ελληνική μουσική
    574 online   ·  210.857 μέλη

    Πληροφορίες για Πήλιο και ξενοδοχεία

    fragile1986
    18.11.2008, 19:42

    Καλησπερα σε ολους!!!{#emotions_dlg.biggrin}

    Γυρω στις 12-15 Δεκεμβριου σκεφτομαστε μια εκδρομουλα η κολλητη μου και γω προς Πηλιο.

    Ναι γνωριζω οτι το μερος ειναι ακρως ρομαντικο και μονο για ζευγαρακια αλλα της εχει κολλησει οτι εχει καλη νυχτερινη ζωη και παει σαν μερος με το Χριστουγενιατικο πνευμα!{#emotions_dlg.blush}

    Δε γνωριζω καθολου απο Πηλιο και δυστυχως ψαχνω εντελως στα τυφλα για δωματια.

    Αμα γνωριζει καποιος να μου πει σε ποιο χωριο να παμε που να εχει νυχτερινη ζωη αλλα να μην θελει να διανυσουμε μεγαλες αποστασεις(δεν εχει καμια μας διπλωμα αρα ουτε ΙΧ) θα με βοηθουσε παρα πολυ{#emotions_dlg.crying}!

    Και διαφορετικο μερος εκτος Πηλιου να προτεινει καποιος καλοδεχουμενη η προταση!

    Αρκει παιδια να βρώ δωματιο γιατι η περιοδος ειναι κομματακι δυσκολη!

    Σας ευχαριστω πολυ εκ των προτερων για τον χρονο σας και για τις απαντησεις σας (αν εχω οσες εχω).

    Να στε παντα ολοι και ολες καλα!{#emotions_dlg.beer}

     

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : jorge στις 18-11-2008 22:27 ]


    PHILIPPOSSM
    18.11.2008, 20:46

    Κορίτσια εγώ έχω και σπίτι στο Πήλιο και αυτοκίνητο να έρθω μαζί σας;;;;;;

    Πάντως χωρίς πλάκα το πιο εύκολο είναι να κάνεις ένα τηλ στην Πορταρια στην τουριστική αστυνομία ή στον δήμο και θα σου τα πούνε όλα αυτοί  ή ψάξε στο Travelgreece.gr

    Ψάξε και προς τα Καλάβρυτα ή ορεινή Κορίνθια είναι φανταστικά.

     


    -----------------
    "Επειδή όλοι υποτιμάμε τον αριθμό των ηλιθίων ανάμεσά μας και κάθε τόσο μας αιφνιδιάζουν πρόσωπα "υπεράνω υποψίας" μάλλον πρέπει να ξανασυναντηθούμε..." Δ.Χαριτοπουλος

    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : PHILIPPOSSM στις 18-11-2008 20:50 ]


    fragile1986
    18.11.2008, 20:59

    σε ευχαριστω πολυ φιλε μου,θα ψαξω,να'σαι καλα!


    sea_like_eyes
    19.11.2008, 05:26

    παντως προσεχε. . .γιατι ενας φιλος που πηγε. . .με . . . παρεα . . .πηγε να το παιξει εραστης και . . .οχι απλα δεν . . . αλλα ντακς . . . το θερμομετρο εδειξε . . .50. . . με λιγοτερα λογια. . . ΘΕΡΜΑΝΣΗ!!!!!!!!!ΒΕ ΨΑΡΕΦΘΛΛ . . .CAREFULL


    fragile1986
    19.11.2008, 19:36

    xaxaxcxaxa krima gia ton filo sou!phge gia malli k vghke krywmenos fantazomai!!!!!!

    tha prosexoume tha prosexoume don't worry!!!!

    euxaristw gia ta mhnymata paidia!


    Chitarrista
    20.11.2008, 00:33

    Εμείς πάντως που θα είμαστε παρέα και όπως είπες κι εσύ μας ενδιφέρει λίγο και η νυχτερινή ζωή διαλέξαμε Μέτσοβο (εμείς θα πάμε μια βδομάδα πριν απο σας) μιας και είναι σχεδόν κομόπολη κι έχει και τουρισμό το θεωρήσαμε καλύτερο απο ένα χωριό.

     

    Εσάς όμως μιας και σας πέφτει μακριά, θα σας πρότεινα το Καρπενήσι.


    fragile1986
    20.11.2008, 19:20

    {#emotions_dlg.scared}Αχ να περασετε πολυ ομορφα ευχομαι!!!!Καρπενησι λες ε?

    Δεν ξερουμε μωρε,εχουμε μπερδευτει!{#emotions_dlg.confused1}

    Μια λενε πως Μηλινα Πηλιου ειναι καλα,μια στη Μακρυνιτσα ειναι ομορφα και με ζωη και εκει που αποφασιζουμε να κλεισουμε και  αλλοι λενε πως δεν εχει νυχτερινη ζωη και αλλοι πως εχει!

    ΕΛΕΟΣ!

    Αληθεια ποιος ειπε πως η υπαρξη καφετεριας σημαινει και νυχτερινη ζωη?????{#emotions_dlg.happycrazy}

    Μαλιστα ενας κυριουλης μολις ειπα οτι ειμαι απο Αθηνα μου κλεισε το τηλεφωνο!!!!Και μολις στο καπακι ξαναπηρα μου ειπε πως ΔΕΝ νοικιαζει φετος!{#emotions_dlg.eek}Ειπα να του πω τιποτε Αθηναικα καλαντα που του πεφτουμε και λιγες απο Αθηνα αλλα σεβαστηκα την ηλικια του!(standar 65 και άνω ηταν).

    Ένας αλλος γλυκος κατα τα αλλα κυριουλης ιδιας ηλικιας με τον προηγουμενο υποθετω με ρωτησε :

    - Και που βρηκες το τηλεφωνο μου ?ε??

    - Το βρηκα απο μια λιστα ξενοδοχειων στο internet!

    - Kαι ποιος ειναι αυτος?με ξερει?

    Ειλικρινα εκει δε κρατηθηκα απο τα γελια γιατι το ειπε και με μια περιεργη προφορα και του το εκλεισα του ανθρωπου!Ντροπη μου το ξερω!


    PHILIPPOSSM
    20.11.2008, 19:48

    Αν πάτε Καρπενήσι θα τα ξεχάσετε όλα τα άλλα,

    Καρπενήσι με 1000.  {#emotions_dlg.yes} {#emotions_dlg.yes}