ελληνική μουσική
    620 online   ·  210.862 μέλη

    βοηθεια για ενισχυτη κιθαρας...

    FARSALOZAKK
    06.05.2009, 17:37

    βασικα εγω θελω λαμπατο ενισχυτη κοντα στα 100-150 watt θελω εναν για ολες τις δουλειες και για μελετη αλλα περισοτερο για προβες και για live{#emotions_dlg.helpsmilie}....


    inkve
    06.05.2009, 18:43

     

    στο σημερινο ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ τοπικ ΠΟΥ ΑΝΟΙΞΕΣ γραφεις οτι δεν εχεις αλλα θα ηθελες εναν λαμπατο ενισχυτη ενω ΕΧΘΕΣ σε αλλο τοπικ ΠΟΥ ΕΠΙΣΗΣ ΑΝΟΙΞΕΣ εγραψες οτι πηρες εναν marshall 150W απαντωντας μαλιστα σε δικο μου μηνυμα...!!

     

    μας δουλευεις FARSALOZAKK??

     

     


    FARSALOZAKK
    06.05.2009, 22:33

    {#emotions_dlg.oops}δεν καταλβες εσει καλα...ή μαλν δν το διευκρινισα εγω καλα!πηρα αλλα μεταχηρισμενο απο  εναν που τν ειδα στην εφημεριδα!αμα  θες να πιστεις παρε στο 6981517551 (ακριβος 350 ευρω μου τν εδωσε! και ψαχνομε για εναν φουλ λαμπα η λαμπα παλη αλλα καινουιο!!!)παλυ μαρσαλ  ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο τν μαρσαλ 150 αβαντ!και επιδι εχω καποια χρηματα στην μπαντα θελω ενα που να με καλυπτει σε προβεσ και σε λαιβ! το διευκρινιζω κιολας(αν και με καλιπτει αυτος περιπου αλλα δεν εχει πολλους εισοδους και δν με εξυπηρετει  αν ξερεις ή αν ξερει κανενας καποιον ενισχυτη με πολους εισοδους να μου πει{#emotions_dlg.helpsmilie}