ελληνική μουσική
    458 online   ·  210.895 μέλη

    Πείτε έναν καλό λόγο για τον προηγούμενο !!

    eleni
    23.02.2006, 19:45
    Λοιπόν...τι να πεί κανείς για αυτήν την κοπέλα....Είσαι και γειτόνισσα μου...
    Ένα θα σου πώ και να το θυμάσαι πάντα.
    Όταν αποφασίσεις να δώσεις την καρδιά σου κάπου....
    να την χρεώσεις πολύ ακριβά,γιατί το αξίζει....

    Φιλάκια.......
    AlienP
    24.02.2006, 10:09
    εγώ την προηγούμενη τη συμπαθώ όσο την ξέρω και γι' αυτό θα γράψω πως είναι Ωραία Ελένη μα πιο πολύ την αγαπώ για την υπογραφή της!!!

    GiorgosBekos
    01.03.2006, 09:41
    Δεν την ξέρω. Μου άρεσε το "Με δυο λόγια" στο προφίλ της. Συνεχίζοντας αντιπάθησα τα γκρίκλις της. Καλό αυτό, ενδιαφέρον να βρίσκεις κάποιον και να μην ξέρεις τι πρέπει να τον κάνεις..
    SAMIK
    01.03.2006, 12:28
    αν και νέος στην παρέα μας.....έχει εμφανίσει δείγματα καλής θέλησης να γίνει ένα ακόμα διαδικτυακό φιλαράκι....έχει ωραίο χιούμορ....και πότε πότε τον πιάνουν και οι τύψεις μήπως είπε κάτι που δεν έπρεπε....(α!!!!!!!!!!τι σύνεσις!!!!!!!!!)
    θα έλεγα επίσης ότι είναι προικισμένος με τη σπάνια ικανότητα του να μπορεί να συμμετέχει στις επικοδομητικές συζυτήσεις απροσδιοριστου περιεχομένου στο τσατ.....
    και τέλος.....αυτό που τον καθιστά αξιολάτρευτο..... είναι που είναι υπάκουος στις διαταγές μου.....για να τον τσεκάρω μία....
    ΛΟΧΙΑΣ...ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    dimitrapan
    01.03.2006, 14:39
    Μπορεί να μην είναι υπάκοη στις εντολές μου ( ) αλλά είναι καλό παιδί...


    SAMIK
    01.03.2006, 15:02
    Quote:

    Το μέλος dimitrapan στις 01-03-2006 στις 14:39 έγραψε:

    Μπορεί να μην είναι υπάκοη στις εντολές μου ( ) αλλά είναι καλό παιδί...





    γιατι καλέ...? σε τι εδειξα ανυπακοή.......?
    eua
    01.03.2006, 15:04
    Τη δημητρα την ξέρω μόνο μεσω νετ ωστόσο μας συνδέουν.. ογκώδεις εμπειρίες
    Είναι ένας ζεστός άνθρωπος, που σαγκαλιάζει με τη συμπεριφορά της και τη διάθσή της, ανοιχτή και γενικά το απαραίτητο συστατικό μιας παρέας!!!
    όσο για τα υπόλοιπα με κάλυψε η Ελένη!!!!
    rem
    25.03.2006, 22:58
    Παιδια οντας μελος υπο προσαρμογη δε μπορω να εκφερω γνωμη για καποιο ατομο ξεχωριστα γιατι προσπαθω να παρακολουθω οσους πιο πολλους μπορω αλλα στην προσπαθεια χανομαι..!
    Μπορω να πω κατι για ολους :ειστε ατομα με ευαισθησια, ευγενικο πνευμα, διαθεση για δημιουργια,εμπνευση και μονο οτι σας συνδεει η μουσικη αυτο τα λεει ολα! φανταστειτε τις νοτες..πλεκουν γυρω μας εναν ιστο,μια αλυσιδα και αντι να μας εγκλωβιζουν μας απελευθερωνουν ..Νιωθω οτι σε αυτο το φορουμ μπορω να εκφραστω..Με βοηθατε κι εσεις σε αυτο...γιατι νιωθω οτι δεν ειμαι "μονη" :) :)
    MagicButterfly
    26.04.2006, 12:25
    Rem καλως ηρθες στν παρεα μας!! Μπορει να μην σε γνωριζω πολυ αλλα φαινεσαι καλως ανθρωπος!! Μηνανυσηχεις για τιποτα γιατι ο,τι χρειαστεις θα εχεις εμας εδω στο ΜΗ οποια ωρα... για οτιδηποτε...



    Φιλακια!!
    rouli726
    26.04.2006, 17:37
    to elenaki;;
    opos to leei..mia mikri glukia petalouditsa!!
    apo oti fainetai glukia psuxoula!!
    sou euxomai oli i zoi sou na exei ti gluka tis ilikias sou!

    elenakielenio
    26.04.2006, 20:31
    tin melos rouli726 den tin kserw kai polly kala exoume milisei kana dyo fores sto chat akougetai san poly glykia kai kali kopela kai ayto pou me kanei kai tin paw einai epidi xairetai toso poly pou einai ELLINIDA!!!!1
    ante re rouli pes ta kopela mou
    xeromai polly poy se gnwrisa kai olous tous allous mousikofilous
    rory166
    26.04.2006, 22:57
    το λενακι μουυυυυυυυυυυυ
    ειναι μια γλυκια και ποοολυ δουλευταρου κοπελιτσα!!

    elenakielenio
    26.04.2006, 23:39
    και ο γιωργακις ειναι ενα απο τα καλυτερα παιδια
    παντα με κανει να γελαω εχει φαση!!!!!!!!!
    αντε μια μπυριτσα σε κερναω γιωργο
    alexia-vicky
    28.04.2006, 16:19
    Η Ελένη είναι μες το κέφι πάντα και ψυχούλα......Άντε, να έρθεις κοντα μας να το ΚΑΨΟΥΜΕ!!!!


    rouli726
    28.04.2006, 17:17
    aleksia aleksia aleksia...
    afou den exei lalisei akomi me auta pou leo kathe fora pou vriskomaste sto kafe...mpravo tis!
    alicia0
    28.04.2006, 18:39
    λοιπον, εγω παρ' ολο πουειμαι καιρο μελος λογω σχολειου, φροντιστηριων και λοιπα μπαινω ελαχιστες φορες και για πολυ λιγο στο Μ/Η και δεν μπορεσα να γνωρισω σχεδον κανεναν....
    Οσο για την rouli726....φαινεται μια γλυκειτατη κοπελα.
    οταν τη γνωρισω περισσοτερο, θα πω & αλλα....
    rouli726
    28.04.2006, 18:42
    alicia siga siga tha gnoriseis...
    de se ksero opote..ti na po;euxomai na ta poume suntoma!
    STR
    28.04.2006, 19:20
    Ό,τι και να πω για την Έφη λίγο θα είναι...
    Γλυκιά, έξυπνη, ευγενική....
    Αυτά είναι λίγα από τα χαρακτηριστικά της...!!!!!


    rouli726
    28.04.2006, 19:30
    to ianthaki;;;louloudi opos to onoma tis..!
    rory166
    28.04.2006, 23:35
    Quote:

    Το μέλος alexia-vicky στις 28-04-2006 στις 16:19 έγραψε:

    Η Ελένη είναι μες το κέφι πάντα και ψυχούλα......Άντε, να έρθεις κοντα μας να το ΚΑΨΟΥΜΕ!!!!








    πουυυυ..??στο μακροπουλο..?