ελληνική μουσική
    494 online   ·  210.908 μέλη

    Εκλαπη κιθαρα των Iron Maiden

    Nickf
    05.08.2008, 16:34

    Α ωστε εσυ ησουν εκεινος που ετρεχε με 200 στην εθνικη για να ξεφυγεις  σερνωντας απο το κοτσαδορο τον τεραστιο eddie μουμια!{#emotions_dlg.biggrin}


    sitzoune81
    05.08.2008, 17:06

    Παράθεση:

    Το μέλος DaveMustaine στις 05-08-2008 στις 15:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος deathnick στις 05-08-2008 στις 10:34 έγραψε...

    mallon 8a htan ekdikish epidh den paiksane to alexander the great.....



    έτσι Νίκο....άκους εκεί να έρθουν και να μην παίξουν Alexander The Great.......Πάντως η μα***α είναι ότι λόγο αυτού το γεγονότος παίζει και να μην μας ξαναεπισκεφτούνε.....



     

    Σκατά να φάνε κι αυτοί και το κωλοτράγουδό τους για τον κυρ-Αλέκο......

    Μακεδόνες είστε και φαίνεστε !


    Nickf
    05.08.2008, 17:59

    {#emotions_dlg.confused1} οτι να'ναι?


    DaveMustaine
    05.08.2008, 18:36

    Εντελώς όμως.....και οχι Nick δεν ήμουν εγω που έσερνα την μούμια άλλος....εγώ πήρα τον future Eddie.....


    Nickf
    05.08.2008, 19:01

    Ενταξει ηρθε η ωρα να πω πως εγω εκλεψα τον Steve Harris τον βαλσαμωσα κ τον εχω βαλει στο τοιχο του σαλονιου μου!{#emotions_dlg.eek}


    nowaveband
    05.08.2008, 19:54

    paidia min koitate emena....egw den ekana tpt........


    BAGRATION
    05.08.2008, 20:08

    Ολοι έχουμε καταλάβει Nickf ότι εσύ είσαι ο εγκέφαλος πίσω από την κλοπή και απλά άνοιξες  το τόπικ για ξεκάρφωμα.......όσο απαντάς καρφώνεσαι περισσότερο.......



    Nickf
    05.08.2008, 21:33

    {#emotions_dlg.oops}


    PashalinaMakia
    05.08.2008, 22:49

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 05-08-2008 στις 19:54 έγραψε...

    paidia min koitate emena....egw den ekana tpt........



    με έλιωσεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςς.............χαχαχα


    thaliey
    06.08.2008, 08:14

    Παράθεση:

    Το μέλος Nickf στις 05-08-2008 στις 16:34 έγραψε...

    Α ωστε εσυ ησουν εκεινος που ετρεχε με 200 στην εθνικη για να ξεφυγεις  σερνωντας απο το κοτσαδορο τον τεραστιο eddie μουμια!{#emotions_dlg.biggrin}



    {#emotions_dlg.lol}{#emotions_dlg.lol}καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!χιχιχι


    nowaveband
    07.08.2008, 19:13

    loipon.......ksekinw dimpoprasia.tin vgazw sto sfiri.ksekiname apo 1555 eyrw.akouw prosfores!o kirios me to gkri poukamiso....parakalw!poso eipate?1777 eyrw????parakalw akouw protaseis...


    Briton
    07.08.2008, 22:34

    Παράθεση:

    Το μέλος nowaveband στις 07-08-2008 στις 19:13 έγραψε...

    loipon.......ksekinw dimpoprasia.tin vgazw sto sfiri.ksekiname apo 1555 eyrw.akouw prosfores!o kirios me to gkri poukamiso....parakalw!poso eipate?1777 eyrw????parakalw akouw protaseis...



    Έχω ένα βιολί που κάποτε ανήκε στον Sergei Rachmaninoff!!! Θέλεις να κάνουμε μια ανταλλαγή? (απλά έχει σκεβρώσει λιγάκι και πλέον είναι άχρηστο, ακόμα και σαν μουσειακό έκθεμα....)


    JaNick
    08.08.2008, 10:11

    Χμμμ... Ως γνωστός κλεπταποδόχος έχω κοινό απο κάθε χώρο... Και οι κλασσικοί και τα μέταλα θα πλήρωναν αδρά για αυτα τα όργανα... Δίνω 20.000 € για το βιολί (που είναι σκευρωμένο και πολλά του είναι) και 86.000€ για την κιθάρα... Έχω βρεί ήδη τους αγοραστές μου, αλλα και τους μπράβους που θα σας δείρουν αν τα πουλήσετε αλλού....

    Τι λέτε??


    sitzoune81
    08.08.2008, 13:07

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 08-08-2008 στις 10:11 έγραψε...

    Χμμμ... Ως γνωστός κλεπταποδόχος έχω κοινό απο κάθε χώρο... Και οι κλασσικοί και τα μέταλα θα πλήρωναν αδρά για αυτα τα όργανα... Δίνω 20.000 € για το βιολί (που είναι σκευρωμένο και πολλά του είναι) και 86.000€ για την κιθάρα... Έχω βρεί ήδη τους αγοραστές μου, αλλα και τους μπράβους που θα σας δείρουν αν τα πουλήσετε αλλού....

    Τι λέτε??



    ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ !!! {#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol}


    nowaveband
    08.08.2008, 14:04

    Παράθεση:

    Το μέλος JaNick στις 08-08-2008 στις 10:11 έγραψε...

