ελληνική μουσική
    147 online   ·  210.891 μέλη

    4o Musicheaven Beach Party (12 Ιουλίου, Λούτσα)

    gialina_giannina
    10.07.2008, 12:09

    Παράθεση:

    Το μέλος jorge στις 09-07-2008 στις 23:27 έγραψε...

    1. Φωτιά: Την έχει αναλάβει ο crocodile; Σίγουρα να μην ασχοληθούμε κι άλλοι; Πόσα ξύλα θα φέρει;

    2. Έχει κανείς δάδες με αυτό το ...έλαιο (πως λέγεται, κόλλησα)!



    Άμα χρειάζεστε ξύλα, μπορώ να φέρω λίγα, μας έχουν ξεμείνει από το χειμώνα.


    alto
    10.07.2008, 15:48

    γιατι θα κανει κρυο καλοκαιριατικα στην λουτσα;

    τι φωτια με τετοιον καυσωνα ;

    πολυ ανωμαλια βλεπω στην υποθεση!!!


    Deos
    10.07.2008, 15:56
    alto μάλλον δεν έχεις ξαναπάει σε beach party..
    Astron
    10.07.2008, 16:25

    Ζντοινγκ! {#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.happycrazy}

    Πλάκα πλάκα, κατά τις 4-5 το πρωί βγάζει μια ψύχρα την ώρα που σβήνει η φωτιά..!


    marylin
    10.07.2008, 17:14

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 10-07-2008 στις 11:31 έγραψε...

    Μήπως τη φωτιά πρέπει να την ανάψει μια Ιέρεια όπως γίνεται στους Αγώνες?

    Δεν είναι μικρό πράγμα το Beach Party μας..{#emotions_dlg.eek}



     

    Να φέρω δάδα? {#emotions_dlg.rolleyes}


    kithara-woman
    10.07.2008, 19:53

    Μου θυμίζει Ολυμπιάδα το όλο σκηνικό,τελετή αφής της φλόγας και λαμπαδηδρομία!!{#emotions_dlg.biggrin}

    Να ρωτήσω κάτι;Αλλά μην γελάσετε!Λογική απορία είναι.

    Αν κάποιος χρειάζεται τουαλέτα,που θα πάει τόσες ώρες που θα είμαστε εκεί;Υπάρχουν στην παραλία;Δεν έχω ξαναπάει εκεί.

    Ειδικά για μας τα κοριτσάκια είναι δύσκολη κατάσταση...

    Πέρα από αυτό,να σας πληροφορήσω ότι θα δοκιμάσετε τις νοστιμιές μου,θα φέρω 2 πίτες από τα χεράκια μου!Ελπίζω να πετύχουν,πρώτη φορά θα τις φτιάξω.{#emotions_dlg.beer} 


    Astron
    10.07.2008, 20:05

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 10-07-2008 στις 19:53 έγραψε...
    Αν κάποιος χρειάζεται τουαλέτα,που θα πάει τόσες ώρες που θα είμαστε εκεί;Υπάρχουν στην παραλία;Δεν έχω ξαναπάει εκεί.


    Ή βρίσκεις κάποια ερημιά εκεί κοντά, ή πηγαίνεις στο κοντινότερο σουβλατζίδικο Smile


    kithara-woman
    10.07.2008, 20:13

    Ωχ,δύσκολα πράγματα...{#emotions_dlg.blink}{#emotions_dlg.helpsmilie}


    margo
    10.07.2008, 23:20

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 10-07-2008 στις 20:13 έγραψε...

    Ωχ,δύσκολα πράγματα...{#emotions_dlg.blink}{#emotions_dlg.helpsmilie}



     

    Ρώτα και εμάς τι περάσαμε πέρσι με την desmar{#emotions_dlg.laugh}..τρέχαμε στα βουνα και στα λαγκάδια{#emotions_dlg.biggrin}

    Απίστευτο γέλιο...

    Λοιπόν,kithara-woman μην ανησυχείς,έχουμε σκεφτεί επαναστατικές λύσεις για φέτος!

    Από γιογιό μέχρι.. καθετήρα{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol}


    heartbreak-kid
    10.07.2008, 23:47

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 10-07-2008 στις 19:53 έγραψε...

    Να ρωτήσω κάτι;Αλλά μην γελάσετε!Λογική απορία είναι.

    Αν κάποιος χρειάζεται τουαλέτα,που θα πάει τόσες ώρες που θα είμαστε εκεί;Υπάρχουν στην παραλία;Δεν έχω ξαναπάει εκεί.

     


    ποτέ δεν είχα τέτοιες απορίες δίπλα στην θάλασσα{#emotions_dlg.rolleyes}


    Peace18
    11.07.2008, 00:24

    Παράθεση:

    Το μέλος Deos στις 10-07-2008 στις 11:31 έγραψε...

    Μήπως τη φωτιά πρέπει να την ανάψει μια Ιέρεια όπως γίνεται στους Αγώνες?

    Δεν είναι μικρό πράγμα το Beach Party μας..{#emotions_dlg.eek}



     

    Αχ πουλάκι μου δεν θα έρθω! Το είπαμε αυτό!!!! Βολευτήτε με ότι υπάρχει...Innocent


    movflower
    11.07.2008, 01:09

    είμαι στη λίστα αναμονής για Αθήνα. Αν μου απαντήσουν θετικά αύριο το μεσημέρι, προλαμβαίνω να έρθω;Cool


    melkat06
    11.07.2008, 01:31

    Εννοείται.....................................!

    {#emotions_dlg.thumbup} {#emotions_dlg.thumbup} {#emotions_dlg.thumbup} {#emotions_dlg.thumbup} {#emotions_dlg.thumbup}

     

    Υγ. Αυτό κι αν είναι συλλεκτικό!!!!!!!!!!!! Δέοντα σε έφαγε το μωβ λουλουδάκι...

