ελληνική μουσική
    348 online   ·  210.876 μέλη

    30 χρόνια River Party (Νεστόριο Καστοριάς)!!!

    Peace18
    12.06.2008, 01:29

    30 Ιουλίου-3 Αυγούστου 2008 δίπλα στον ποταμό Αλιάκμονα ,σε ένα καταπράσινο φυσικό περιβάλλον με πυκνώδη βλάστηση ειδικά διαμορφωμένο για κατασκήνωση, αθλητικές δραστηριότητες, παιχνίδια, περιπάτους και άλλα. Φέτος το River Party για την επέτειο 30 χρόνων από την ίδρυσή του ο Δήμος Νεστορίου θα γιορτάσει επίσημα τα γεννέθλια του θεσμού με καλλιτεχνικές εκδηλώσεις στο χώρο του River Party με συναυλίες και όχι μόνο!!!

    Πρόγραμμα:

    • 30.7 Τετάρτη Boban Markovic Orkestar, Karandila Gypsy Brass Orchestra, Γραικοί
    • 31.7 Πέμπτη Κώστας Τουρνάς, Onirama
    • 1.8 Παρασκευή Χάρις Αλεξίου, Μπάμπης Στόκας, Αντριάνα Μπάμπαλη, Stavento
    • 2.8 Σάββατο Βασίλης Παπακωνσταντίνου, Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, Σάκης Μπουλάς, Γιάννης Ζουγανέλης, Δημήτρης Σταρόβας, Χρήστος Θηβαίος, Βασίλης Καζούλης
    • 3.8 Κυριακή Γιάννης Πάριος, Χάρης Βαρθακούρης

     

     

    Επίσης θα υπάρξουν "παράλληλες" συναυλίες σε πιο μικρό stage των: Ζακ Στεφάνου, Ρόδες και άλλων νεανικών συγκροτημάτων!!!

    {#emotions_dlg.beer}


    tzouv
    12.06.2008, 02:04

    Ωραια ωραια 2.8 θα ειμαι εκει....Ευχομαι να εχω παρει καινουργια μηχανη και να παω εκει σαν ''κουρσαρος''.

     


    Peace18
    12.06.2008, 07:58

    Παράθεση:

    Το μέλος tzouv στις 12-06-2008 στις 02:04 έγραψε...

    Ωραια ωραια 2.8 θα ειμαι εκει....Ευχομαι να εχω παρει καινουργια μηχανη και να παω εκει σαν ''κουρσαρος''.

     



     

    Εγώ πάλι εύχομαι να μην πας καθόλου σαν κουρσάρος! Γιατί θέλουμε να πας... Και όχι κάτι άλλο! Κανόνισε!


    fantasma
    12.06.2008, 09:20

     





    επισυναπτόμενα: river.jpg 
    Peace18
    17.07.2008, 21:57

    Λοιπόν.... Οι μέρες πλησιάζουν! Ο κόσμος ετοιμάζεται....

    Για όσους έχουν απορείες...

     

    http://www.riverparty.gr/