ελληνική μουσική
    656 online   ·  210.874 μέλη

    Το αγαπημενο σας τραγουδι

    evanescensemusic
    03.09.2008, 14:33

    ποιο ειναι το αγαπημενο σας τργουδι......."sweet dreams"{#emotions_dlg.walkman}


    MissRoro
    03.09.2008, 16:10

    Πολύ δύσκολη ερώτηση!!! Δεν νομίζω πως κάποιος θα έχει ένα αγαπημένο... Ούτε εγώ!;)


    evanescensemusic
    03.09.2008, 16:13

    οκ τοτε πες καποια απο τα αγαπημενα σου.......{#emotions_dlg.yes}


    emmanuella
    03.09.2008, 22:16

    Το αγαπημένο μου τραγούδι ????

    Πώς γίνεται να υπάρχει ένα (1) αγαπημένο τραγούδι !! Εκτός φυσικά και αν εννοείς αυτήν την περίοδο !!!

    Αυτήν την χορνική περίοδο λοιπόν, για μένα τα αγαπημένα μου τραγούδια είναι το

     Instabile - Nek και

    Κάτι να γυαλίζει - Καζούλλης

    Αλλά γενικά ... δεν και τα αγαπημένα μου τραγούδια ! Δεν γίνεται ! Είναι απλά στα αγαπημένα μου !


    MissRoro
    04.09.2008, 01:06

    Μερικά αγαπημένα κομμάτια είναι: Κρυφό φιλί - Μιχάλης Χατζηγιάννης, Ένας Τούρκος στο Παρίσι - Λαυρέντης Μαχαιρίτσας, The wind of change - Scorpions, Frozen - Madonna και πολλά πολλά άλλα!


    -Kathi-
    07.09.2008, 17:36

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 03-09-2008 στις 22:16 έγραψε...

    Το αγαπημένο μου τραγούδι ????

    Πώς γίνεται να υπάρχει ένα (1) αγαπημένο τραγούδι !! Εκτός φυσικά και αν εννοείς αυτήν την περίοδο !!!

    Αυτήν την χορνική περίοδο λοιπόν, για μένα τα αγαπημένα μου τραγούδια είναι το

     Instabile - Nek και

    Κάτι να γυαλίζει - Καζούλλης

    Αλλά γενικά ... δεν και τα αγαπημένα μου τραγούδια ! Δεν γίνεται ! Είναι απλά στα αγαπημένα μου !



    Θα συμφωνήσω με το (ένα)1 αγαπημένο τραγούδι?

    Έχω να σου πω 2-3 των Εvanescence

     

    Lithium

    Good enough

    October

    You

    Missing

    Hello

     

    Τα δικά σου αγαπημένα τραγούδια πια είναι?{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.rockon}

     


    -Kathi-
    07.09.2008, 17:41

    Παράθεση:

    Το μέλος -Kathi- στις 07-09-2008 στις 17:36 έγραψε...

    Παράθεση:

    Το μέλος emmanuella στις 03-09-2008 στις 22:16 έγραψε...

    Το αγαπημένο μου τραγούδι ????

    Πώς γίνεται να υπάρχει ένα (1) αγαπημένο τραγούδι !! Εκτός φυσικά και αν εννοείς αυτήν την περίοδο !!!

    Αυτήν την χορνική περίοδο λοιπόν, για μένα τα αγαπημένα μου τραγούδια είναι το

     Instabile - Nek και

    Κάτι να γυαλίζει - Καζούλλης

    Αλλά γενικά ... δεν και τα αγαπημένα μου τραγούδια ! Δεν γίνεται ! Είναι απλά στα αγαπημένα μου !



    Θα συμφωνήσω με το (ένα)1 αγαπημένο τραγούδι?

    Έχω να σου πω 2-3 των Εvanescence

     

    Lithium

    Good enough

    October

    You

    Missing

    Hello

     

    Τα δικά σου αγαπημένα τραγούδια πια είναι?{#emotions_dlg.walkman}{#emotions_dlg.rockon}

     



    Επίσης είναι το

    Eurythmics - Sweet Dreams (Are Made Of This)
    nucflash
    08.09.2008, 08:24

    χμμ..πολύ δύσκολη επιλογή...μα πάρα πολύ..

    βέβαια ένα από τα τραγούδια που δεν βαριέμαι ποτέ να ακούω είναι το Moonchild του αξέχαστου Rory!!

     

     

     

     

    τελευταία βέβαια έχω ''φάει'' ένα κόλλημα με το Remembrance από τους Dragons...

    και με τους God is an Astronaut!!