like_eyes
    31.05.2008, 01:06

    καπου στην μεση...Χαλκιδικη ακομα ποιο...μαγικα...παντως Αθηνα λογικα οπως και περυσι παιζει να σκασουμε μυτη ! ! !{#emotions_dlg.happycrazy}


    heartbreak-kid
    31.05.2008, 01:40

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 31-05-2008 στις 01:06 έγραψε...

    καπου στην μεση...Χαλκιδικη ακομα ποιο...μαγικα...παντως Αθηνα λογικα οπως και περυσι παιζει να σκασουμε μυτη ! ! !{#emotions_dlg.happycrazy}



     

    για να με δης πάλι να κάνω τον νιντζα ε? Cool


    LathosPathos
    31.05.2008, 02:07

    Παράθεση:

    Το μέλος matthias16 στις 31-05-2008 στις 01:04 έγραψε...

    Pro-τεινω Βολο για να ειναι στη μεση , αλλιως Χαλκιδικη ή ακομα καλυτερα Ρεθυμνο ή Θασο πουθενα.



     

     

    Μ' αρέσει να ακούω τέτοιες προτάσεις!!!!

     

    Β ο λ ο ς.... Αμέ!!!!

    {#emotions_dlg.clap}


    PHILIPPOSSM
    31.05.2008, 02:11

    "Αλλου βαρουν τα οργανα κι'αλλου χορευη η νυφη"

    Ακουμε προτασεις....

    Αλλος......   {#emotions_dlg.blink}


    jorge
    31.05.2008, 02:21

    Το 4ο Beach Party θα πρέπει να γίνει κάπου στην Αθήνα. Δε μπορούμε να ταξιδέψουμε οι περισσότεροι 600 χιλιόμετρα. Επίσης, μπορεί και η Θεσσαλονίκη να κάνει ένα beach party, αλλά θα πρέπει να γίνει κάτι πετυχημένο, ώστε να θεωρηθεί ...επίσημο. Επειδή στην Αθήνα έχει γίνει τουλάχιστον ένα πετυχημένο, το official beach party θα γίνει και πάλι εδώ 

    Οπότε πάμε φουλ για Αθήνα. Πέρυσι είχε γίνει Λούτσα, πρόπερσι το ίδιο, ενώ πρόπερσι είχε γίνει στο Λαγονήσι.

    Φέτος, επειδή κατά πάσα πιθανότητα θα γίνει στην αμμουδιά ένα live με 1-2 γνωστούς καλλιτέχνες (και μετά βέβαια με μας), θα ήταν καλό να βρίσκαμε ΡΕΥΜΑ, από κάποιο διπλανό μαγαζί.

    Νομίζω πως και φέτος η Λούτσα έχει το προβάδισμα, επειδή είναι μακριά από σπίτια (οπότε δε θα μας στείλει κανείς την αστυνομία), ξέρουμε πως να πάμε, υπάρχουν οδηγίες λεπτομερέστατες (χάρτες, δρομολόγια λεωφορείων) για όσους έρθουν πρώτη φορά, υπάρχει πάρκινγκ ακριβώς δίπλα, η θάλασσα είναι καλή για μπάνιο κ.α.

    Το θέμα είναι βέβαια αν μπορούμε με κάποιο τρόπο να έχουμε ρεύμα... Manblaz, μια και μένεις δίπλα, μπορείς να το ψάξεις λίγο; :)


    kithara-woman
    31.05.2008, 02:39

    χαίρομαι,jorge,που συμφωνείς για το live.Οχι ότι είχα αμφιβολία.

    Θα είναι τέλεια!!!!

    Και όσοι έρθουν να παίξουν.Καλλιτέχνες.{#emotions_dlg.thumbup}

    Εγώ δεν ξέρω τίποτα!!  Wink    {#emotions_dlg.whistling} 

    Φαντάστηκα πως δεν θα ήταν και τόσο εύκολο να γίνει,ιδιαίτερα σε παραλία,ότι θα υπήρχαν πρακτικές δυσκολίες.Για να μπορέσουμε να έχουμε ρεύμα.

    Αξίζει όμως.


    -Sadahzinia-
    31.05.2008, 08:57

    Παράθεση:

    Το μέλος sea_like_eyes στις 31-05-2008 στις 01:06 έγραψε...

    καπου στην μεση...Χαλκιδικη ακομα ποιο...μαγικα...παντως Αθηνα λογικα οπως και περυσι παιζει να σκασουμε μυτη ! ! !{#emotions_dlg.happycrazy}



    Θα σκάσετε μύτη εννοείς...


    matthias16
    31.05.2008, 12:17

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 31-05-2008 στις 02:21 έγραψε...

    Το 4ο Beach Party θα πρέπει να γίνει κάπου στην Αθήνα. Δε μπορούμε να ταξιδέψουμε οι περισσότεροι 600 χιλιόμετρα. Επίσης, μπορεί και η Θεσσαλονίκη να κάνει ένα beach party, αλλά θα πρέπει να γίνει κάτι πετυχημένο, ώστε να θεωρηθεί ...επίσημο. Επειδή στην Αθήνα έχει γίνει τουλάχιστον ένα πετυχημένο, το official beach party θα γίνει και πάλι εδώ



    Γουσταρω{#emotions_dlg.beer}Συνοπτικα και δημοκρατικα{#emotions_dlg.thumbup}


    -----------------
    "The Best Illusion Is The Perfect Reality"




    (πλακιτσα)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : matthias16 στις 31-05-2008 12:18 ]

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : matthias16 στις 31-05-2008 12:38 ]


    PHILIPPOSSM
    31.05.2008, 12:33

    Παράθεση:

    Το μέλος matthias16 στις 31-05-2008 στις 12:17 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 31-05-2008 στις 02:21 έγραψε...