     


    margo
    11.07.2008, 01:32

    ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!{#emotions_dlg.clap}{#emotions_dlg.clap}επιτέλους!


    loiless
    11.07.2008, 01:37

    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.tt2}

    Παράθεση:

    Το μέλος margo στις 10-07-2008 στις 23:20 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 10-07-2008 στις 20:13 έγραψε...

    Ωχ,δύσκολα πράγματα...{#emotions_dlg.blink}{#emotions_dlg.helpsmilie}



    Ρώτα και εμάς τι περάσαμε πέρσι με την desmar{#emotions_dlg.laugh}..τρέχαμε στα βουνα και στα λαγκάδια{#emotions_dlg.biggrin}

    Απίστευτο γέλιο...

    Λοιπόν,kithara-woman μην ανησυχείς,έχουμε σκεφτεί επαναστατικές λύσεις για φέτος!

    Από γιογιό μέχρι.. καθετήρα{#emotions_dlg.happycrazy}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol}



    ε Μαργκο μου θα γυρίσουμε μερικά χρόνια πίσω με τα γιογιό αλλά τι  να κάνουμε ..στην ανάγκη είναι κ αυτά μια λύση...όσο για καθετήρα χαχαχαχαχαχχα{#emotions_dlg.lol} φαντάζεστε σκηνικό και γέλιο λοοοοοολ!!!
    Βρε στο αμαν teleshopping θυμάστε την φορυτή τουαλέτα τους?????{#emotions_dlg.thumbup} με κουρτινάκι κιόλας ...που θα το βρούμε αυτο χαχαχα!!!


    -----------------
    όλα είναι μια ιδέα

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : loiless στις 11-07-2008 01:39 ]


    Crocodile
    11.07.2008, 01:51

    Παράθεση:

    Το μέλος kithara-woman στις 10-07-2008 στις 19:53 έγραψε...

     

    Αν κάποιος χρειάζεται τουαλέτα,που θα πάει τόσες ώρες που θα είμαστε εκεί;Υπάρχουν στην παραλία;Δεν έχω ξαναπάει εκεί.

     



    Αν επείγεται κανείς και είναι δύσκολη εκείνη τη στιγμή η αναζήτηση απόμερου σημείου, υπάρχει λύση. Μια σύντομη βουτιά στη θάλασσαWink, έτσι για να δροσιστεί βρε παιδί μου{#emotions_dlg.whistling}.


    Deos
    11.07.2008, 02:07

    Παράθεση:

    Το μέλος movflower στις 11-07-2008 στις 01:09 έγραψε...

    είμαι στη λίστα αναμονής για Αθήνα. Αν μου απαντήσουν θετικά αύριο το μεσημέρι, προλαμβαίνω να έρθω;Cool



     

    Αν δε σου απαντήσουν έρχομαι και σε παίρνω οδικώς, μη χολοσκάς..{#emotions_dlg.clap}


    kithara-woman
    11.07.2008, 02:09

    Μας βλέπω με pampers!{#emotions_dlg.biggrin}

    Το βλέπω να φάω βρίσιμο από τα γειτονικά μαγαζιά,αν πάω 2-3 φορές στο καθένα.Είναι τουλάχιστον αρκετά;Να πηγαίνω σε διαφορετικό κάθε φορά,όχι όλο στο ίδιο.

    Αλλιώς φοράμε μακριά φούστα τα κοριτσάκια, για κάλυψη και σκάβουμε λακούβες στην άμμο.{#emotions_dlg.laugh}Μόνο μην πατήσει μέσα κανένας!{#emotions_dlg.lol}

    ΜΩΒΛΟΥΛΟΥΔΆΚΙ!!!!Έλα!!Μακάρι να είναι θετική η απάντηση!Άνετα προλαβαίνεις!{#emotions_dlg.clap}


    Shakti_
    11.07.2008, 04:49

    Τα ξύλα για την φωτιά είναι ευγενική χορηγεία του unick όπως και πέρισυ, ας είναι καλά! (βλέπε σελίδα 5)

    Όσο για τουαλέτα, Αυγή, έχουμε βρεί μια  καταπληκτική καβάντζα για... "ΓΥΝΑΙΚΩΝ" μόνο!

    Τώρα, γιατί οι τρελές γειτόνισες margo και desmar ανέβαιναν σαν κατσίκια μια απότομη κάθετη και επικίνδυνη πλαγιά ενώ τους φώναζα πού είναι η καβάντζα, δεν το κατάλαβα ποτέ. Είδικά με την desmar είχα χάσει το χρώμα μου μη σαβουρδιαστεί, αλλά η Δεσποινούλα ήταν το κάτι άλλο

    Οπότε το λύσαμε κι αυτό το πρόβλημα. Όλα θα είναι τέλεια μην ανησυχείτε για τίποτα! :) Πάρτε μαζί σας ο καθένας ότι θα του χρειαστεί και εντάξει. Και κάτι να ξεχάσετε, θα το έχει ο άλλος για σας. Εκτός απ' το μαγιώ σας βέβαια. Αλλά κι' αυτό παίζει!...

     


    Kinezes_trexoun_gimnes
    11.07.2008, 09:11

    Μπαίνω στο topic και βλέπω μια τεράάάάάάστια κουβέντα σχετικά με το που θα κατουρησει η kithara-woman ....{#emotions_dlg.helpsmilie}

    δεν την ξέρω την κοπέλα και μακάρι να ξαλαφρώνει άνετα όπου γουστάρει...

    αλλά κάποτε γράφαμε καμιά μαλακία να γελάσουμε και μάλωναν οι mods ποιός θα την πρωτοσβήσει...

    λέω τώρα εγώ....