ελληνική μουσική
    757 online   ·  210.874 μέλη

    Γιάννης Ζουγανέλης

    gate
    23.01.2009, 13:17

    "...Τέλειωνε με τους έρωτες. Έρωτας είναι ο Γιάννης...."  {#emotions_dlg.biggrin}


    [ Το μήνυμα τροποποιήθηκε από τον/την : gate στις 23-01-2009 13:17 ]


    rompa
    23.01.2009, 13:20

    Γιατί ...ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ !

    Καλά στο μαγαζί όταν τελειώνει το πρόγραμμα .. παίζουν διάφορες ατάκες - αστεία που καταλήγουν στο συμπέρασμα "ΕΡΩΤΑΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΓΙΑΝΝΗΣ" - Κανονική Πλύση εγκεφάλου ..


    kwstasagas
    23.01.2009, 15:31

    Προσωπικά, θα προτιμούσα να είχε ανοιχθεί τόπικ για τον συνονόματο τουμπίστα ΓΙΑΝΝΗ ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ [R.i.p. {#emotions_dlg.sad}{#emotions_dlg.sad}{#emotions_dlg.sad}], που είναι από τους πλέον αγαπημένους μου μουσικούς και, μάλλον, ένας από τους καλύτερους "πνευστούς" που ανέδειξε ο τόπος μας [όποτε ακούω τον ήχο της τούμπας του, με τον οποίο έχει "ντύσει" δίσκους του Σαββόπουλου, του Μαρκόπουλου κλπ, πραγματικά η ψυχή μου ταξιδεύει .... ] ....


    gate
    23.01.2009, 15:40

    ...Μα έχει ανοιχθεί ήδη εδώ και καιρό: http://www.musicheaven.gr/html/modules.php?name=Splatt_Forums&file=viewtopic&topic=7612.


    kwstasagas
    23.01.2009, 15:57

    Καλά ... είστε φοβεροί, δεν "παίζεστε" {#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.beer}{#emotions_dlg.walkman}

    [Μα .... όλα τα έχει, πια, αυτό το Μusic Heaven ???? {#emotions_dlg.eek} {#emotions_dlg.eek}] ......

     


    kwstasagas
    01.06.2010, 21:19

    Τελευταία ανακάλυψα στο YouTube το παρακάτω βιντεάκι, από την εκπομπή ΚΟΥΦΩΜΑΤΑ, που παιζόταν στην Κρατική Τηλεόραση περί το 1988 !!! Το βλέπω ξανά και ξανά και ... πεθαίνω στα γέλια !!!! Με δύναμη από τα 80ςςςςςς ..............


    https://www.youtube.com/watch?v=2AviD_0gzvw 

    Link
    >
    Kristalo
    02.06.2010, 21:49

    Παιδιά είναι ανεπανάληπτος ο Γιάννης και μοναδικός. Μια από τις φορές που κατέβηκα Αθήνα πήγα να τον δω στο θέατρο !! Είχα πεθάνει στο γέλιο!{#emotions_dlg.laugh} Μαζί μου γελούσε και το υπόλοιπο κοινό! Όταν όμως σταμάτησαν να γελούν εγώ συνέχιζα! Ήμουν η μοναδική που ακουγόταν.{#emotions_dlg.happycrazy} Μου ήταν αδύνατο να σταματήσω! Τότε ήταν που έγινα η αφορμή του Γιάννη! Ότι έκανε σε μένα αναφερόταν!! Είχα γίνει ρόμπα{#emotions_dlg.blush} αλλά συνέχιζα να γελώ με τον ίδιο ρυθμό.{#emotions_dlg.happycrazy} Μου ΄δωσε 10 χρόνια ζωής!!!!!