    Χμμμ... Ως γνωστός κλεπταποδόχος έχω κοινό απο κάθε χώρο... Και οι κλασσικοί και τα μέταλα θα πλήρωναν αδρά για αυτα τα όργανα... Δίνω 20.000 € για το βιολί (που είναι σκευρωμένο και πολλά του είναι) και 86.000€ για την κιθάρα... Έχω βρεί ήδη τους αγοραστές μου, αλλα και τους μπράβους που θα σας δείρουν αν τα πουλήσετε αλλού....

    Τι λέτε??



     

    me tosa pou dineis an ta poulousa allou tha plakwna o idios ton eauto mou den tha xreiazontan mpravoi:-p


    Blackrosez
    08.08.2008, 19:45

    και εμας τι μας νοιαζει ? λευτά εχουν δόξα το θεό καινούρια κιθάρα και καλυτερη θα πάρουν με αποζημιώσεις και τετοια.. τυχερος οποιος και αν την πηρε.. οσο για το ονομα της ελλάδας αμφιβαλλω αν θα εχει κακες φημες υπαρχουν παντα αυτοι που θα καθαρισουν για αυτα .. και το συγκροτημα ας μην αφηνε εκτεθειμενα τα οργανα του..!


    JaNick
    08.08.2008, 21:59

    Παράθεση:

    Το μέλος sitzoune81 στις 08-08-2008 στις 13:07 έγραψε...
    ΔΕΝ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΦΑΣΙΣΜΟΣ !!! {#emotions_dlg.laugh}{#emotions_dlg.tt2}{#emotions_dlg.lol}


    Κρίμα και σε είχα υπ όψιν μου για πληρωμένο δολοφώνο... Αλλα αφού δεν θέλεις... {#emotions_dlg.tt2}


    freakhood
    18.08.2008, 13:02

    Μπράβο στο παληκάρι που έκανε κάτι τέτοιο. Ευτυχώς που γίνονται που και που τέτοιες πράξεις γιατί έχουμε πέσει σε μαύρο τέλμα...

    Όσο για τους ξεφτιλισμενους (πλεον)  maiden  έχω πει την γνώμη μου. Η συνέντευξη με τον Harris ήταν από τις χειρότερες της ζωης μου. Κατά τα άλλα μια ώρα αφιέρωμα στο CNN και μάλιστα σε επανάληψη! Να σας χαίρεστε.

    υγ: "Έλληνες είστε και φαίνεστε" όπως πολύ σωστά είδα γραμμένο σε έναν τοίχο. Ευτυχως υπάρχουν ακόμα σκεπτώμενοι άνθρωποι.


    Nickf
    18.08.2008, 14:48

    Ναι κ επειδη καποιος εκλεψε μια κιθαρα των Maiden θα βγουμε απο το μαυρο τελμα κ πρεπει να του πουμε και μπραβο του τυπα που το εκανε που επιτελους θα μας βγαλει απο το μαυρο τελμα...Οτι να ναι...Κ αφου δεν νιωθεις Ελληνας(ασχετως με την καταντια της Ελλαδας)γιατι ζεις ακομα εδω?


    lady-in-black
    20.08.2008, 12:37

    Παράθεση:

    Το μέλος freakhood στις 18-08-2008 στις 13:02 έγραψε...

    Μπράβο στο παληκάρι που έκανε κάτι τέτοιο. Ευτυχώς που γίνονται που και που τέτοιες πράξεις γιατί έχουμε πέσει σε μαύρο τέλμα...

    Όσο για τους ξεφτιλισμενους (πλεον)  maiden  έχω πει την γνώμη μου. Η συνέντευξη με τον Harris ήταν από τις χειρότερες της ζωης μου. Κατά τα άλλα μια ώρα αφιέρωμα στο CNN και μάλιστα σε επανάληψη! Να σας χαίρεστε.

    υγ: "Έλληνες είστε και φαίνεστε" όπως πολύ σωστά είδα γραμμένο σε έναν τοίχο. Ευτυχως υπάρχουν ακόμα σκεπτώμενοι άνθρωποι.



     

    ΜΠΡΑΒΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΠΟΥ ΕΚΛΕΨΕ ΜΙΑ ΚΙΘΑΡΑ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΜΑΣ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΥΡΟ ΤΕΛΜΑ.....ΤΙ ΛΕΣ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ....ΚΑΙ ΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΑΥΤΟ;;;;;;;; ΚΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΚΑΡΑΜΕΛΑ ΤΗΝ ΒΑΡΕΘΗΚΑΜΕ ΜΕ ΤΟ CNN.ΤΟ ΘΕΩΡΩ ΛΟΓΙΚΟ ΜΙΑ ΜΠΑΝΤΑ ΜΕ 20ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΡΕΙΑΣ ΚΑΙ ΜΑΛΙΣΤΑ ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΗΣ ΣΤΟ ΧΩΡΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΕΙ ΕΝΑ ΚΑΝΑΛΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΟ Η ΜΙΚΡΟ ΚΑΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ...ΚΑΙ ΤΕΛΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΗ ΤΟΥ HARRIS ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΘΕΩΡΕΙΣ ΞΕΦΤΙΛΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΑΥΤΟΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΠΑΝΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕΣ;;;ΠΩΣ ΚΑΝΕΙ Η ΚΛΟΠΗ ΜΙΑΣ ΚΙΘΑΡΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΑΝΩ.