ελληνική μουσική
    689 online   ·  210.863 μέλη

    Πρωτοψάλτη/Κορκολής στο Gazarte

    karelia
    28.11.2008, 10:55

    Από το Φεβρουάριο,

    η Άλκηστις Πρωτοψάλτη θα εμφανίζεται με το Στέφανο Κορκολή στο Gazarte,

    σε μια παράσταση μόνο πιάνο-φωνή.


    GeoMo
    28.11.2008, 12:37

    εξαιρετική είδηση, υπέροχη ιδέα........

     

    απο 7 φεβρουαρίου

     


    Soiram
    30.11.2008, 15:07

    Τέλεια είδηση! Αν εξαιρέσεις το γεγονός ότι είμαι στο εξωτερικό τώρα πια...Χάθηκαν να το κάνουν Χριστούγεννα που θα είμαι Ελλάδα; Αλήθεια υπάρχουν περισσότερες πληροφορίες, όπως ας πούμε για πόσες παραστάσεις μιλάμε; Θα το πάνε μέχρι το Πάσχα;


    vero
    30.11.2008, 17:18

    ναι για δώσε παραπάνω πληροφορίες! (τους έχω ξανα δει μάζι! )


    despinakontogianni
    03.12.2008, 00:12

    Οκ, αυτό ήταν όντως η ΕΙΔΗΣΗ! Μπορούμε να έχουμε περισσότερες πληροφορίες πριν αλλάξει ο χρόνος?


    lookinginto
    01.04.2010, 09:01

    Η Πρωτοψάλτη επέλεξε περίεργο άτομο για να συνεργαστεί..

    Ο Κορκολής κατηγορήθηκε με βιντεοντοκουμέντα για παιδεραστία.

    Ας το έχουν τουλάχιστον υπόψην τους τα κοριτσάκια για να προσέχουν. Ίσως ο ενθουσιασμός να τους παρασύρει στα πλοκάμια του διάσημου για να απολαύσει μαζί τους την πρώτη τους σεξουαλική εμπειρία.

    Αλίμονο στην ελληνική κοινωνία που υποστηρίζει, δικαιολογεί και δίνει άφεση σε τέτοιους τύπους. Ας όψεται η ελαφρότητα και η λαγνομανία του Έλληνα, που τον ενθουσιάζει κάθε τι που γυαλίζει.

    Δεν θα πάρουμε αγαπητή Πρωτοψάλτη αυτην την φορά. Μας απογοήτευσες με τις επιλογές σου..

     


    ph
    01.04.2010, 10:01

     

     Ναι προσέχετε. Μπορεί να πάτε για συγχαρητήρια και να σας την πέσει ο συνθέτης. Επίσης προσέχετε:

     1. Μουσικός που συμμετέχει σε κορυφαίο σχήμα διάσημων τραγουδιστών έχει πιάσει πουρί στα γεννητικά όργανα και αποτελεί κίνδυνο μόλυνσης.

    2. Μεγάλος τραγουδιστής την πέφτει σε παππούδες. Να πάτε στο χώρο του οικογενειακώς, αλλά χωρίς τον παππού.

    3. Τραγουδίστρια μεγάλων επιδόσεων με 30ετή πείρα πιάστηκε το '93 να χέζει στην Πλατεία Συντάγματος τα περιστέρια. Αυτό δεν είναι επικίνδυνο, αλλά ποιος σας λέει πως δεν θα σας ξεχέσει και σας?

     


    lookinginto
    01.04.2010, 11:12

    Επειδή η επανάληψη μήτηρ πάσης μαθήσεως..

    "Ας όψεται η ελαφρότητα και η λαγνομανία του Έλληνα..."

    Ευχαριστώ για την επιβεβαίωση των λόγων μου ph:

     

    Παράθεση:

    Το μέλος ph στις 01-04-2010 στις 10:01 έγραψε...

    Ναι προσέχετε. Μπορεί να πάτε για συγχαρητήρια και να σας την πέσει ο συνθέτης. Επίσης προσέχετε:

    1. Μουσικός που συμμετέχει σε κορυφαίο σχήμα διάσημων τραγουδιστών έχει πιάσει πουρί στα γεννητικά όργανα και αποτελεί κίνδυνο μόλυνσης.

    2. Μεγάλος τραγουδιστής την πέφτει σε παππούδες. Να πάτε στο χώρο του οικογενειακώς, αλλά χωρίς τον παππού.

    3. Τραγουδίστρια μεγάλων επιδόσεων με 30ετή πείρα πιάστηκε το '93 να χέζει στην Πλατεία Συντάγματος τα περιστέρια. Αυτό δεν είναι επικίνδυνο, αλλά ποιος σας λέει πως δεν θα σας ξεχέσει και σας?