    Το 4ο Beach Party θα πρέπει να γίνει κάπου στην Αθήνα. Δε μπορούμε να ταξιδέψουμε οι περισσότεροι 600 χιλιόμετρα. Επίσης, μπορεί και η Θεσσαλονίκη να κάνει ένα beach party, αλλά θα πρέπει να γίνει κάτι πετυχημένο, ώστε να θεωρηθεί ...επίσημο. Επειδή στην Αθήνα έχει γίνει τουλάχιστον ένα πετυχημένο, το official beach party θα γίνει και πάλι εδώ



    Γουσταρω{#emotions_dlg.beer}Συνοπτικα και δημοκρατικα{#emotions_dlg.thumbup}


    -----------------
    "The Best Illusion Is The Perfect Reality"


     

    (πλακιτσα)

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : matthias16 στις 31-05-2008 12:18 ]



    Φιλε μου δεν κανουμε τετοιες πλακιτσες εδω!!!!!!!!!!   {#emotions_dlg.nono}{#emotions_dlg.nono}


    -----------------
    http://blogs.musicheaven.gr/philippossm

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 31-05-2008 13:22 ]


    matthias16
    31.05.2008, 12:37

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 31-05-2008 στις 02:11 έγραψε...

    "Αλλου βαρουν τα οργανα κι'αλλου χορευη η νυφη"

    Ακουμε προτασεις....

    Αλλος...... {#emotions_dlg.blink}



    Kανουμε τετοιες ομως?


    kifa
    31.05.2008, 12:55

    Λοιπον ...

    Έχω να προτείνω κάτι , αλλά βασική προυπόθεση ειναι η ύπαρξη μεταφορικού μέσου αφού είναι λιγο μακρυά...

    Υπάρχει μια πολυ ωραιά και μεγαλη παραλιά προς Κερατέα μεριά. Η Τοποθεσία ονομάζεται Δασκαλειό και εκτός του ότι έχω περασει τα τελευταία 23 καλοκαίρια μου εκει ( υπάρχει σπιτι ) , ειναι πολυ ομορφα και οι παραλίες μεγάλες και χωρις θορυβο.

    Θα μπορούσαμε παρ ολ αυτα να πηγαιναμε μια βόλτα προς τα εκει με κάποιον απο τους συντονιστές του πάρτυ ώστε να δει το μέρος :)

    Αλόχαααααααααααααααααααααααααααααα :) ;) :)

     

    {#emotions_dlg.beer}


    freddieKrueger
    31.05.2008, 13:23

    Ενδιαφερουσα ακουγεται σαν ιδεα...ακομη και για μας τα παλιοψαρα...θα ηταν μια ωραια ευκαιρια να γνωριστουμε απο κοντα παλια,νεα  μελη και...ψαρακες!{#emotions_dlg.biggrin} Για ποτε πανω κατω συζητιεται να γινει το event?


    PHILIPPOSSM
    31.05.2008, 13:25

    Παράθεση:

    Το μέλος matthias16 στις 31-05-2008 στις 12:37 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος PHILIPPOSSM στις 31-05-2008 στις 02:11 έγραψε...

    "Αλλου βαρουν τα οργανα κι'αλλου χορευη η νυφη"

    Ακουμε προτασεις....

    Αλλος...... {#emotions_dlg.blink}



    Kανουμε τετοιες ομως?



    Εγω δεν σε προσεβαλα με αυτο που εγραψα ...

    εσυ ομως το εκανες (οχι σε μενα )....

    και τελος εδω...(γιαυτο και εκανα την τροποποιηση)


    Termite
    31.05.2008, 13:56

    Παράθεση:

    Το μέλος kifa στις 31-05-2008 στις 12:55 έγραψε...

    Λοιπον ...

    Έχω να προτείνω κάτι , αλλά βασική προυπόθεση ειναι η ύπαρξη μεταφορικού μέσου αφού είναι λιγο μακρυά...

    Υπάρχει μια πολυ ωραιά και μεγαλη παραλιά προς Κερατέα μεριά. Η Τοποθεσία ονομάζεται Δασκαλειό και εκτός του ότι έχω περασει τα τελευταία 23 καλοκαίρια μου εκει ( υπάρχει σπιτι ) , ειναι πολυ ομορφα και οι παραλίες μεγάλες και χωρις θορυβο.

    Θα μπορούσαμε παρ ολ αυτα να πηγαιναμε μια βόλτα προς τα εκει με κάποιον απο τους συντονιστές του πάρτυ ώστε να δει το μέρος :)

    Αλόχαααααααααααααααααααααααααααααα :) ;) :)

     

    {#emotions_dlg.beer}



     

    Είναι εξαιρετική πρόταση!